18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przyczepiła się jak rzeżączka do Giertycha...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-08-03, 06:28
Jebnąłby raz a porządnie....


Ca...........on

2018-08-03, 18:34
Dziwne, że kobiety powyżej bronią zdradzającego faceta... Jak dla mnie to zdrada jest gorsza od takiego lania po pysku, więc jedynym wyjaśnieniem, jakie jestem w stanie sobie wyobrazić, jest solidarność powyższych naszych sadolek z osobą zdradzającą.

A to by wiele powiedziało waszym ewentualnym partnerom ;)

Też uważam, że facet trafił na skarb i go nie docenił. Tak zawzięcie lejąca po ryju panna raczej nie robi tego na co dzień. Gdyby bicie było dla niej codziennością, to po chwili by przestała. Ja bym po pierwsze takiej dziewczyny nie doprowadził do takiego stanu...

@LaChupacabra Za każdym przypadkiem oziębłości seksualnej kobiety w stałym związku stoi jakaś jej przyczyna. Jeśli przyczyna jest prawdziwa, to trzeba kobiecie pomóc z tego wyjść. Taka jest rola prawdziwego mężczyzny. Jeśli przyczyna jest udawana, to kobieta sama sobie robi krzywdę, jest głupia i nie zasługuje na faceta. Drugi przypadek na tym filmiku odrzucam, bo dziewczyna ewidentnie nie wygląda na taką, co byłaby oziębła z udawanego powodu. Jest zbyt szczera w swoich reakcjach.

k***a, ile ja bym dał za taką...

brylant1412

2018-08-03, 18:37
łobuz kocha najbardziej a jak bedzie w druga strone łobuzka

elda1987

2018-08-03, 19:36
Za darmo po ryju nie dostaje. Powinien zebrac oklep lomem.

wiesnak66

2018-08-03, 19:37
olivia
co Ty, bab nie znasz, kobieto
te, lubią zdradzać, ale nie lubią być zdradzane
stąd wynika dramaturgia całego wydarzenia
kobieta i honor, dobre

na szczęście w jednym i drugim przypadku dla ,,was,, dzieci macie obok siebie, jak decydują najczęściej ,,niezależne kobiety ,, sędziny
a dzieci, niezależnie od ich dobra, są tylko przedmiotem do walki z ,,ojcem,,

jcoob

2018-08-03, 19:50
k***a, bzdura, że zdradził,
odważył się biedny na piwo pójść do baru,
bez niej!!!!!! zgroza...

Mom and Death

2018-08-03, 19:56
Cytat:

Dziwne, że kobiety powyżej bronią zdradzającego faceta... Jak dla mnie to zdrada jest gorsza od takiego lania po pysku, więc jedynym wyjaśnieniem, jakie jestem w stanie sobie wyobrazić, jest solidarność powyższych naszych sadolek z osobą zdradzającą.

A to by wiele powiedziało waszym ewentualnym partnerom ;)

Też uważam, że facet trafił na skarb i go nie docenił. Tak zawzięcie lejąca po ryju panna raczej nie robi tego na co dzień. Gdyby bicie było dla niej codziennością, to po chwili by przestała. Ja bym po pierwsze takiej dziewczyny nie doprowadził do takiego stanu...

@LaChupacabra Za każdym przypadkiem oziębłości seksualnej kobiety w stałym związku stoi jakaś jej przyczyna. Jeśli przyczyna jest prawdziwa, to trzeba kobiecie pomóc z tego wyjść. Taka jest rola prawdziwego mężczyzny. Jeśli przyczyna jest udawana, to kobieta sama sobie robi krzywdę, jest głupia i nie zasługuje na faceta. Drugi przypadek na tym filmiku odrzucam, bo dziewczyna ewidentnie nie wygląda na taką, co byłaby oziębła z udawanego powodu. Jest zbyt szczera w swoich reakcjach.

k***a, ile ja bym dał za taką...



O czym ty, k***a, pie**olisz? Nawet nie wiadomo o ch*j poszło w całej sytuacji a ty juz nagdybales caly scenariusz dla filmu. "Taka kobieta to skarb" WAT? A jak ma schizofrenie i dostala furii z jakiegos urojenogo powodu?

DoubleBorger

2018-08-03, 20:00
Ja to chyba dziwny jestem, bo mnie jak zdradziłaby jakaś to jakoś spektakularnie bym to rozwiazał.

Justynka99

2018-08-03, 20:41
Typowe victim blaming. Jak facet bije kobietę to damski bokser, jak kobieta bije faceta to mu się na pewno należało :D Że część kobiet tak uważa to wiedziałam, ale że faceci również to tego się nie spodziewałam :D Może wam się marzy jakaś taka kobieta z pejczem? :D

Zwłaszcza, że nie wiadomo dlaczego ona go bije, to już zakładacie, że skoro to facet to musiał zdradzać :D

SirMajkel

2018-08-03, 21:00
nikt nie rozumie a co chodzi a każdy dorobił już sobie ideologię. Mógłby ktoś znający język przetłumaczyć to o rozjaśnić sytuację?

Baro

2018-08-03, 21:22
ziomandrzej napisał/a:

Taka kobieta to skarb, widać że w h*ja za nim jest, widać że w h*j jej zależy, prawdziwy ogień. No i żeby oddać ducha sadola - r*chałbym.



Żaden skarb, po prostu tak sobie wychował. :lol:

LaChupacabra

2018-08-04, 00:00
@Caramon, nie stawiaj c*pki na piedestale. To jak działa świat jest prostsze niż się wydaje.

AN...........or

2018-08-04, 00:35
niegłupia babeczka, chetnie bym ja r*chał między cycuchy, razem z moim chłopakiem

rogacz

2018-08-04, 01:51
Jak dla mnie kolesiowi się należy oklep. r*cha na boku, panna dostaje potem schiz, psychika siada i kolejny który stara się mieć normalny związek ma przewalone.