18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyjaciel zza wschodniej granicy się wkurzył

GeorgeHarvey1 • 2023-01-04, 12:32

Sława gierojom

jessjess

2023-01-05, 08:49
Przecież ukry to taka sama dzicz jak ruskie. Pomagamy im tylko dlatego, że lufy mają skierowane na wschód - od nas, a ruscy na zachód - w naszą stronę.

Zauważyliście sadole zmianę narracji?

2014- Putin zajął Krym, ciężkie walki w Donbasie i Ługańsku, zestrzelenie holenderskiego samolotu. A narracja? hehe, seria memów, Natalia, dajcie chłopakowi kawałek Krymu itp.

2022-Putin -szatan i zło wcielone, najazd orków

sothis

2023-01-05, 09:10
jessjess napisał/a:

Przecież ukry to taka sama dzicz jak ruskie. Pomagamy im tylko dlatego, że lufy mają skierowane na wschód - od nas, a ruscy na zachód - w naszą stronę.
Zauważyliście sadole zmianę narracji?
2014- Putin zajął Krym, ciężkie walki w Donbasie i Ługańsku, zestrzelenie holenderskiego samolotu. A narracja? hehe, seria memów, Natalia, dajcie chłopakowi kawałek Krymu itp.
2022-Putin -szatan i zło wcielone, najazd orków



No mnie od początku dziwi skuteczność tak prymitywnej propagandy jaka mamy, tzn wiadomo ruskie=wróg, im im gorzej tym nam bezpieczniej. Ale żeby od razu wyłączyć całkiem logikę i nienawidzić oficjalnie każdego szarego ruskiego?
I zobacz, to są ci sami ludzie, co plują na PiS. Jakoś nie pomyślą, że w Rosji przeciętny obywatel ma podobne zdanie o rządzących co ty czy ja.
I jeszcze wywlekają statystyki poparcia dla Putina.
Według statystyki, to ile, 80%? Polaków jest katolikami....

el...........ss

2023-01-06, 00:10
35i napisał/a:

Ciekawe jakbyś gadał, gdyby banderowcy Tobie wybili kilka osób z rodziny w czasie wojny.
Bo mi wybili i babcia nie za bardzo mogła się pochwalić rodziną.
Jedni drugich warci.



Ty, ale wiesz, że to zrobili ludzie żyjący 3-4 pokolenia temu? Nie sądzę, by 20 letnie tiktokerki zza wschodniej granicy, Saszki, co na osiemnastkę kupiły sobie prawko czy takie chlejusy jak ten na powyższym filmiku mieli z tymi zbrodniami cokolwiek wspólnego. Zawsze w większej grupie znajdzie się jakiś zjebus, co będzie odpie**alał jakieś akcje, ale dla takich, jak przegną pałę, powinna być deportacja, jednak większość Saszkowatych jest przyjaźnie nastawiona do Polaków, a nie raz w robocie zapie**alają za kilku Polaków, żeby jakoś się uczciwie tu utrzymać. No ale w sumie co ja będę tłumaczył to chłopu, co pewnie od 20 lat siedzi w piwnicy i którego relacje międzyludzkie ograniczają się do walenia konia przed monitorem, wyświetlającym parę osób odbywających stosunek

wadooo

2023-01-06, 01:18
HenrykS. napisał/a:

Każdy kto nie kocha naszych braci ze wschodu jest j***ną onucą i ciągnie putlerowi ruSSką parówę. I bierze za trollowanie ruble, które i tak nie są nic warte. j***ć ruSSkich, slava Ukrainie, gierojom slava.



gej

BoskiOski7890

2023-01-07, 07:37
HenrykS. napisał/a:

Każdy kto nie kocha naszych braci ze wschodu jest j***ną onucą i ciągnie putlerowi ruSSką parówę. I bierze za trollowanie ruble, które i tak nie są nic warte. j***ć ruSSkich, slava Ukrainie, gierojom slava.



j***ć cię upainska suko

sothis

2023-01-07, 09:10
BoskiOski7890 napisał/a:

j***ć cię upainska suko



O, na przykład takie coś.
Ktoś może mi powiedzieć czy to bot czy człowiek?
W sumie bardzo przykre, że mam tak mało wiary w ludzi, że podejrzewam że autor tego wpisu może być człowiekiem...

NosaczPL

2023-01-07, 15:00
35i napisał/a:

Ciekawe jakbyś gadał, gdyby banderowcy Tobie wybili kilka osób z rodziny w czasie wojny.
Bo mi wybili i babcia nie za bardzo mogła się pochwalić rodziną.
Jedni drugich warci.



ci wybili chyba wbili ale gówno do głowy !

Wiewór

2023-01-07, 15:39
Ukry takie niedobre a tymczasem polskie wiezienia pękają w szwach od Polaków :lol:

Bona1

2023-01-08, 09:55
Wiewór napisał/a:

Ukry takie niedobre a tymczasem polskie wiezienia pękają w szwach od Polaków



No i co w związku z tym???

neo001

2023-01-08, 18:04
sothis napisał/a:

O, na przykład takie coś.
Ktoś może mi powiedzieć czy to bot czy człowiek?
W sumie bardzo przykre, że mam tak mało wiary w ludzi, że podejrzewam że autor tego wpisu może być człowiekiem...



Też się zastanawiam czym jesteś botem, czy upadlińcem.

7wporzondku

2023-01-18, 17:09
NosaczPL napisał/a:

ci wybili chyba wbili ale gówno do głowy !



Nie zapomnij kiedyś w realu ze na dworze jesteś bo w p*zde obrobisz

Bona1

2023-01-18, 21:23
7wporzondku napisał/a:

Nie zapomnij kiedyś w realu ze na dworze jesteś bo w p*zde obrobisz



A po polsku? k***a jaki bełkot

:-?

Wróciłam

2023-03-04, 12:54
Całe ścierwo w wieku od 18 do 60 lat wydalić z Polski na front do siebie a nie u nas się gówno panoszy.