18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygoda archeologa historii współczesnej...

Halman • 2021-08-11, 17:01

ale niebezpieczeństwa niczym w pradawnej świątyni indian amazońskich...

Babosz

2021-08-13, 00:35
Bigiboi napisał/a:

Ooo jak zwierzęta atakują ze skutkiem pozytywnym ludzi to lubie ale na odwrót to juz nie lubie



Gdzie ty tu człowieka widzisz?!

ZgRyZ

2021-08-13, 03:08
ci biali , co się przyglądali, to całkiem bez serca i uczuć. dopiero facet się zlitował i podał trochę wody zmęczonym pieskom .

purunkpustunk

2021-08-13, 09:34
KebabRemover napisał/a:

nie zdziwiłbym sie jakby w jaja. zobacz jak murzyn był wczesniej gryziony po nogach i stał a teraz niby w dupe i od razu padł jakby pogodził się ze śmiercią... być może ból go tak sparalizował. potem jeszcze pies zmienia pozycje i siedzi mu w kroczu trzymajac ten sam punkt (jego niby dupe) ale jednak jest w jego kroczu (w 2:15)
potem trzymac go zebami i napie**alac rekoma.
STERRORYZOWAC psa usciskiem zebami na jego szyi zeby poczul bol a potem napie**alac rekoma. pies nie ma rak do bicia on atakuje tylko zebami. ale jesli czlowiek znajdzie sie w takiej ppozycji zeby psa ugryzc i utrzymac uscisk to trzeba miec zeby zacisniete na nim i napie**alac rekoma az pies wpadnie w panike zacznie skamlac i moze odpusci. a za chwyt w jaja ja bym nie odpuscil mu i bym oba juz zaj***l na miejscu ale dopilnowal bym zeby cierpialy i odczuwaly jak najwiekszy bol przed samym zgonem



Najlepszy sposób na walkę z psem to wysmarować jajca pasztetem, wtedy ostra awantura zamieni się w orgię z pieszczotami oralnymi. Jak to mówi stare przysłowie "przez żołądek do serca" Psy uwielbiają zlizywać pasztet z jajek.

Seligos

2021-08-17, 00:19
mam nadzieje że żadnemu psu nic się nie stało