18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeproś, suko!

phrontch • 2020-06-02, 23:43
Nie wierzyłem, w to co słyszę, ale na prank to nie wygląda. Murzyn nakłonił kobietę, by uklękła, i przeprosiła za przywilej bycia białą




Olisadebe

2020-06-04, 16:22
AdamBrown napisał/a:

Pędzę z wyjaśnieniem:
1. mają niewatpliwy przywilej bycia białym, posiadanie przez nich białej skóry jest dyskryminujące w sposób oczywisty, czarni jej nie mają
2. Biali mają przywilej skończenia Collegu, zdając uczciwie wszystkie egzaminy wstępne, bez jakichś punktów preferencyjnych za rasę
3. Biali mają przywilej nie kraść w sklepach tylko za wszystko płacić, najlepiej kartą.
4. Biali mają przywilej zaraz po Collegu, za który musieli zapłacic ich rodzice, albo sami z pozyczki, pójśc do pracy i spędzeć w niej codziennie po min. 8-10 godzin, A nie siedzieć na zasiłku, i pierdzieć w kanapę, przed telewizorem, ćpając narkotyki.
5.Biali mają przywilej wziąść kredyt i kupić sobie dom albo mieszkanie, a nie dostać je od urzędu miasta.
6. Biali mają przywilej, nie mówic do nikogo, że jest rasistą, bo wiadomo, że to oni właśnie są rasistami w każdej sytuacji.
7. Biali policjanci mają przywilej zadusic białego inaczej obywatela, i potem być z tego surowo rozliczeni, przez sąd, społeczeństwo, i mają przywilej patrzeć na demolowane sklepy ze świecidełkami, a na koniec mają przywilej klękać i przepraszać za bycie białym.
Inne przywileje mi jakoś nie przychodzą do głowy.



Ty jak te murzyny nie skończyłbyś Collegu z tym swoim słowem "wziąść"Niech ci przyjdzie przywilej wziąć słownik

:lol: