18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygoda życia...

~DMT • 2022-03-25, 09:10
Jest ryzyko - jest zabawa*



*Nie koniecznie dla ryzykującego... :szydera:

marcin1333

2022-03-25, 09:13
o ch*j, to ja rezygnuje z takich zabaw

nowynick

2022-03-25, 09:18
"pasy są dla frajerów"

CrookerS

2022-03-25, 09:34
Oni sie darli ze wzgledu na adrenalinke czy dlatego ze widza truchlo? :roll:

Nikt_nie

2022-03-25, 09:40
nowynick napisał/a:

"pasy są dla frajerów"



j***ne pasy, jakby miał to pewnie by go zgniotło jak się owinął wokół drzewa, a tak to ma szansę na trwałe kalectwo, chyba że umarł... czekaj k***a, to nie wypadek samochodowy xD

voodoo_16

2022-03-25, 09:41
nowynick napisał/a:

"pasy są dla frajerów"



j***na segregacja pasowa

Tris_tan

2022-03-25, 09:43
An amusement park in the US state of Florida was rocked by a horrific accident yesterday. A 14-year-old boy fell from a so-called ‘freefall tower’ and landed on the ground with a huge crash. The victim died of his injuries some time later.

The 14-year-old American was yesterday as a visitor in the Orlando Free Fall, a rather spectacular attraction in which visitors plunge into a free fall of 131 meters. According to amusement park ICON Park, it is the world’s “tallest free-standing drop tower” in which a maximum speed of 120 kilometers per hour is reached.

According to local media things went horribly wrong during that free fall yesterday. The boy fell from a great height and died. In a video circulating on social media, the screams of eyewitnesses can be heard. Amusement park employees react shocked and ask each other if the boy had his safety bars on. Whether this was the case remains to be determined by further research. ICON Park has not yet commented on the fatality.

ProVVe

2022-03-25, 10:05
Chyba nikt nie miał wątpliwości jak skończyła się ta historia

John-Flopp

2022-03-25, 10:23
Jak mam być szczery to i ujęcie i jakość sprawiają że to wygląda jak scena z "Oszukać przeznaczenie" :D Czemu nie ma kolejnych części... Tyle pomysłów się marnuje.. :/

Hajzenberg

2022-03-25, 10:25
Znajdzie ksiw ktoś kto powie że to fejk? Bo co by się tu nie znalazło to zawsze ktoś pisze że to fejk jak uj :mrgreen:

Syn_Milionera

2022-03-25, 10:28
Z tego co widzę mały grubasek się wyślizgnął. Prawdopodobnie chińscy projektanci siedzeń i pasów nie zaprojektowali ich dla grubych amerykańskich dzieci.

~DMT

2022-03-25, 11:06
Hajzenberg napisał/a:

Znajdzie ksiw ktoś kto powie że to fejk?



Fejk jak ch*j, a autor tematu, to prawdziwy przech*j... 8-)

KlangExtase

2022-03-25, 11:31
John-Flopp napisał/a:

Jak mam być szczery to i ujęcie i jakość sprawiają że to wygląda jak scena z "Oszukać przeznaczenie" Czemu nie ma kolejnych części... Tyle pomysłów się marnuje.. :/



Problem w tym, że chyba właśnie pomysły się skończyły, a ostatnie 2 części nie były najwyższych lotów. Co do śmierci z filmiku to lunapark już był w OP3. Wykorzystali już praktycznie wszystkie miejsca z sensownym potencjałem pod masakrę. A film musi mieć jakąś fabułę (lepszą lub gorszą, ale jednak). Zlepek różnych wypadków to można z filmików z sadistica zrobić. Jedynie zmiana schematu mogłaby pomóc. Np. takie pójście w stronę stylu "Piły". Minęło ponad 10 lat od OP5 i to raczej zamknięta kompletnie seria.

dejwid092

2022-03-25, 11:39
Jakie było prawdopodobieństwo że nagrywając to akurat wyjebie kogoś z tego.... j***niec tak jakby wygrał w sadolowego totka

abdulnakasam

2022-03-25, 11:47
operator trzymał fason do samego końca, okejka dla niego ! :lol: :mrgreen: