18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przemyślenia powstańców

nowynick • 2017-08-04, 09:48
co o hajlowaniu myślą powstańcy (zresztą moje odczucia są podobne)

piotrj3

2017-08-04, 16:23
Walić podnoszenie ręki w jeden lub drugi sposób....

Co jest ważne? Że w Polsce Niemcom nie udało się zrobić jednostki SS tak jak w większości krajów.

Awohar

2017-08-04, 16:28
piotrj3 napisał/a:

Walić podnoszenie ręki w jeden lub drugi sposób....

Co jest ważne? Że w Polsce Niemcom nie udało się zrobić jednostki SS tak jak w większości krajów.




Pełnoprawnej jednostki SS nie ale istniało coś takiego jak Polnische Wehrmacht którego oficerowie (Czyli Polacy) byli w SS.

Dzisiaj

2017-08-04, 17:04
jailowanie, onr, hejt, mowa nienawisci, antifa lowcy hiv-a i inne pie**oly...

wszystko dzisiaj jest popie**olone jesli chodzi o pojecia...

lewica walczy o wolnosc slowa kneblujac wszystko i wszystkich jesli sie z nimi nie zgadzaja.
aborcja w obronie zycia
faszyzm nie oznacze tego co ma oznaczac
pozytywna dyskriminacja
nie lubisz pedziów to jestes homofobem - fobia to lęk lub strach... arachnofobia - strach przed pająkami. homofobia - strach przed pedrylami?
hitler socjalista jest wciskany do worka "skrajnej prawicy" ;)
feministki - walcza z kobiecością
czarni ponoć nie mogą byc rasistami
sfastyka na koszulce jest beee ale sierp i mlot jest ok
islam to religia pokoju

ja pie**ole :homer: jeszcze kilka pokolen i bedziemy miec nowy wspanialy swiat... :/

voidinfinity

2017-08-04, 17:26
Dzisiaj napisał/a:

ja pie**ole :homer: jeszcze kilka pokolen i bedziemy miec nowy wspanialy swiat... :/



Jeżeli mowa o "Nowym wspaniałym świecie" wg. Huxleya - w zasadzie to już go mamy ;-)

Dla niewtajemniczonych - wizja przyszłości Huxleya jest (co do okoliczności) opozycją wizji Orwella (choć prowadzi z grubsza do tego samego).

Pewnie było wrzucane milion razy, ale powtórzę bo warto.


wujawlade

2017-08-04, 17:28
Wiele razy widziałem chłopaków z ONR na marszach, ale nigdy nie widziałem jakby ktokolwiek halilował.

BylemSieWysrac

2017-08-04, 20:51
Strzelali chyba z dupy j***ne polskie smiecie tak samo jak wyj***li komuchow po 89 :roll:

UBcjaPOLSKA

2017-08-04, 21:24
ONR oficjalnie potępia hajlowanie, czci BOHATERÓW którzy zginęli w obozach zagłady. Nazistowskich, niemieckich i sowieckich.

korad84nh

2017-08-04, 22:02
Oj śmierdzi syfem antyfi na kilometr . Nie oceniam ale wstawił to kozojebca z sosnowca

Adrian92

2017-08-06, 01:51
Salut rzymski. Ale nie ma się co dziwić, ze większość Polaków kojarzy to z hitlerem. Pomimo iż hitler nie był pomysłodawcą, źle bym sie czuł wykonując taki gest, mając na uwadze jaki sk***ysyn go wykonywał i tak naprawde dzięki komu stał się popularny w dzisiejszym świecie, bo umówmy się.. jak wspomniałem, większosc ludzi go kojarzy z adolfem a nie z salutem rzymskim.

Poza tym to prowo, wiadomo kogo :)



gzesiek

2017-08-06, 12:06
ONR powstał w 1934 roku i tkw "hajlowanie" było ich znakiem przed tym zanim w Polsce zwykli ludzie wiedzieli kto to jest hitler. A z tego co mi wiadomo to ONR oficjalnie zakazał "hajlowania" w jakiejkolwiek sytuacji, więc ludzie używający znaku są albo nie doinformowani albo głupi.

hektor1608

2017-08-07, 12:51
I_am_G
"hajlowanie" bylo w Polsce zanim nawet sie Hitler urodzil, a hajlowal nawet Bejtar (prosze sobie wygooglowac kto to).
Poza tym ONR od 2003 roku nie pozdrawia tym gestem na demonstracjach, a pismaki jaraja sie zdjeciami z roku 2002 :D .
Narodowi socjalisci przy hajlowaniu odbijaja reke od piersi, a Polacy tylko podnosza reke do gory, pozdrawiam.

up

Hitlerowcy też nie mordowali po 1945 roku.