18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeżyli

TT4 • 2017-05-31, 13:42
Akcja od 20 sekundy.


~Angel

2017-05-31, 13:55
Piękny piruecik.

Bosewiak

2017-05-31, 14:42
Takie filmy powinny puszczać przyszłym kierowcom na naukach jazdy.

jazeck

2017-05-31, 15:50
pie**olony nadgorliwiec z kamerką. Widzi, że inni zapie**alają, ale nie - on się zatrzyma wymuszając na pieszych przejście, widzimy jak to się kończy.

BigDaddyD

2017-05-31, 16:40
"Wymuszenie zachowania na pieszym" podobno tak się nazywa takie puszczanie pieszych na drodze.

Jebakażebolisraka

2017-05-31, 16:50
Czy was poj***ło ? Zwalać na kierowcę który przepuścił pieszych ? Tego zapie**alacza pewnie jeszcze w lusterku nie widział puknijcie się w puste łby

waloos

2017-05-31, 16:53
Fakt, zwalnianie przed przejściami kiedy nie ma wielkiego ruchu mnie wkurza, ale akurat w tej sytuacji to nie jest nagłe hamowanie. Trochę wcześniej jest znak ograniczenia do 40kmh, a gość popylał pewnie z dwa razy tyle.

Mnie natomiast rozwala zachowanie pieszych. Jak można iść w kapturze i nie patrzeć się na odpowiednią stronę drogi?
Kurde, ja jak przechodzę przez przejście to głowa chodzi mi w każda stronę, obserwuję wyraźnie każdy samochód, a najlepiej to jeszcze łapię kontakt wzrokowy z kierowcą. Jak widzę, że on mnie widzi to przyspieszam kroku!

Gdyby chłopacy patrzyli się w lewo a nie w prawo, to nic by się nie stało.

SM0KEtatum

2017-05-31, 17:05
w niemczech jest fajna zasada, obojetnie gdzie i kiedy , jezeli pieszy wejdzie na pasy to sie kazdy musi zatrzymac. Jak jebniesz tam kogos na pasach to juz mozesz se zdiecie pamiatkowe z prawojazdami zrobic.

Tafariel

2017-05-31, 18:38
jazeck napisał/a:

pie**olony nadgorliwiec z kamerką. Widzi, że inni zapie**alają, ale nie - on się zatrzyma wymuszając na pieszych przejście, widzimy jak to się kończy.



Zajebista logika jak i znajomość przepisów... Czyli będąc na drodze jedziesz tak jak inni, a nie według swoich umiejętności i rozeznania sytuacji na drodze? :lodowka: Jaką w ogóle trzeba być sp***oliną, żeby bronić takiego zjeba co zapie**ala nie licząc się z ludzkim życiem i zdrowiem?

Kamitero

2017-05-31, 18:42
Nie rozumiem jak można nie spojrzeć, upewnić się tak zwyczajnie dla siebie czy na pewno wszystkie pasy są czyste. Nie wiem czy to kwestia inteligencji czy wada instynktu samozachowawczego ale ludzie wydają się nie mieć orientacji w otoczeniu. Sam jak przechodzę to czasami dla świetego spokoju nawet upewniam się czy jakiś idiota nie jedzie pod prąd. Tutaj ewidentnie wina kierowcy ale kurde nie dało sie spojrzeć i ocenić szybkości jadącego? Nie wiem co ludzie mają w głowach ale traktują przechodzenie na pasach jakby owe miały po bokach jakies pancerne szlabany, przechodzenie przez ulice to nie jakiś system komputerowy gdzie nawet zielone światło oznacza że wszyscy kierowcy automatycznie się zatrzymają w tym samym czasie. Instynkt samozachowawczy pieszego na pasach to jakieś tabu.

Lysack

2017-05-31, 19:02
Klasyka gatunku. Kaptur na łeb i przed siebie. Na bycie pieszym tez powinien być egzamin...

garber

2017-05-31, 19:30
Tafariel napisał/a:



Zajebista logika jak i znajomość przepisów... Czyli będąc na drodze jedziesz tak jak inni, a nie według swoich umiejętności i rozeznania sytuacji na drodze? :lodowka: Jaką w ogóle trzeba być sp***oliną, żeby bronić takiego zjeba co zapie**ala nie licząc się z ludzkim życiem i zdrowiem?



Chłopie, ale nie o to w tym chodzi. Zrozum to wreszcie.

Prawda jest taka, że gdybym był na miejscu tego co się zatrzymał, to wiedziałbym, że moja akcja bezpośrednio przyczyniła się do ich kalectwa bądź nawet śmierci. Taka jest prawda i nic tego nie zmieni, a gadanie, że to wina drugiego kierowcy jest faktem i nie ma tu żadnej dyskusji, ale co z tego? Czy tak sobie będziesz tłumaczył swoją pośrednią winę względem śmierci drugiej osoby?

sharolin

2017-05-31, 19:42
Piesi nawet nie zechcieli spojrzeć w lewo czy nic im nie grozi. Lot 10/10.

jebac

2017-05-31, 19:53
Dla mnie wina kierowcy ewidentna, nie ma tutaj dyskusji.

@Up

Piesi spojrzeli w lewo, gościu ich puścił. Niestety nie mają wyobraźni i nie pomyśleli, że jakiś pajac będzie drugim pasem zapier... Mnie mało taki geniusz nie zabił (w dodatku jeszcze czerwone miał), na szczęście gościu na bliższym chodnika zatrąbił i się w porę zatrzymałem. Od tamtej pory zawsze patrzę, bo wiem że zdarzają się geniusze tacy jak niektórzy tutaj co to jeszcze winę na kierowce zrzucają, który przepuścił ich. A zaznaczam, że było ograniczenie do 40km/h. Dostosowałby prędkość i nic by się nie stało.