18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjaciel zza wschodniej granicy się wkurzył

GeorgeHarvey1 • 2023-01-04, 12:32

Sława gierojom

dżonyłojlker

2023-01-04, 12:40
Każdy kto nie kocha naszych braci ze wschodu jest j***ną onucą i ciągnie putlerowi ruSSką parówę. I bierze za trollowanie ruble, które i tak nie są nic warte. j***ć ruSSkich, slava Ukrainie, gierojom slava.

Myxxer

2023-01-04, 13:49
Chcą do Polski? Nie mam problemu, ale 1 taki wybryk = deportacja i na front

MartweMurzyńskiePłody

2023-01-04, 14:04
HenrykS. napisał/a:

Każdy kto nie kocha naszych braci ze wschodu jest j***ną onucą i ciągnie putlerowi ruSSką parówę. I bierze za trollowanie ruble, które i tak nie są nic warte. j***ć ruSSkich, slava Ukrainie, gierojom slava.



To zastanów się w końcu,chcesz się z nimi j***ć,czy ich kochać?

jedno i drugie do pieca

OpenStreetMaps

2023-01-04, 14:09
Co to biurwa jest? Chyba własną szparą nagrywała idiotka. Nie sądziłem że kiedykolwiek zobaczę coś bardziej zj***nego od pionowych nagrań. Pionowy film panoramiczny to jest dopiero Mount Everest debilizmu.

nebelwerfer

2023-01-04, 14:28
ale koleś był naspidowany ponad miarę :P

35i

2023-01-04, 14:53
HenrykS. napisał/a:

Każdy kto nie kocha naszych braci ze wschodu jest j***ną onucą i ciągnie putlerowi ruSSką parówę. I bierze za trollowanie ruble, które i tak nie są nic warte. j***ć ruSSkich, slava Ukrainie, gierojom slava.



Ciekawe jakbyś gadał, gdyby banderowcy Tobie wybili kilka osób z rodziny w czasie wojny.
Bo mi wybili i babcia nie za bardzo mogła się pochwalić rodziną.
Jedni drugich warci.

dżonyłojlker

2023-01-04, 15:00
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

To zastanów się w końcu,chcesz się z nimi j***ć,czy ich kochać?
jedno i drugie do pieca



35i napisał/a:

Ciekawe jakbyś gadał, gdyby Ci banderowcy wybili kilka osób z rodziny w czasie wojny.
Bo mi wybili i babcia nie za bardzo mogła się pochwalić rodziną.
Jedni drugich warci.



Czy wasze klepki są na swoim miejscu? Chyba nawet sprzedajne, sk***iałe probanderowskie ścierwa widzą, że to kpina. Pisałem już kiedyś jak zginął mój pradziadek (stąd głównie moja nienawiść do tych sk***ysynów) i nie mam zamiaru się powtarzać.

35i

2023-01-04, 15:09
HenrykS. napisał/a:

Czy wasze klepki są na swoim miejscu? Chyba nawet sprzedajne, sk***iałe probanderowskie ścierwa widzą, że to kpina. Pisałem już kiedyś jak zginął mój pradziadek (stąd głównie moja nienawiść do tych sk***ysynów) i nie mam zamiaru się powtarzać.



Hamuj się trochę chłopcze, nie czytam wszystkich Twoich wpisów.
W tematach związanych z mieszkańcami byłego ZSRR tracę poczucie humoru.

dżonyłojlker

2023-01-04, 15:20
35i napisał/a:

Hamuj się trochę chłopcze



Tak to sobie pisz do swego synka. Na drugi raz się zastanów, zanim zaczniesz udzielać innym złotych rad.

sberek38

2023-01-04, 15:25
[quote="HenrykS."]Czy wasze klepki są na swoim miejscu? Chyba nawet sprzedajne, sk***iałe probanderowskie ścierwa widzą, że to kpina.
Problem w tym, że proukraińskim sk***ielom już tak bije na dekiel i tak juz się odrealnili, że i Twój tekst można wziąć na poważnie.
Wg. przykałdu:
Trzeba pomagać - dobry Polak
Trzeba pomagać ale... - sp***alaj ruska onuco


35i

2023-01-04, 15:27
HenrykS. napisał/a:

Tak to sobie pisz do swego synka. Na drugi raz się zastanów, zanim zaczniesz udzielać innym złotych rad.



Właśnie próbujesz robić dokładnie to samo, chłopcze. :-)

sothis

2023-01-04, 15:30
OpenStreetMaps napisał/a:

Co to biurwa jest? Chyba własną szparą nagrywała idiotka. Nie sądziłem że kiedykolwiek zobaczę coś bardziej zj***nego od pionowych nagrań. Pionowy film panoramiczny to jest dopiero Mount Everest debilizmu.



Pewnie w nerwach nie tak odpalone nagrywanie. Myślę, że nagrywane nie w celu dostarczania nam rozrywki, za co oczywiście ma u mnie minusa, no ale cóż zrobić...

A co do szczytu debilizmu, to wspinaczkę dzielnie podejmuje całkiem szerokie grono pod większością filmów przedstawiających cierpienie dzieci lub zwierząt.

Tam wpisy typu 'zaj***łbym sk***ysyna' czy jeszcze bliższe topu 'na to wszystko mogę oglądać, tylko nie to' sypia się jak nasza gospodarka.

Lubię popatrzeć na taką paraolimpiadę i posprawdzać jakie jeszcze perły swych przemyśleń rozsypią przede mną szanowni użytkownicy :)

dżonyłojlker

2023-01-04, 15:32
35i napisał/a:

Właśnie próbujesz robić dokładnie to samo, chłopcze.



Wiem, wiem też, że lubisz się posprzeczać, ale akurat nie ma o co, bo się zgadzamy. Wystarczy, że przeprosisz i będzie OK 8-)