18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesuń się

Jesse.Pinkman • 2023-10-31, 19:08
Według źródła starsza kobieta złamała nogę po tym upadku.

el

2023-11-01, 02:44
Budrys2000 napisał/a:

Prawdopodobnie twoja matka spożywała w nadmiarze słabej jakości alkohol będąc z tobą w ciąży (ojciec zapewne nieznany). Stąd kompleksy i nienawiść do kobiet oraz twoje ogólne, znaczne opóźnienie w rozwoju.



pie**olisz jak poj***ny, argument z dupy wyjales i w ogóle j***ł Cię pies

trytodie

2023-11-01, 09:21
Udowodnił dwie rzeczy. Że prawdziwy z niego twardziel i że był gnębiony w szkole przez silniejszych kolegów

Budrys2000

2023-11-01, 09:59
el napisał/a:

pie**olisz jak poj***ny, argument z dupy wyjales i w ogóle j***ł Cię pies



Jakim trzeba być inteligentem, aby sklecić takie zdanie? :mrgreen:

Kolejny poczęty w alkoholowym amoku

;-)

Maniecky

2023-11-01, 12:02
Budrys2000 napisał/a:

Prawdopodobnie twoja matka spożywała w nadmiarze słabej jakości alkohol będąc z tobą w ciąży (ojciec zapewne nieznany). Stąd kompleksy i nienawiść do kobiet oraz twoje ogólne, znaczne opóźnienie w rozwoju.



Przez takie miekkie faje jak ty baby mysla dzisiaj ze im wszystko wolno.... i ten zalosny lewacki argument "nienawisc do kobiet".... mowisz to samo do tych co jada po gownie plynacym z Hollywood ?


darek1234

2023-11-01, 12:09
Budrys2000 napisał/a:

Jakim trzeba być inteligentem, aby sklecić takie zdanie?
Kolejny poczęty w alkoholowym amoku



Co do zdania, w kwestii chodzenia po chodnikach płci tzw pięknej, to jjzz26 ma w pełni rację. Pisałem już o tym, że to jest jakiś problem z neuroprzekaźnikami u kobiet, one lezą wprost na ciebie, patrząc do tego w oczy, a jeżeli się przesuwasz to ona idzie tak, żebyś całkowicie zszedł z chodnika. Od wielu lat zastanawiam się o co tu chodzi? Idę ostatnio chodnikiem, przede mną idzie panna. W momencie, gdy ją mijam, ona wyciąga telefon, wali mnie nim w głowę, a do tego zachodzi wprost przede mnie. Chwila później, na tym samym chodniku, inna panna stoi z córką, patrzy się na mnie i w momencie, gdy chcę je minąć, ta wchodzi mi wprost przed facjatę, nadal patrząc w oczy. O co tu kuźwa chodzi to nie wiem, niewidzialny jestem jak... większość facetów?

szaman1991

2023-11-01, 12:17
Ramiell napisał/a:

Ma rację, chłopaczyna przy samej krawędzi szedł, a babsko po swojej prawej miało kupę miejsca, to wolało się pchać, co ty ślepy czy jak?



Chyba ty jesteś ślepy kolego.. Widać, że to jakaś zawieszona starsza babka gapiąca się w chodnik. Normalny człowiek po prostu schodzi z drogi. No ale tu naprzeciwko mamy jakiegoś lamusa ( patrz mowa ciała, rączki blisko siebie, pedalski chód), który pewnie nie ma lekko w życiu i postanawia rozładować emocje na słabszej od siebie.

Pozdro

darek1234 napisał/a:

Co do zdania, w kwestii chodzenia po chodnikach płci tzw pięknej, to jjzz26 ma w pełni rację. Pisałem już o tym, że to jest jakiś problem z neuroprzekaźnikami u kobiet, one lezą wprost na ciebie, patrząc do tego w oczy, a jeżeli się przesuwasz to ona idzie tak, żebyś całkowicie zszedł z chodnika. Od wielu lat zastanawiam się o co tu chodzi? Idę ostatnio chodnikiem, przede mną idzie panna. W momencie, gdy ją mijam, ona wyciąga telefon, wali mnie nim w głowę, a do tego zachodzi wprost przede mnie. Chwila później, na tym samym chodniku, inna panna stoi z córką, patrzy się na mnie i w momencie, gdy chcę je minąć, ta wchodzi mi wprost przed facjatę, nadal patrząc w oczy. O co tu kuźwa chodzi to nie wiem, niewidzialny jestem jak... większość facetów?



