18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przesiadka na CBR 125 - Stunt

quebahombre • 2016-07-03, 15:48
Siemanko :) Po skuterze przyszedł czas na biegówkę 125. Klimat miał być na chillu. Sprawdzajcie i oceniajcie moje poczynania :)
Materiał własny

tranzystor

2016-07-03, 23:37
Sabajone napisał/a:

Ze 125ccm jest taki motocykl jak z k***y dziewica.




To jest polskie pie**olenie, że musi być conajmniej litr, bo poniżej to wstyd. Wsiada taka ciota odrazu na litrówkę i albo się rozpie**oli, albo ją wyprzedzają chińskie skutery, bo o konfrontacji z doświadczonym kierocą na sześćsetce może zapomnieć.

pve11

2016-07-04, 00:32
Fajnie to wygląda, szacun za umiejętności. Sam planuje w przyszłości kupić jakąś 125 na początek.
Swoją drogą chciałbym zobaczyć jak wyglądają ci co ciągle piszą o materiałach na harda, o dawcach organów itp, zakompleksione ciotki. :)

m2ti

2016-07-04, 02:02
Sabajone napisał/a:
Ze 125ccm jest taki motocykl jak z k***y dziewica.
jezdziłeś kiedyś na prawdziwym 125?

niziol

2016-07-04, 09:34
Sabajone napisał/a:



pie**olisz jak potłuczony. Ten piździk waży tyle co dwa rowery i w tym filmie widać że aby go "bujnąć" wystarczy nogą ruszyć... Wsiadłby na jakieś mocne moto by się zabił po 20 sekundach albo połamał. Skakanie po mororynce przy 10 km/h no brawo RedBull już pisze umowę sponsorską... :facepalm:

Nawet nie wspominam jak wk***ia odgłos takiego ch*jostwa do tego jebie to jak Trabant czy Wartburg na ssaniu w zimie.



Sam Pan pie**olisz. Każdy kto ma jakieś pojęcie o motocyklach wie, że zaczyna się od małej maszyny. W off-roadzie najlepiej jeżdża Ci, którzy zaczynali w trialu czyli motocyklu, który jest jeszcze lżejszy od cbr 125 i to sporo. Łatwiej jest się na takim uczyć panowania nad motocyklem a umiejętności się przekładają na większy i cięższy.

No ale jako, że jesteśmy na sadolu to rozumiem frustrację. Oczekiwałeś, że koleś z filmiku wsiadł na 600 albo 1000 i będzie hard.

Absdef

2016-07-04, 12:08
MaratHS napisał/a:




pie**olicie panowie. Najważniejsza jest zajawka. Jak jest zajawka to sprzęt nie ma znaczenia.



Ta, a stare, słowiańskie przysłowie mówi, że skutery są dla mężczyzn, którzy kochają motocykle i innych mężczyzn.

Ko...........ki

2016-07-04, 12:25
Korzystając z sytuacji chciałbym pozdrowić mamę, Zenka listonosza, i kota sąsiada.
:zielonakula:

Dr.Greenthumb

2016-07-04, 13:34
Zajebisty skill, najbardziej podobają mi się malutkie kółeczka na kole, ciężkie to do opanowania.
Da rade takim sprzętem drifty poćwiczyć ? Chciałbym to zobaczyć.
Zdrowia i jak najmniej gleb, bez urazowych gleb najlepiej, przy próbach nowych stunt'ów.
Czekam na kolejne filmy (te z glebami też mogą być) :piwo:

Ar...........ch

2016-07-04, 15:16
MaratHS napisał/a:

pie**olicie panowie. Najważniejsza jest zajawka. Jak jest zajawka to sprzęt nie ma znaczenia.



Poczekaj do pierwszej dziewczyny :amused:

Sabajone

2016-07-04, 15:24
niziol napisał/a:



Sam Pan pie**olisz. Każdy kto ma jakieś pojęcie o motocyklach wie, że zaczyna się od małej maszyny. W off-roadzie najlepiej jeżdża Ci, którzy zaczynali w trialu czyli motocyklu, który jest jeszcze lżejszy od cbr 125 i to sporo. Łatwiej jest się na takim uczyć panowania nad motocyklem a umiejętności się przekładają na większy i cięższy.

No ale jako, że jesteśmy na sadolu to rozumiem frustrację. Oczekiwałeś, że koleś z filmiku wsiadł na 600 albo 1000 i będzie hard.



Nie.
A z offroadem widzę masz tyle wspólnego co widziałeś na YouTube.

InnyName

2016-07-04, 16:30
Ależ wy pie**olicie.
Wypisujecie takie brednie że szkoda gadać, a najlepsze są te w których nawzajem się oceniacie nie znając się (przykład up) i nic o sobie nie wiedząc, no cóż mogę was nazwać tylko gównem. Gównem w Indyjskiej rzece.
Wspinałem się z osobami, po prostu osobami, jak sie dowiedziałem kim oni są to zdębiałem, podejrzewam że połowa z was by tak miała tu na forum, wiec stulić pyski sie zachowywać jak ludzie

De...........37

2016-07-04, 17:23
Cytat:

no cóż mogę was nazwać tylko gównem. Gównem w Indyjskiej rzece.



Cytat:

Szanujmy się nawzajem...




Niezłe ziomuś, niezłe! Takie zestawienie mi sie podoba :D .


życzę ci serdecznie raka. A, że tez jesteś motopedałem jak widzę to życzę go również każdemu z Twojej najbliższej rodziny. Oby te geny jak najszybciej zniknęły z puli.

ImBYKU

2016-07-04, 18:51
Sabajone napisał/a:



pie**olisz jak potłuczony. Ten piździk waży tyle co dwa rowery i w tym filmie widać że aby go "bujnąć" wystarczy nogą ruszyć... Wsiadłby na jakieś mocne moto by się zabił po 20 sekundach albo połamał. Skakanie po mororynce przy 10 km/h no brawo RedBull już pisze umowę sponsorską... :facepalm:

Nawet nie wspominam jak wk***ia odgłos takiego ch*jostwa do tego jebie to jak Trabant czy Wartburg na ssaniu w zimie.



Sebajone ... czyli typowy Sebix ktorego szczytowym osiagnieciem jest spuszczenie :kupa: w kiblu .

byl skuter 50cc teraz 125cc , pozniej pewnie bedzie cos do 50 hp , a potem mocniejsze sprzety ,

poto ktos "posiekal" kategorie na moto by mlodzi powoli nabierali doswiadczenia

A takie sebixy to by od razu na 200 konne litry wsiadali i 300km/h po wioskach zapie**alali ... materialow na harda dostarczali :)

PoIleTeJagody

2016-07-04, 19:01
cyrkle kręcisz pierwsza klasa, rozwijaj sie chłopaku bo masz talent !

t1ger_delta

2016-07-04, 21:09
Fajnie. Tylko mi po prywatnym lesie nie jeździć (mam kilka ha), są znaki ostrzegawcze i linki w kilku miejscach bo do niektórych jebitny znak "teren prywatny, wyp****lać" nie trafia. Sam jeżdżę moto - po swoim. Nie widzę problemu jak ktoś łaskawie ruszy dupę i się zapyta czy może, wtedy nawet mapkę dam z linkami coby nie wpadł. A reszcie linka w szyję.