18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przygnieciona i bezbronna

~_Yarko_ • 2020-08-25, 18:27

Przyznać się, kto pomyślał żeby sytuację wykorzystać w inny sposób ;-)

xXx5226

2020-08-25, 20:07
Czego się spodziewać po kretynce w namordniku.

Pralpunkt

2020-08-25, 20:18
Tępa dzida,
Nie Kręcą mnie laski wydziarane jak brudnopis
Jakaś fajna dziara w fajnym miejscu ok ale to bleeee

ph5i5

2020-08-25, 20:26
Miałem nadzieję na pierdzącego pieroga

LuzaQ

2020-08-25, 20:30
takiego straszydła nie tknął bym kijem.

przemod5

2020-08-25, 20:35
Dobry zawodnik, jeszcze poklepał niby po przyjacielsku.

roybatty

2020-08-25, 20:36
Myślałem że to stepujący brat przyszedł

kesaburg

2020-08-25, 20:48
ja pomyślałem,dołożyłbym jej jeszcze parę kilo na gryf

FourthIllusion

2020-08-25, 21:19
to przez te majty na ryju tchu jej braklo, szkoda ze bez happyendu :(

Eknen

2020-08-25, 22:15
Silverface napisał/a:

Ona kretynka w masce ćwiczy, ehh idiotka, to za mało powiedziane. Żeby w tej masce jeszcze dziurki porobiła, a tak to wdycha dwutlenek węgla i niszczy sobie płuca, nie wspominając o pięknej florze bakteryjnej, która, wraz ze śliną, potem ślicznie się tam rozwija, a bakterie wraz z wdychanym powietrzem, osiadają na płucach itd. ale może to selekcja naturalna, osobników chorych lub ograniczonych intelektualnie.



pie**olenie dla pie**olenia : maski noszone przez kilka godzin w żaden sposób nie powodują , że wdychasz więcej dwutlenku węgla czy ja pie**ole niszczysz sobie płuca . Jak nie ogarniasz tematu to nie pie**ol tylko poczytaj " Carbon dioxide re‐breathing with close fitting face respirator masks"
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/j.1365-2044.2006.04767.x

Nie ma ch*ja we wsi , żeby zdrowa osoba , która nosi czystą maskę przez kilka godzin dziennie miała jakieś komplikacje. Co więcej ignorancie flora bakteryjna płuc pochodzi z gęby i jest to naturalny stan rzeczy. Suuuuuuprise motherfucker !!!!!

https://mbio.asm.org/content/mbio/6/1/e02284-14.full.pdf

Plaga płaskoziemców, antyszczepionkowców i innej maści pajaców,. Zanim wypłyniesz ze swoimi teoriami wejdź na https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/
i wyszukaj co mądrzejsi od ciebie mają do powiedzenia.

Sv...........ge

2020-08-25, 22:29
Eknen napisał/a:

pie**olenie dla pie**olenia : maski noszone przez kilka godzin w żaden sposób nie powodują , że wdychasz więcej dwutlenku węgla czy ja pie**ole niszczysz sobie płuca . Jak nie ogarniasz tematu to nie pie**ol tylko poczytaj " Carbon dioxide re‐breathing with close fitting face respirator masks"

Nie ma ch*ja we wsi , żeby zdrowa osoba , która nosi czystą maskę przez kilka godzin dziennie miała jakieś komplikacje. Co więcej ignorancie flora bakteryjna płuc pochodzi z gęby i jest to naturalny stan rzeczy. Suuuuuuprise motherfucker !!!!!
Plaga płaskoziemców, antyszczepionkowców i innej maści pajaców,. Zanim wypłyniesz ze swoimi teoriami wejdź na
i wyszukaj co mądrzejsi od ciebie mają do powiedzenia.



Pozdrawiam ze Szwecji. Ubyło wycieczek z Chin to i masek na ulicach mniej.

[Magik]

2020-08-25, 22:35
Eknen napisał/a:

pie**olenie dla pie**olenia : maski noszone przez kilka godzin w żaden sposób nie powodują , że wdychasz więcej dwutlenku węgla czy ja pie**ole niszczysz sobie płuca . Jak nie ogarniasz tematu to nie pie**ol tylko poczytaj " Carbon dioxide re‐breathing with close fitting face respirator masks"

Nie ma ch*ja we wsi , żeby zdrowa osoba , która nosi czystą maskę przez kilka godzin dziennie miała jakieś komplikacje. Co więcej ignorancie flora bakteryjna płuc pochodzi z gęby i jest to naturalny stan rzeczy. Suuuuuuprise motherfucker !!!!!
Plaga płaskoziemców, antyszczepionkowców i innej maści pajaców,. Zanim wypłyniesz ze swoimi teoriami wejdź na
i wyszukaj co mądrzejsi od ciebie mają do powiedzenia.



A wiesz co, sam sobie poczytam! Dziekuje!

freederry

2020-08-25, 22:48
Silverface napisał/a:

może to selekcja naturalna, osobników chorych lub ograniczonych intelektualnie


dlatego niecierpliwie czekamy aż się pojawisz na hardzie, chociaż jakiś kawałek

Hefajstos78

2020-08-25, 23:47
Który z moderatorów jest etnicznie podejrzany?

Który z moderatorów jest etnicznie podejrzany?


Liton

2020-08-26, 00:35
Silverface napisał/a:

Ona kretynka w masce ćwiczy, ehh idiotka, to za mało powiedziane. Żeby w tej masce jeszcze dziurki porobiła, a tak to wdycha dwutlenek węgla i niszczy sobie płuca, nie wspominając o pięknej florze bakteryjnej, która, wraz ze śliną, potem ślicznie się tam rozwija, a bakterie wraz z wdychanym powietrzem, osiadają na płucach itd. ale może to selekcja naturalna, osobników chorych lub ograniczonych intelektualnie.



I pomyśleć, że lekarze od lat siedzą w maskach całymi dniami operując. Idź pod szpital i ich uświadom.