18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przez Świat na Fazie - Zapowiedź kolejnych odcinków.

nerusss • 2016-04-21, 22:34

Najlepsze od 1:15 :-P

oc...........an

2016-04-23, 03:19
BiszkoptWE, gówno prawda, większość co przebalowała jest robolami i zerami życiowymi głosującymi na pis. Jeśli do tej pory nie zrozumiałeś, że celem życia nie jest zaspokajanie tylko i wyłącznie swoich hedonistycznych zapędów, ale stworzenie warunków dla życia dla swoich dzieci, to k***a nie mamy o czym rozmawiać. Na podwórku nikt z moich znajomych nie ma nawet wyższego humanistycznego i wyjechali do UK zbierać szparagi.

To, że twoi znajomi pili piwka w gimbazie nie znaczy, że nie zapie**alali jak poj***ni w LO i potem na studiach. Zbyt dosłownie odczytujesz przenośnię. Dobrze wiesz, że ci twoi znajomi-lekarze włożyli ogrom pracy w zostanie tym kim zostali.

Ten żebrak z filmiku po pijaku z krzywym ryjem jeszcze lat 5 maksymalnie pociągnie, a potem zorientuje się, że jest zerem i nic nie ma w życiu i nikomu nie jest potrzebny.

Ja k***a zapie**alam jak poj***ny nie po to, żeby mieć kasę, ale żeby zapewnić lepszy byt i szczęśliwsze życie dla moich dzieci. I to w sumie będzie najlepszy wskaźnik - nie to jak ty się bawisz, a to jakie możliwości rozwoju będą mieć twoje dzieci.

A co do tego kto gdzie trafia, to ja nie baluję, bo chcę trafić na jedną z najlepszych uczelni na świecie. Jeśli wszystko mi pójdzie dobrze, to będę mieć prawdopodobnie najlepsze wykształcenie ze wszystkich kto tu siedzi na sadolu. I nie robię tego, żeby samego siebie uszczęśliwić, a po to, żeby zapewnić szczęśliwe życie dla moich rodziców, dziewczyny itp.

Bo k***a świat nie kręci się wokół was i nie można być całe życie na fazie. k***a mać.

I tak, biorąc pod uwagę, że poziom jego filmów od początku jest taki sam, oraz fakt, że głównym celem jego filmików jest naj***ć się i iść do przodu, twierdzę, że nie udoskonala się i będzie potem myć samochody twoim znajomym-lekarzom.

W sumie nie wiem po ch*j to tutaj pisze... Debilem jesteś, który nawet aluzji nie zrozumiał.

embeno, jak wyżej, nie rozumiesz aluzji i wziąłeś tekst o szlugach i zadaniach domowych zbyt dosłownie

to_tylko_on

2016-04-23, 05:14
mesjasz19 napisał/a:

Całą młodość na fazie, ale mu k***a zazdroszczę. Chłop ma zero zmartwień, leci na drugi koniec świata, żyje za grosze puszczając bańki przy okazji korzystając z życia na 110%.



A może on dla tego wszystko tak pie**olnął i pojechał bo miał tych zmartwień za dużo?

Retsam

2016-04-23, 12:07
Mistrz fazowski super czlowiek :)

TB303

2016-04-23, 15:39
avacs220 napisał/a:

Po ch*j promować idiotów?


A ty jakie poczyniłeś kroki, by wyrwać się z towarzystwa czterech ścian i zmienić swoje żałosne życie? Więcej szacunku dla ludzi, którzy mają w swoim życiu cel i marzenia, które realizują. Debilu...

avacs220

2016-04-24, 12:40
TB303 napisał/a:


A ty jakie poczyniłeś kroki, by wyrwać się z towarzystwa czterech ścian i zmienić swoje żałosne życie? Więcej szacunku dla ludzi, którzy mają w swoim życiu cel i marzenia, które realizują. Debilu...



k***a, o szacunku będzie mnie uczył "dumny homo i ksenofob". Myślałem pierwszym momencie że to wyrafinowany sarkazm, ale nie, jednak jesteś idiotą :idzwch*j: Realizować marzenia i cele życiowe :facepalm: , zaśmiane na głos.

TB303

2016-04-25, 03:30
Milcz! Z gówniarzami i prostakami nie rozmawiam :idzwch*j:

avacs220

2016-04-25, 17:45
TB303 napisał/a:

Milcz! Z gówniarzami i prostakami nie rozmawiam :idzwch*j:



To musisz mieć problem stanąć przed lustrem. :lol: