18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesuń się

Jesse.Pinkman • 2023-10-31, 19:08
Według źródła starsza kobieta złamała nogę po tym upadku.

Kosmodysk

2023-11-01, 18:46
darek1234 napisał/a:

Idę ostatnio chodnikiem, przede mną idzie panna. W momencie, gdy ją mijam, ona wyciąga telefon, wali mnie nim w głowę, a do tego zachodzi wprost przede mnie.



Pewnie ma uraz do ciapatych.

:mrgreen:

dżonyłojlker

2023-11-01, 20:30
Kosmodysk napisał/a:

Pewnie ma uraz do ciapatych.



On jest z zaporoża.

darek1234

2023-11-02, 13:53
szaman1991 napisał/a:

Ty chyba jesteś jakimś totalnym frajerem, bo mi kobietki zawsze schodzą z drogi i subtelnie spuszczają oczka na chodnik. no ale to pewnie dlatego że jestem w ch*j przystojny



No jak ci schodzą z drogi i spuszczają wzrok to jesteś meeega przystojny!!! :D

motylekwbrzuchu napisał/a:

On jest z zaporoża.



motylek w dupie jednak jest mało inteligentny, cofam to co powiedziałem, toż to zwykły ruSSki cwe*ek

dżonyłojlker

2023-11-02, 15:55
darek1234 napisał/a:

motylek w dupie jednak jest mało inteligentny



ty akurat nie jesteś w stanie ocenić kto jest inteligentny, a kto nie, bo do tego trzeba by mieć chociaż szczątkowy mózg.

darek1234 napisał/a:

cofam to co powiedziałem



Tak, ruSSki dareczku, powiedziałeś. Chyba po rusku, kurskiemu.

darek1234 napisał/a:

toż to zwykły ruSSki cwe*ek



Na zaporożu fajnie jest, można się naj***ć fest, za 5 hrywien, albo 3, stepan bandera pomóż mi.

darek1234

2023-11-02, 17:31
motylekwbrzuchu napisał/a:

ty akurat nie jesteś w stanie ocenić kto jest inteligentny, a kto nie, bo do tego trzeba by mieć chociaż szczątkowy mózg.
Tak, ruSSki dareczku, powiedziałeś. Chyba po rusku, kurskiemu.
Na zaporożu fajnie jest, można się naj***ć fest, za 5 hrywien, albo 3, stepan bandera pomóż mi.



Ta, cofam co powiedziałem, tak powinno być po polsku, ale dla ruSSkiego cwe*ka to i tak bez różnicy. Siedzisz już na Zaporożu, przenieśli cię z jakiegoś wyberyjskiego wyp*zdowa? Pij, pij ile wlezie, jak mówisz że tak tanio

LubiewDupkę

2023-11-03, 13:34
Budrys2000 napisał/a:

Prawdopodobnie twoja matka spożywała w nadmiarze słabej jakości alkohol będąc z tobą w ciąży (ojciec zapewne nieznany). Stąd kompleksy i nienawiść do kobiet oraz twoje ogólne, znaczne opóźnienie w rozwoju.



tak samo chodzisz po chodniku jak ta baba z filmiku ? jak tak to poproś matkę jak jeszcze żyje niech cię nauczy chodzić po chodniku ! jak masz trochę logiki w tym pustym łbie to jak widzisz że ktoś idzie z naprzeciwka to nie leziesz na niego tylko lekko skręcasz to samo robi 2 osoba która ma trochę oleju w głowie, bo ty pewnie jak trafisz na takiego samego debila jak ty to wpadniecie na siebie i będziesz się zastanawiał czemu tak się stało.

el

2024-01-10, 01:27
Budrys2000 napisał/a:

Jakim trzeba być inteligentem, aby sklecić takie zdanie?
Kolejny poczęty w alkoholowym amoku



Mam nadzieję że nie przez Ciebie :)