18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przeproś, suko!

phrontch • 2020-06-02, 23:43
Nie wierzyłem, w to co słyszę, ale na prank to nie wygląda. Murzyn nakłonił kobietę, by uklękła, i przeprosiła za przywilej bycia białą




ho...........zo

2020-06-03, 08:00
Podziękujcie Abrahamowi Lincolnowi...

Payan

2020-06-03, 08:36
Teraz to czarni będą czuć wyższość nad białymi... Do czasu.

bard1988

2020-06-03, 09:26
Przecież ona jest wystraszona. Gdyby do ciebie podbiegł czarny brudas wykrzykując jakieś dziwne murzyńskie słowa to też byś był zesrany.

Noside

2020-06-03, 09:32
k***a, w sądzie się będę tłumaczył jak ktoś mi każe klękać i przepraszać za bycie białym. Skrajny rasizm to wystarczająca wymówka na prostowanie takich osobników.

Mu...........in

2020-06-03, 09:50
Biali są na wymarciu a takie zachowanie tylko rozbudza chęć na to by nas dojechać... polecam się uzbroić bo czas walk rasowych nadchodzi!!!

andrzejrobert75

2020-06-03, 10:21
dzikiefryty napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy jakie przywileje mają biali ludzie?



Są biali.

adi_k0

2020-06-03, 11:53
To na pewno murzyn? Obawiam się że gorzej, czyli biały niedojeb solidaryzujący się z małpami, najgorsze ścierwo występujące na tej planecie.

Buliboss

2020-06-03, 12:38
Dżizus Krajstus, ja pie**ole!!!

AdamBrown

2020-06-03, 12:43
dzikiefryty napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy jakie przywileje mają biali ludzie?



Pędzę z wyjaśnieniem:
1. mają niewatpliwy przywilej bycia białym, posiadanie przez nich białej skóry jest dyskryminujące w sposób oczywisty, czarni jej nie mają
2. Biali mają przywilej skończenia Collegu, zdając uczciwie wszystkie egzaminy wstępne, bez jakichś punktów preferencyjnych za rasę
3. Biali mają przywilej nie kraść w sklepach tylko za wszystko płacić, najlepiej kartą.
4. Biali mają przywilej zaraz po Collegu, za który musieli zapłacic ich rodzice, albo sami z pozyczki, pójśc do pracy i spędzeć w niej codziennie po min. 8-10 godzin, A nie siedzieć na zasiłku, i pierdzieć w kanapę, przed telewizorem, ćpając narkotyki.
5.Biali mają przywilej wziąść kredyt i kupić sobie dom albo mieszkanie, a nie dostać je od urzędu miasta.
6. Biali mają przywilej, nie mówic do nikogo, że jest rasistą, bo wiadomo, że to oni właśnie są rasistami w każdej sytuacji.
7. Biali policjanci mają przywilej zadusic białego inaczej obywatela, i potem być z tego surowo rozliczeni, przez sąd, społeczeństwo, i mają przywilej patrzeć na demolowane sklepy ze świecidełkami, a na koniec mają przywilej klękać i przepraszać za bycie białym.

Inne przywileje mi jakoś nie przychodzą do głowy. :D

bupkie

2020-06-03, 20:50
Na jednym z filmów ten troll o mało nie dostaje wpie**ol od małp. Ma chłop jaja

donkapusta

2020-06-03, 20:52
Dziękuję Bogu za przywilej bycia białym. Swoim zachowaniem często wiem, ze może nie zasługuję, ale mimo wszystko jestem wdzięczny. nie miałem na to wpływu, a jednak Bóg był łaskawy.. Dziękuję.
Rasizm dużej części czarnoskórych wobec innych ludzi o odmiennym kolorze skóry jest przerażający.

Tr...........ty

2020-06-03, 21:36
dzikiefryty napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy jakie przywileje mają biali ludzie?



Biali ludzie byli zawsze kreatywniejsi i mądrzejsi od czarnych.

jasypan

2020-06-03, 21:39
UP Od murzynów wszyscy są mądrzejsi.

maksymilian45

2020-06-03, 23:59
silas78 napisał/a:

"ale na prank to nie wygląda"
ale na sponsorowaną ustawkę już tak..

za 18$/h


zaczyna sie od ustawek a potem murzyn bedzie kazal ci klekac..