18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przemyślenia powstańców

nowynick • 2017-08-04, 09:48
co o hajlowaniu myślą powstańcy (zresztą moje odczucia są podobne)

Volfodzio

2017-08-04, 09:50
Z tymi z antify jest podobnie... to by znaczyło... że... jak jesteś debilem to nie ma znaczenia czy lewym czy prawym! Ot co.

~Velture

2017-08-04, 10:24
Już się nie mogę doczekać komentarzy.

nowynick

2017-08-04, 10:46
Velture napisał/a:

Już się nie mogę doczekać komentarzy.


zj***nych hajlujących raczej tu niewielu, chociaż jak widzę wrzutki o wspaniałym Hitlerze czy peony o niemieckiej armii to mnie ch*j strzela. Jak można być obywatelem Polski i mówić pozytywnie o największych katach naszego narodu?

DzidaZawodnik

2017-08-04, 11:22
nowynick napisał/a:


zj***nych hajlujących raczej tu niewielu, chociaż jak widzę wrzutki o wspaniałym Hitlerze czy peony o niemieckiej armii to mnie ch*j strzela. Jak można być obywatelem Polski i mówić pozytywnie o największych katach naszego narodu?



Hitler ładnie malował, więc zamknij k***a pysk sfanatyzowany hejterze.

pi...........ja

2017-08-04, 11:47
A komunistów się kiedyś paliło napalmem a dziś idioci łażą w koszulkach z Che Guevarą. Co poradzić na zidiocenie świata.

~Velture

2017-08-04, 11:59
@up
99% tych kretynów w koszulkach z che nie mają pojęcia nawet kto to był a ich świadomość postaci na koszulce sprowadza się do przeczytania napisu nadrukowanego poniżej.

RedIsGood

2017-08-04, 12:41
Dzisiejszy "patriotyzm".

htp

2017-08-04, 13:28
Volfodzio napisał/a:

Z tymi z antify jest podobnie... to by znaczyło... że... jak jesteś debilem to nie ma znaczenia czy lewym czy prawym! Ot co.


Podobnie jak białe i czarne. Niektórym to trudno zrozumieć i żadna siła ich nie przekona, że białe to białe, a czarne to czarne.

DzidaZawodnik napisał/a:



Hitler ładnie malował, więc zamknij k***a pysk sfanatyzowany hejterze.


Zorganizuj mu zbiórkę na pomnik, jak był taki wielki artysta. Nie zapomnij zbluzgać wszystkich, co z nim walczyli. Jeszcze paru żyje.

manson__

2017-08-04, 13:30
RedIsGood napisał/a:

Dzisiejszy "patriotyzm".


Hehe.. dokładnie..

Musashi_Miyamoto

2017-08-04, 15:18
Jest jakiś dowód w postaci zdjęcia, przedmiotu, nagrania przedstawiające że w Polsce w czasach przed wojennych i w trakcie były jakieś grupy które sprzyjały Hitlerowi i baaa Hailowały? TAKICH NIE BYŁO za to wspierających Bolszewików to na w PL dużo by tu teraz wymieniać.

JanuszTraczCięZajebie

2017-08-04, 15:23
Juliusz Cezar też hailował.... Hailowali polscy narodowcy w dwudziestoleciu międzywojennym.

voidinfinity

2017-08-04, 15:24
DzidaZawodnik napisał/a:



Hitler ładnie malował, więc zamknij k***a pysk sfanatyzowany hejterze.



Według mnie ch*jowo - ale jakby to miało uchronić świat przed III rzeszą - to bym mu nawet stypendium zasponsorował :krejzi:

Swoją drogą - widzicie do czego mogą doprowadzić niespełnione ambicje artysty :amused:

Dlatego nie hejtujcie, najwyżej powiedzcie że się nie znacie na prawdziwej sztuce 8-)

I_am_G

2017-08-04, 15:49
"hajlowanie" bylo w Polsce zanim nawet sie Hitler urodzil, a hajlowal nawet Bejtar (prosze sobie wygooglowac kto to).
Poza tym ONR od 2003 roku nie pozdrawia tym gestem na demonstracjach, a pismaki jaraja sie zdjeciami z roku 2002 :D .
Narodowi socjalisci przy hajlowaniu odbijaja reke od piersi, a Polacy tylko podnosza reke do gory, pozdrawiam.

Awohar

2017-08-04, 16:14
I_am_G napisał/a:

"hajlowanie" bylo w Polsce zanim nawet sie Hitler urodzil, a hajlowal nawet Bejtar (prosze sobie wygooglowac kto to).
Poza tym ONR od 2003 roku nie pozdrawia tym gestem na demonstracjach, a pismaki jaraja sie zdjeciami z roku 2002 :D .
Narodowi socjalisci przy hajlowaniu odbijaja reke od piersi, a Polacy tylko podnosza reke do gory, pozdrawiam.



Jest dokładnie tak jak napisał I_am_G.

Sam gest unoszonej dłoni jest salutem rzymskim i nie ma nic związanego z nazizmem po prostu jest to kolejna rzecz którą A.H podj***ł.

Więc zanim któryś z idiotów znowu zacznie wyśmiewać patriotów niech najpierw się douczy bo poniżacie tylko siebie i i śmiało można wasze IQ porównać to tych co wzorują się na nazistach.