18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeszkadzał w prowadzeniu lekcji

TT4 • 2018-11-15, 15:02
To teraz ma 8-)


ellsworth

2018-11-15, 22:45
chocho napisał/a:

Bezstresowe wychowanie to dz**ka, ale z drugiej strony jakby mojemu dziecku coś takiego zrobiła to musiałaby wkrótce przejść na rentę.


Jakbyś był prawdziwym ojcem, a nie ciotą to po tym gdy syn ci powie że dostał lanie od nauczyciela za złe zachowanie wlałbyś mu drugi raz, tylko mocniej żeby sobie raz na zawsze zapamiętał.

edek.bajzel

2018-11-15, 23:16
jestem za tym aby zabroniono dzieciom posiadania włączonych telefonów w szkole,
nie dotyczy abraxa, ponieważ on lubi tematy związane z dziećmi

Mo...........mi

2018-11-15, 23:39
A moze to jego mama ?

Kamil4

2018-11-16, 02:49
Nie tak dawno temu ukończyłem szkołę średnią. Jest wielu nauczycieli którzy nie muszą nikogo bić, nie muszą krzyczeć, ale uczniowie nie przeszkadzają im w prowadzeniu lekcji, wykonują ich polecenia. I są też sieroty co nie potrafią nad klasą zapanować (im też nie przeszkadzałem). Wydaje mi się, że to jego mama, a nie nauczycielka. Pomijając to czy kary cielesne są dobre czy złe to trzeba być kompletnym idiotą żeby chwalić przeprowadzenie tej kary w taki sposób.

basra napisał/a:

a w polszy cały czas propaguje się lewacko-zachodznie bezstresowe wychowanie



a to danie dziecku w mordę jest według ciebie prawicowe?

zwierzak30 napisał/a:

Rosja leczy ADHD. :) Brawo. :)



Po sposobie w jakim ta kobieta wykonuje karę to nie zdziwiłbym się gdyby to z nią było coś nie tak, a nie z dzieckiem...

pi...........ta

2018-11-16, 11:16
Dobrze zrobiła tak powinno być, dzieciak od razu się uczy że nie jest pępkiem świata. Też miałem w podstawówce takich cwe*i co nie zdali i przez nich paru z moich ziomków się stoczyło. j***ć takich cwe*i którzy mają wyj***ne na swoje życie i w dodatku sprowadzają swoje sp***oleństwo na innych.

kurdeBalans

2018-11-16, 14:53
a później i tak walił kapucyna do swojej nauczycielki po nocach :D

jcoob

2018-11-16, 16:58
Bardzo dobrze, babka bedzie miała pewnie przej***ne, ale gówniarz następnym razem pomyśli, zanim zacznie cos odpie**alać, i to jest właśnie wychowanie, nie da się gnoja uspokoić, to wpie**ol

Kamil4

2018-11-18, 21:54
pianista napisał/a:

Dobrze zrobiła tak powinno być, dzieciak od razu się uczy że nie jest pępkiem świata. Też miałem w podstawówce takich cwe*i co nie zdali i przez nich paru z moich ziomków się stoczyło. j***ć takich cwe*i którzy mają wyj***ne na swoje życie i w dodatku sprowadzają swoje sp***oleństwo na innych.



jcoob napisał/a:

Bardzo dobrze, babka bedzie miała pewnie przej***ne, ale gówniarz następnym razem pomyśli, zanim zacznie cos odpie**alać, i to jest właśnie wychowanie, nie da się gnoja uspokoić, to wpie**ol



Przecież na tym nagraniu nie widać co to dziecko zrobiło...

bradley_orion

2018-11-19, 12:47
k***a gdybym był nauczycielem i taki łepek mi takie coś odpie**alał czy coś to by siny wracał do domu. Za takie coś dostałby ostry wpie**ol na miejscu za brak szacunku. Jak dobrze ze zostałem inżynierem informatykiem, mam w ch*j kasy i ładną żonę która nie chce bachora :) .

Wiewór

2018-11-19, 14:43
Widać, że amatorka. Jak go wywróciła to powinna mu sprzedać spicza z laczka pod ch*ja. Zaczął by zasłaniać torbę i wtedy spokojnie mogła by go butować po głowie. :roll: