18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygnieciona i bezbronna

~_Yarko_ • 2020-08-25, 18:27

Przyznać się, kto pomyślał żeby sytuację wykorzystać w inny sposób ;-)

octave25

2020-08-26, 00:44
Eknen napisał/a:

pie**olenie dla pie**olenia : maski noszone przez kilka godzin w żaden sposób nie powodują , że wdychasz więcej dwutlenku węgla czy ja pie**ole niszczysz sobie płuca . Jak nie ogarniasz tematu to nie pie**ol tylko poczytaj " Carbon dioxide re‐breathing with close fitting face respirator masks"

Nie ma ch*ja we wsi , żeby zdrowa osoba , która nosi czystą maskę przez kilka godzin dziennie miała jakieś komplikacje. Co więcej ignorancie flora bakteryjna płuc pochodzi z gęby i jest to naturalny stan rzeczy. Suuuuuuprise motherfucker !!!!!
Plaga płaskoziemców, antyszczepionkowców i innej maści pajaców,. Zanim wypłyniesz ze swoimi teoriami wejdź na
i wyszukaj co mądrzejsi od ciebie mają do powiedzenia.



Mnie zastanawia kto mu k***a te 30 piw wystawił i to na sadolu. Ja pie**ole.

Aleo

2020-08-26, 01:34
Silverface napisał/a:

Ona kretynka w masce ćwiczy, ehh idiotka, to za mało powiedziane. Żeby w tej masce jeszcze dziurki porobiła, a tak to wdycha dwutlenek węgla i niszczy sobie płuca, nie wspominając o pięknej florze bakteryjnej, która, wraz ze śliną, potem ślicznie się tam rozwija, a bakterie wraz z wdychanym powietrzem, osiadają na płucach itd. ale może to selekcja naturalna, osobników chorych lub ograniczonych intelektualnie.



w tej kwestii to szumowski jest ekspertem nie ty

burn1878

2020-08-26, 04:24
Eknen napisał/a:

pie**olenie dla pie**olenia : maski noszone przez kilka godzin w żaden sposób nie powodują , że wdychasz więcej dwutlenku węgla czy ja pie**ole niszczysz sobie płuca . Jak nie ogarniasz tematu to nie pie**ol tylko poczytaj " Carbon dioxide re‐breathing with close fitting face respirator masks"

Nie ma ch*ja we wsi , żeby zdrowa osoba , która nosi czystą maskę przez kilka godzin dziennie miała jakieś komplikacje. Co więcej ignorancie flora bakteryjna płuc pochodzi z gęby i jest to naturalny stan rzeczy. Suuuuuuprise motherfucker !!!!!
Plaga płaskoziemców, antyszczepionkowców i innej maści pajaców,. Zanim wypłyniesz ze swoimi teoriami wejdź na
i wyszukaj co mądrzejsi od ciebie mają do powiedzenia.



Głęboko w ch*ju mam to co ci mądrzejsci - jak ich nazywasz - od ciebie mają do powiedzenia. Prawda jest taka, że dla uzyskania każdego pożądanego wyniku badań da się odpowiednio zmodyfikować testy. Co więc oznacza wg ciebie czysta maska? Czy to nie taka zmieniana co 15, maksymalnie 30 minut? Bo jeśli za czystą uważasz taką, którą nosi się po te kilka godzin o których wspominasz to jesteś wyjałowioną intelektualnie tępą dzidą bez jakiejkolwiek wyobraźni. I nie musisz wybaczać mi tych inwektyw, gdyż gardzę najmocniej na świecie pelikanami, którym da się wcisnąć wszystko i jeszcze więcej ,co tylko jest podparte badaniami naukowymi. Od dziesiątek lat naukowcy mylili się wielokrotnie w wielu różnych kwestiach, więc przyjmowanie na ślepo wszystkiego co wyczytasz od mądrzejszych od siebie, jest dla mnie zdecydowanie gorsze od wiary w płaską ziemię. Płaskoziemcy przynajmniej podważają to co ich otacza a nie łykają jak kaczka kluchy wszystkiego co im się podsuwa na tacy z napisem nauka.

evertos

2020-08-26, 07:22
ra0mir napisał/a:

A na sztandze z 30 kg XD



na oko z 50kg placku

mlekozklasa

2020-08-26, 08:56
beneko napisał/a:

Nooo coś w tym jest , lekarze za każdą operacji to chyba powinni mieć szkodliwe płacone i to wyższe niż górnicy




Lekarze noszą maseczki chirurgiczne, bardzo cienkie, które nie chronią przed wirusami , a przed własną tkanką, którą lekarz może zainfekować pacjenta.
W ślinie oprócz wody znajduje się również mnóstwo DNA czyli naskórka i innych pochodnych naszego organizmu. I przez taką maseczkę da się oddychać, ale nie ochroni ona w żaden sposób przed wirusami.

Wszystkie inne maski to gówno nadające się do kosza. Jeśli, ktoś w tym chodzi pół dnia, albo jeszcze sport uprawia, to jest po prostu debilem i można mu tylko powiedzieć na zdrowie!

