18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

AN...........or

2020-07-01, 13:45
przeciez to jest droga rowerowa ten k***a cwe* nie ma prawa tam wejsc, bo to nie jest droga dla pieszych i rowerow

lollo

2020-07-01, 15:08
Pisowska j***na milicja, i j***ni wyborcy dupy hehe

Kanye_East

2020-07-01, 15:10
E, sadolowe ścieki! Nagrywający ma rację.
Kiedyś biliście kapucyna do StopCham. Dzięki wam i piwom za wyświetlenia pod ich filmikami w ogóle ich poznałem. Nagrywający robi dokładnie to co oni, ba! robi to dobrze i zgodnie z prawem, więc stulić ścierwiate pyski.
StopCham Warszawa w dokładnie tym samym miejscu:
jutjub /Hk4ovhLhZ_s?t=927

Teuwil napisał/a:

Takiego zjeba powinni skuć i zabrać na dołek na 48 godzin. I powinien dostać kolegium za nie wykonywanie poleceń policji i nagrywanie bez zgody.



Kolegium to powinieneś wyłapać ty, za oddzielenie rzeczownika od partykuły przeczącej.

jednoręki-ujeżdżacz

2020-07-01, 15:12
Gość ma rację ale walczy o swoje w trochę ch*jowy sposób. A „polucjanci” za swój profesjonalizm- do utylizacji.
Facet zamiast wytłumaczyć o co mu chodzi, przedstawić zagrożenie, choćby pokazać jakiś filmik na telefonie czym grozi jazda po chodniku i dać takiemu rozjeżdżaczowi chodników do myślenia, to niepotrzebnie eskaluje napięcie i sytuacje.
Racja po pacjenta stronie ale rozwiązanie problemu wszyscy sp***olili.

esa

2020-07-01, 16:05
nie każdy z kamerką to gnida ,ale każda gnida ma kamerkę

qt...........rz

2020-07-01, 16:08
głupie ludzie, ja bym cofał przecież auto jest silniejsze

Adae

2020-07-01, 16:26
bojas1 napisał/a:

jakie oburzenie w komentarzach... a później ładnie lecicie zapłacić podatki, żeby któś wyremontował ten kawałek chodnika bo woda stoi. Ciekawe czemu stoi jak jeżdzą po nim samochody, a był projektowany dla pieszych i rowerzystów.
Powinniście się oburzać na policjantów bo mimo wykroczenia sapią do ziomka, który żadnego prawa nie łamie.



Trzeba budowac parkingi.

Jesli istnieje przyzwolenie spoleczne na dzialanie o niskiej lub zadnej szkodliwosci, to policja powinna rowniez to przyzwolenie spoleczne brac pod uwage.

Prawo ma dzialac dla ludzi, a nie ludzie dla prawa.

Z drugiej stroni nie dziwi mnie, ze ktos kto uwielbia byc r*chany w dupe ma takie podejscie do zycia. W koncu jak mozna zemscic sie na spoleczenstwie, ktore pozwolilo twojemu ojcu gwalcic cie w dupe, a twojej matce na przebieranie cie za dziewczynke i r*chanie sie z grupa hydraulikow na twoich oczach.

W tej sytuacji rowniez gardzilbym tym spoleczenstwem. Na szczescie moje otoczenie nie skladalo sie z ludzi z powaznymi zaburzeniami psychicznymi i ja sam takowych nie odziedziczylem.

CyjanCyjan

2020-07-01, 16:51
Co za niedowartościowany, mały siusiaczek

ph5i5

2020-07-01, 17:37
Gość jest zwyczajną upierdliwą p*zdą, taką co to będzie muza albo młotem pneumatycznym w bloku napie**alać do północy i zaraz od 6tej nad ranem bo nie ma przepisu mu tego zabraniającego, Nie cierpię takich sk***ysynów.

Ziomee22

2020-07-01, 17:37
To niech postawi j***niec nogę 10cm od przejścia dla pieszych na jezdnię to już jest pretekst żeby rozjechać mende

drozberk

2020-07-01, 17:41
Szkoda, że nie trafił na policjantów od Stachowiaka, powinien skończyć tak samo lol

ProVVe

2020-07-01, 17:57
burn1878 napisał/a:

Mordy nie widać (a szkoda) ale po cieniu w 1 minucie nagrania widać, że to jakiś sfrustrowany, niechciany kukold, szukający szczęścia i poczucia przynależności.
Trafi kiedyś na takiego, co się nie będzie pie**olił, obije mu ten frajerski ryj a telefon utopi jak na nagraniu w pobliskiej wodzie i skończy się pajacerka.



Pierwsza moja myśl... Strzał w ryj, a telefon wyj***ł do wody... Tyle, że czekałbym aż policja pójdzie w ch*j bo szkoda im dupy zawracać i sobie tłumaczeń robić

polakwrocek

2020-07-01, 18:02
Coś czuję że pewnie to ten so chętnie by "obalał system" i wprowadzał "prawdziwy socjalizm"

bigoslaw_lyzka_von_wood

2020-07-01, 18:09
Co za tłuk bez szkoły, debil totalny debil - pewnie stracił jaja w jakimś wypadku i zachowuje się jak niedojeb umysłowy.Fajni, że podał ku*as nazwisko będize z kogo toczyć bekę :P
Wystarczy poszukać na fejsie i w necie to faktycznie oszołom.

sokol23

2020-07-01, 18:14
Rudy z Blok Ekipy w realu