18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przez całe życie srał źle.

soko • 2019-05-26, 01:22


Wyciągał gówno z dupy ręką :D

cuurniprime

2019-05-26, 02:16
"Take the shit" w znaczeniu dosłownym. I niech któryś mi teraz powie że czarni są inteligentni :kawa:

Ca...........on

2019-05-26, 02:22
Nie. Nie. Nie, nie , nie... nie... nie, nie nie nie nie nie nie!!!

ProVVe

2019-05-26, 02:36
W zoo szympansy i inne tez biora gówno i rzucają

kulawiec

2019-05-26, 04:07
E tam. Ja znam narody w których ludzie zamiast umyć dupsko I wytrzeć papierem do sucha po sraniu, próbują wycierać tyłek papierem i rozsmarowują gówno po rowie. Nie wiem czym to tłumaczyć, bo dostęp do wody bieżącej mają.

CoJaTamKurwaWiem

2019-05-26, 05:14
kulawiec napisał/a:

E tam. Ja znam narody w których ludzie zamiast umyć dupsko I wytrzeć papierem do sucha po sraniu, próbują wycierać tyłek papierem i rozsmarowują gówno po rowie. Nie wiem czym to tłumaczyć, bo dostęp do wody bieżącej mają.



Światowiec, k***a....

Tafariel

2019-05-26, 07:25
iam_not_a_robot napisał/a:

T
Ciekawe czy po , delikatnie wypuszczał ją do wody oburącz jak wędkarz sportowiec wypuszcza ryby żeby się nie stresowały .



I pewnie jeszcze całował w "pyszczek" :amused:

xxowert

2019-05-26, 09:11
iam_not_a_robot napisał/a:


Z drugiej strony przynajmniej nigdy woda z klopa nie obryzgała mu wora ....
.


Mi też nigdy nie obryzgało dupy i wora, bo wkładam do muszli przed sraniem papier, dzięki temu dupa sucha i nie trzeba używać szczotki do czyszczenia. Poproszę o piwko jeśli właśnie komuś odmieniłem życie.

dennissliwa

2019-05-26, 09:20
kulawiec napisał/a:

E tam. Ja znam narody w których ludzie zamiast umyć dupsko I wytrzeć papierem do sucha po sraniu, próbują wycierać tyłek papierem i rozsmarowują gówno po rowie. Nie wiem czym to tłumaczyć, bo dostęp do wody bieżącej mają.



Chiny mieli nas za brudasów bo oni dali europie papier toaletowy, wcześniej sralismy i niczym dupy nie wycieraliśmy. Dalej nas maja za brudasów bo oni tyłek myją i papierem osuszają a my rozmazujemy gówno po dupie...

Gymnorhinus

2019-05-26, 09:36
Kumpel był zdziwiony że na siedząco można sie podcierać, całe życie do tego wstawał, więc... :wyj***ne:

Mors_Nigra

2019-05-26, 13:24
Jeżeli komuś woda bryzga wora jak sra, to niech wrzuca jeden listek papieru przed sraniem do kibla, tak żeby ładnie ułożył się na wodzie. Nie ma za co.

ritu4l

2019-05-26, 13:32
xxowert napisał/a:

Mi też nigdy nie obryzgało dupy i wora, bo wkładam do muszli przed sraniem papier, dzięki temu dupa sucha i nie trzeba używać szczotki do czyszczenia. Poproszę o piwko jeśli właśnie komuś odmieniłem życie.





Mors_Nigra napisał/a:

Jeżeli komuś woda bryzga wora jak sra, to niech wrzuca jeden listek papieru przed sraniem do kibla, tak żeby ładnie ułożył się na wodzie. Nie ma za co.



Serio macie się za odkrywców? Coś w stylu "jak wam się kończy cebula w domu to idzcie do biedry i se kupcie, sytuacja z kończącą się cebulą powinna natychmiast się zmienić. Jeśli wam się podobało proszę o sub lajk dzwoneczek i ch*ja w dupę."

pve11

2019-05-26, 14:38
Mors_Nigra napisał/a:

Jeżeli komuś woda bryzga wora jak sra, to niech wrzuca jeden listek papieru przed sraniem do kibla, tak żeby ładnie ułożył się na wodzie. Nie ma za co.



To nie zawsze działa, nawet jak się wrzuci więcej...

My...........er

2019-05-26, 16:22
To są właśnie autorytety dla dzisiejszej młodzieży. Jak to nie dawno pochwalał przy mnie jeden osobnik dz**ke od kasz me autsajd "to była jej chwila, tylko ka mogła się tak wybić, teraz rapuje i ma dobre flo..." ja pie**ole... Jedno pytanie jakie mi zachodzi w głowie to, co murzyn robił z tym gowniem po jego złapaniu i ch*j obrzydliwy przez całe życie chodził z obsranym dupskiem. :shock: :lol: