18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przez Świat na Fazie - Zapowiedź kolejnych odcinków.

nerusss • 2016-04-21, 22:34

Najlepsze od 1:15 :-P

sorra18

2016-04-21, 22:54
Fazowski w koncu sie naj***l.

Recydywista

2016-04-22, 06:20
za Dawida tir piwska w ciemno !!

kenzol

2016-04-22, 09:26
Pił piwo w puszce w miejscu publicznym (na plaży). Gdzie jest straż obywatelska się pytam?

InnyName

2016-04-22, 10:06
Czasem przegina, ale lubię ch*jka, ma jaja ;)

nightclaw

2016-04-22, 10:20
kenzol napisał/a:

Pił piwo w puszce w miejscu publicznym (na plaży). Gdzie jest straż obywatelska się pytam?



Na pewno nie w Kambodży jelopie. https://www.google.pl/maps/place/Cambodia/@14.3909468,98.4624551,5z/data=!4m2!3m1!1s0x310787bfd4dc3743:0xe4b7bfe089f41253

kenzol

2016-04-22, 10:36
up

no popatrz, myślałem że to Wejcherowo :homer:

InnyName

2016-04-22, 13:14
kenzol napisał/a:

up

no popatrz, myślałem że to Wejcherowo :homer:



Wejcherowo ? A nie Wejherowo ?

avacs220

2016-04-22, 15:12
Po ch*j promować idiotów?

Po...........na

2016-04-22, 15:25
avacs220 napisał/a:

Po ch*j promować idiotów?



A po ch*j się wypowiadasz jak cię to nie interesuje, inteligencie ...

mesjasz19

2016-04-22, 16:17
Całą młodość na fazie, ale mu k***a zazdroszczę. Chłop ma zero zmartwień, leci na drugi koniec świata, żyje za grosze puszczając bańki przy okazji korzystając z życia na 110%.

oc...........an

2016-04-22, 16:46
Japie**ole, typ przepie**olił wszystko co mógł, od alko jest z ryja już rozj***ny jak 40 latek i nic w życiu nie potrafi poza spaniem na ulicy i żebraniną (bo cieszenie się, że jakiś turek czy taj wpuścił go do domu i pozwolił mu się przespać pod kiblem inaczej nazwane być nie może).

No ale dla was to idol, bo ten typ świetnie wpisuje się w waszą mentalność polaczki, bo zamiast uczyć się i dążyć do celu, żeby was potem było stać robić co chcecie w życiu i być niezależnym, to wy uprawiacie żebraninę:

-swoją klitkę wynajmujecie na airbnb jakiemuś nieznajomemu
-zamiast kupić bilet na autokar to stoicie przy autostradzie z kawałkami kartonu
-a jak gdzieś przyjeżdżacie, to albo śpicie w namiocie w parku, albo u jakiegoś erazmusa z couchsurfing

No i to pie**olenie, że żyje na 110% xD No k***a rzeczywiście, brudny i naj***ny śpi w przepoconej koszuli na schodach gdzieś w kraju trzeciego świata. A ja głupi myślałem, że życie na 110% to wypoczywanie w 5* hotelu ze swoją dziewczyną i drinki pod palmą. No ale cóż, ludzie chyba różne mają priorytety i poglądy na życie...

Marnujecie swój potencjał i zadowalacie się żałosnymi ochłapami. A najśmieszniejsze jest to, że to nie wy, a wasze dzieci potem to będą odczuwać, bo na nic was nie będzie stać i będziecie tylko drzeć ryja, że Tuzk znów was oszukał. Już k***a widzę swoich kolegów jak płaczą, że tyrają za 1200zł, a dobrze pamiętam, że kiedy ja odrabiałem zadania domowe, to oni pili swoje pierwsze piwa i wypalali pierwsze papierosy. A jak im powiesz, że sami są sobie winni, to od razu przekierowują winę na system edukacyjny, w którym, co najśmieszniejsze, ja również byłem i sobie w odróżnieniu od nich poradziłem.

ch*j z wami

PS: a tym co się uczyli i osiągają prawdziwe cele w życiu przesyłam Partyjne Pozdrowienie.

BiszkoptWE

2016-04-22, 17:36
@up: Każdy ma inne spojrzenie na szczęście, jak ktoś kocha to co robi to niech to robi, jak masz zamiar zapie**alać całe życie by w wieku 40 lat móc sobie pojechać na tydzień do Bułgarii to zapie**alaj nikt Ci nie broni.

Po ch*j oceniasz ludzi? Myślisz, że ludzie co tak żyją jak ten Fazowski nie uczą się? Nie pogłębiają swojej wiedzy i nie stają się lepszymi ludźmi? Zresztą ch*j z Tobą bo widać, że masz ograniczony świat i albo komuś czegoś zazdrościsz albo coś Ci się w życiu nie udało i się wyżywasz w necie.

k***a jak to przeczytałem jeszcze raz to widać niezłą sp***oliną jesteś. xD
"że kiedy ja odrabiałem zadania domowe, to oni pili swoje pierwsze piwa i wypalali pierwsze papierosy"
Co jest w tym złego? Znam ludzi co skończyli medycynę, a j***li browce w gimnazjum, no ale nie k***a jak pijesz piwo to możesz już się zabić bo nic nie osiągniesz w życiu xD

Dobra, przeczytałem jeszcze raz i uważam że jesteś trollem. Jak nie jesteś to współczuć :d

embeno

2016-04-22, 19:56
@DUST DEVIL
Czyli rozumiem, że aby być szczęśliwym trzeba było się uczyć i nie wolno było jarać szlugów i pić browarków?
Każdy ma prawo do bycia szczęśliwym, nawet wtedy kiedy osiąga to szczęście będąc non stop na fazie.
Nie oceniaj wszystkich swoją miarą, bo nie będziesz miał z kim dzielić szczęścia.
Elo

avacs220

2016-04-22, 20:28
PonySona napisał/a:



A po ch*j się wypowiadasz jak cię to nie interesuje, inteligencie ...



Bo mogę?