18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygoda życia...

~DMT • 2022-03-25, 09:10
Jest ryzyko - jest zabawa*



*Nie koniecznie dla ryzykującego... :szydera:

baronturbina

2022-03-26, 10:09
nowynick napisał/a:

"pasy są dla frajerów"


Mimo wszystko przeczytaj opos niżej. Łebek miał pasy ale pewnie był chudy w ch*j i się „wymcknął”

yfd

2022-03-26, 10:58
silas78 napisał/a:

Może kucnął i był na tyle chudy, że przyśpieszanie go przepchnęło górą, a hamowanie odhaczyło ?



Byłem na czymś takim z lękiem wysokości w Hamburgu i jak ch*j nie było tak dobrego zapięcia. Ta cała maszyna spadając ciągnie/pcha Cię w dół z taką prędkością, że ciężko jest cokolwiek obserwować. Kiedy ja byłem zesrany jak nigdy, jakieś młode dziewczynki świetnie się bawiły. Może ten gość z głównego filmiku już coś kombinować zaczynał dla urozmaicenia zabawy.

p47

2022-03-26, 13:08
Frajerow zabraknie za jakis czad :)

Hedonistyczny

2022-03-26, 15:23
Dzieciak ważył 400 funtów czyli ok 180kg więc czego się spodziewali?
To nie brak zabezpieczeń go zabił tylko amerykański dobrobyt.

CrookerS

2022-03-28, 00:14
Tris_tan napisał/a:

An amusement park in the US state of Florida was rocked by a horrific accident yesterday. A 14-year-old boy fell from a so-called ‘freefall tower’ and landed on the ground with a huge crash. The victim died of his injuries some time later.
The 14-year-old American was yesterday as a visitor in the Orlando Free Fall, a rather spectacular attraction in which visitors plunge into a free fall of 131 meters. According to amusement park ICON Park, it is the world’s “tallest free-standing drop tower” in which a maximum speed of 120 kilometers per hour is reached.
According to local media things went horribly wrong during that free fall yesterday. The boy fell from a great height and died. In a video circulating on social media, the screams of eyewitnesses can be heard. Amusement park employees react shocked and ask each other if the boy had his safety bars on. Whether this was the case remains to be determined by further research. ICON Park has not yet commented on the fatality.



Po polsku sie nie dalo?

grzehuu

2022-03-28, 10:36
niestety 14 latek co ważył 120 kilo - zawodnik footballu - nie zmieściał się w siedzenie - nie zamknęło sie zabezpieczenie - patrz zdjęcie
i niestety mu sie wypadło
plaskacz piękny

ktoś grubo beknie z obsługi


Novik

2022-03-30, 16:59
I ten mój komentarz ja pie**ole dzieciak 14 lat masa dwa razy większa ale niestety nie ubita mięśniowo... Już teraz ubita...

Zbysław

2022-05-08, 15:30
nowynick napisał/a:

"pasy są dla frajerów"



To jest zrobione :)

Sz...........di

2022-06-28, 20:40
Niech mu ziemia lekka będzie...