Ty chyba jesteś jakimś totalnym frajerem, bo mi kobietki zawsze schodzą z drogi i subtelnie spuszczają oczka na chodnik. no ale to pewnie dlatego że jestem w ch*j przystojny

Halmania

2023-11-01, 12:22
darek1234 napisał/a:

Co do zdania, w kwestii chodzenia po chodnikach płci tzw pięknej, to jjzz26 ma w pełni rację. Pisałem już o tym, że to jest jakiś problem z neuroprzekaźnikami u kobiet, one lezą wprost na ciebie, patrząc do tego w oczy, a jeżeli się przesuwasz to ona idzie tak, żebyś całkowicie zszedł z chodnika. Od wielu lat zastanawiam się o co tu chodzi? Idę ostatnio chodnikiem, przede mną idzie panna. W momencie, gdy ją mijam, ona wyciąga telefon, wali mnie nim w głowę, a do tego zachodzi wprost przede mnie. Chwila później, na tym samym chodniku, inna panna stoi z córką, patrzy się na mnie i w momencie, gdy chcę je minąć, ta wchodzi mi wprost przed facjatę, nadal patrząc w oczy. O co tu kuźwa chodzi to nie wiem, niewidzialny jestem jak... większość facetów?



Polecam taranowanie i najlepiej jeszcze przed zderzeniem odepchnięcie ręką i słowne, dosadne opie**olenie, dosłownie jak małpoluda. Kiedyś na bardzo zatłoczonym chodniku udało mi się z bara jebnąć jakąś młodą mimozę, darła się jak poj***na na całą ulicę, a ja miałam zwierzęcą satysfakcję z tego, że zabolało :) Jeszcze wk***iają mnie wózki i specjalnie nie ustępuję, kiedy widzę, że małpa wymusza od innych usuwania się. Musisz porzucić wrażliwość na ulicy, bo cie zadepczą jak śmiecia.

zec

2023-11-01, 12:51
jjzz26 napisał/a:

Zamknij mordę. Nie odpie**oli dziadka bo mężczyźni znają podstawowe zasady życia w społeczeństwie. Za każdym razem gdy mijają się mężczyźni następuje to z poszanowaniem własnej przestrzeni i w 98% przypadków drugi mężczyzna wykona ruch w celu ułatwienia przejścia.
W przypadku tępych p*zd lezą jakby były świętymi krowami i każdy musi im ustąpić miejsca choćby musiał łazić po psich gównach czy żywopłotach. Mała duża gruba chuda stara młoda nie ważne. Święte krowy. Tylko sp***olona ciota jak ty schodzi im z drogi.



NIe jestem za wrzucaniem wszystkich do jednego wora, ale z tą samą obserwacją podzieliłem się ostantio z znajomymi, mam taki ciasny chodnik jak idę do pracy, i chłopy normalnie zawszo się lekko "skręci" żebyśmy oboje przeszli, a babki to jak święte krowy zawsze i ty masz na ściane się wpie**olisz żeby ona przeszła, osobiście nie wpadam na nikogo tylko się zatrzymuje żeby zobaczyć reakcje, zawsze się tępo patrzą,

Budrys2000

2023-11-01, 12:58
Maniecky napisał/a:

Przez takie miekkie faje jak ty baby mysla dzisiaj ze im wszystko wolno.... i ten zalosny lewacki argument "nienawisc do kobiet".... mowisz to samo do tych co jada po gownie plynacym z Hollywood ?



Jesteś chłopcem. Pogadamy, jak zostaniesz mężczyzną.



;-)

qhash

2023-11-01, 13:33
i bardzo dobrze zrobił,może się szmata czegoś nauczy

tajfunkanalia

2023-11-01, 14:31
jjzz26 napisał/a:

Zamknij mordę. Nie odpie**oli dziadka bo mężczyźni znają podstawowe zasady życia w społeczeństwie. Za każdym razem gdy mijają się mężczyźni następuje to z poszanowaniem własnej przestrzeni i w 98% przypadków drugi mężczyzna wykona ruch w celu ułatwienia przejścia.
W przypadku tępych p*zd lezą jakby były świętymi krowami i każdy musi im ustąpić miejsca choćby musiał łazić po psich gównach czy żywopłotach. Mała duża gruba chuda stara młoda nie ważne. Święte krowy. Tylko sp***olona ciota jak ty schodzi im z drogi.



Święte słowa. W Krakowie obok szpitala im. Narutowicza jest takie wąskie przejście. Z jednej ogrodzenie z drugiej stroma skarpa i tory kolejowe. Byłem świadkiem jak julczysko się zesrało do dziadka że jest kobietą i powinien się przesunąć. Problem w tym że dziadzia by zleciał na te tory gdzie został by rozjechany przez towarowy ze Śląska.

dgfdfg

2023-11-01, 17:17
jjzz26 napisał/a:

Zamknij mordę.



Zamknij morde gdy do ciebie mówie! Pacz mi w oczy, pacz mi k***a na moje jaja zaraz zerżne ciebie i twojego czerwonego kolege ty pie**olona małpo w dupe j***na k***a przez młodzież k***a pie**olony koński zwisie k***a rozumiesz mnie rozumiesz mnie paszteciarzu ty k***a pie**olony owsinogi jebańcze, samozwańcze jak ci

tars

2023-11-01, 17:54
el napisał/a:

pie**olisz jak poj***ny, argument z dupy wyjales i w ogóle j***ł Cię pies



Ale psów w to nie mieszaj! To miłe stworzenia i j***ć byle kogo nie będą!