18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przez całe życie srał źle.

soko • 2019-05-26, 01:22


Wyciągał gówno z dupy ręką :D

mit2

2019-05-26, 17:25
Kupcie (hehe) sobie wrażliwcy chusteczki nawilżane dla niemowląt i problem z głowy (z dupy). Potem tylko papierem do sucha i gotowe.

ritu4l

2019-05-26, 20:48
mit2 napisał/a:

Kupcie (hehe) sobie wrażliwcy chusteczki nawilżane dla niemowląt i problem z głowy (z dupy). Potem tylko papierem do sucha i gotowe.



ale wiesz że takie chusteczki się nie rozkładają, i zapychają całe piony w każdym budownictwie? później gówno ci wybija nawet z wanny, a zwykłą spiralą tego nie udrożnisz

;-)

lm65

2019-05-26, 21:19
W swoim domu możecie wycierać papierem (rozcierać po bawolim oku jak kto woli) a później umyć tyłek.
ch*jowo jak akurat jesteś np w pracy lub innym miejscu publicznym.
Niech ci znawcy powiedzą w jaki sposób myją te swoje podtarte tyłki co?? bo raczej nie robią tego w ogólnie dostępnym zlewie hahahahah

buszujacy

2019-05-26, 22:09
dennissliwa napisał/a:

Chiny mieli nas za brudasów bo oni dali europie papier toaletowy, wcześniej sralismy i niczym dupy nie wycieraliśmy. Dalej nas maja za brudasów bo oni tyłek myją i papierem osuszają a my rozmazujemy gówno po dupie...



co ty bredzisz baranie, ludzie podcierali sie liśćmi, kamieniami, muszlami, jak będziesz np.: w Malborku to ci kustosz opowie dokładnie, że toalety były umieszczone nad fosą, a dupy podcierali liśćmi kapusty

soko

2019-05-27, 09:00
lm65 napisał/a:

W swoim domu możecie wycierać papierem (rozcierać po bawolim oku jak kto woli) a później umyć tyłek.
ch*jowo jak akurat jesteś np w pracy lub innym miejscu publicznym.
Niech ci znawcy powiedzą w jaki sposób myją te swoje podtarte tyłki co?? bo raczej nie robią tego w ogólnie dostępnym zlewie hahahahah



Ja przeważnie sram raz dziennie z rańca i od razu idę pod prysznic. Jak muszę się wysrać poza domem to wycieram dupę papierem, dopóki nie zostają już na nim brązowe ślady i ch*j.
Pracowałem kiedyś przez chwilę z ciapakami, to brali sobie do kabiny wodę z kranu w plastikowych kubeczkach, albo butelkach po napojach i tam się podmywali. Po takiej akcji kabina nie nadawała się do użytku - wszystko zalane, deska uj***na, na podłodze porozpie**alany namoknięty papier, błoto z butów, ogólnie takie bajoro - dopóki sprzątacze nie posprzątali.
Ciekawe czy ci co tak piszą o myciu dupy robią tak samo w toaletach publicznych, czy też może wychodzą z kabiny i wpie**alają dupę do umywalki.

AdamBrown

2019-05-27, 14:39
r0773n napisał/a:

Serio macie się za odkrywców? Coś w stylu "jak wam się kończy cebula w domu to idzcie do biedry i se kupcie, sytuacja z kończącą się cebulą powinna natychmiast się zmienić. Jeśli wam się podobało proszę o sub lajk dzwoneczek i ch*ja w dupę."



Dostaniesz to ostatnie :D

kulawiec

2019-05-27, 15:33
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Światowiec, k***a....



Srało się tu i ówdzie.

Zielonek92

2019-05-27, 21:37
Kumpel w austrii pracuje na budowie i zobaczył że w toi toiu szmatogłowcy postawili sobie wode do podmywania dupska
bo oni nie wycierają tylko podmywają. Sk***iel wylał wodę do kibla i nalał do tej butelki. A te k***y sie podmywały szczynami :)

mit2

2019-05-29, 15:32
r0773n napisał/a:

ale wiesz że takie chusteczki się nie rozkładają, i zapychają całe piony w każdym budownictwie? później gówno ci wybija nawet z wanny, a zwykłą spiralą tego nie udrożnisz



Mam przy kiblu szczelny, mały kosz otwierany pedałem i tam wrzucam zużyte chusteczki. Nie zapycham kibla i nie śmierdzi. Raz na jakiś czas wymieniam worek w koszu na świeży i jest git :-)

Wiewór

2019-05-29, 16:52
Dobry temat na poziomie. W sam raz do sniadaniowki TVP.