Wczoraj kolejny kraj zrezygnował z obowiązku zakładania masek. Powód? Nie wpłynęło to w żaden sposób ani na zmniejszenie ani na zwiększenie zachorowań na groźną grypę, która zabije nas wszystkich.

MrFalken

2020-08-26, 09:25
Silverface napisał/a:

Ona kretynka w masce ćwiczy, ehh idiotka, to za mało powiedziane. Żeby w tej masce jeszcze dziurki porobiła, a tak to wdycha dwutlenek węgla i niszczy sobie płuca, nie wspominając o pięknej florze bakteryjnej, która, wraz ze śliną, potem ślicznie się tam rozwija, a bakterie wraz z wdychanym powietrzem, osiadają na płucach itd. ale może to selekcja naturalna, osobników chorych lub ograniczonych intelektualnie.



Maski z dziurami to jak łyżka z dziurami, żeby takie coś wymyślać, to trzeba być idiotą, bo z automatu traci swoją funkcję. Dwutlenek węgla to gaz, nie kasztany, więc pod maską się nie nie gromadzi, żeby go wdychać z powrotem do płuc. A maseczkę się pierze po użyciu lub wymienia, a nie nosi przez kwartał i narzeka na florę bakteryjną. W godzinę na siłce nie namnoży ci się pod maską coś, czego już nie masz w paszczy.
I akurat na siłce, gdzie przy ćwiczeniach ludzie sapią jak miechy rozpylając ślinę, noszenie maseczki ma jak najbardziej sens, co by nie pluć swoimi bakteriami i wirusami na wszystko i wszystkich wokół.

GP...........nt

2020-08-26, 09:32
mlekozklasa napisał/a:


Wczoraj kolejny kraj zrezygnował z obowiązku zakładania masek. Powód? Nie wpłynęło to w żaden sposób ani na zmniejszenie ani na zwiększenie zachorowań na groźną grypę, która zabije nas wszystkich.



Pewnie przez debili, którzy i tak nie nosili masek i zarażali wszystkich dookoła.
W kwestii masek patrzyłbym raczej na Wietnam.

orzechcccc

2020-08-26, 10:28
Silverface napisał/a:

Ona kretynka w masce ćwiczy, ehh idiotka, to za mało powiedziane. Żeby w tej masce jeszcze dziurki porobiła, a tak to wdycha dwutlenek węgla i niszczy sobie płuca, nie wspominając o pięknej florze bakteryjnej, która, wraz ze śliną, potem ślicznie się tam rozwija, a bakterie wraz z wdychanym powietrzem, osiadają na płucach itd. ale może to selekcja naturalna, osobników chorych lub ograniczonych intelektualnie.



No to ciekawe że zawodowi sportowcy ćwiczą regularnie przez wiele godzin w maskach oporowych i żyją a nawet są zdrowsi niż reszta ludzi... Sam ćwiczę w takiej masce, w pracy chodzę w maseczce po 12 czy 24h i nic mi nie jest. Cud nad Wisłą

ra0mir

2020-08-26, 17:37
evertos napisał/a:

na oko z 50kg placku



Grzeczniej synku, grzeczniej!

Eeee nie ma 50, 40 max.

chundzyk

2020-08-26, 20:55
Oh my stepbrother help me... 8-)

mrx_tm

2020-08-27, 10:19
Eknen napisał/a:

pie**olenie dla pie**olenia : maski noszone przez kilka godzin w żaden sposób nie powodują , że wdychasz więcej dwutlenku węgla czy ja pie**ole niszczysz sobie płuca . Jak nie ogarniasz tematu to nie pie**ol tylko poczytaj " Carbon dioxide re‐breathing with close fitting face respirator masks"




Ty ale tam jest wyraźnie napisane "face respirator mask" a nie "kawałek szmaty szyty dzisiaj przez prawie każdego z nie wiadomo czego".
Fajnie jest sypnąć czymś naukowym ale trzeba umieć jeszcze z tego skorzystać.

Przypomnę że antyszczepionkowcy opierają sie właśnie na badaniach z ncbi tylko żaden z "pro" nie chce tego słuchać i neguje notabene źródła z których sami korzysta.
Takie zadanie domowe dla Ciebie: przeczytaj sobie badania bezpieczeństwa szczepień. Słowo klucz "placebo".

Grymson

2020-08-27, 20:13
Dla tego ciezaru sie nie zabezpiecza zeby przechylic i zrzucic w takich sytuacjach

chemikk

2020-08-28, 21:41
Silverface napisał/a:

Ona kretynka w masce ćwiczy, ehh idiotka, to za mało powiedziane. Żeby w tej masce jeszcze dziurki porobiła, a tak to wdycha dwutlenek węgla i niszczy sobie płuca, nie wspominając o pięknej florze bakteryjnej, która, wraz ze śliną, potem ślicznie się tam rozwija, a bakterie wraz z wdychanym powietrzem, osiadają na płucach itd. ale może to selekcja naturalna, osobników chorych lub ograniczonych intelektualnie.



Skoro maseczkę zmieniasz jak gacie raz na miesiąc to pewnie na tej maseczce masz niezłą florę bakteryjną.