18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemysław Wipler wypowiedź

markop4321 • 2013-03-26, 16:54
Brawo dla tego gościa

mare30ks

2013-03-26, 16:59
ladnie madrze gada, szkoda tylko ze jakby jego prezes dorwal sie do koryta to zrobilby taki sam burdel a wtedy przemcio darlby ryja ze opozycja bezpodstawnie atakuje swiatly rzad.
ot taki sobie mlody wilczek

SadystycznyRoman

2013-03-26, 17:14
sauerps napisał/a:

reakcja tuska...
Obrazek


Masz rację, taka pewnie była jego reakcja, bo wie, że durny naród polski i tak na niego zagłosuje.

wiesiors4

2013-03-26, 17:24
Tusk robi wszystko, żeby nam utrudnić życie. Czekamy na 'bul' dup platfusów :amused:

bezimienny90

2013-03-26, 17:30
I co z tego, że koleś odgrzewa to co już każdy wie? Poza tym jakby PiS był u władzy też by się cyrki działy, chyba nikt nie powinien mieć co do tego wątpliwości.

Nie jest mi obojętny los tego kraju, ale dla mnie "mniejszym złem" PiS nie będzie.

ni...........ne

2013-03-26, 17:31
j***ć kaczyńskiego

Jagi_gda

2013-03-26, 17:32
Takie pie**olenie... PIS,SLD, PSL i palikot gówno by również zrobili... Już jesteśmy straceni. Tylko czekać aż to wszystko jebnie. Jeżeli ktoś wyskoczy z akcją "wyjdzmy i pokażmy co potrafimy" to już gratuluje pomysłu. 30 tys osób wpadło wczesniej na to i żadna z nich nic nie zrobiła "... by żyło się lepiej"

Najlepszym moim zdaniem rozwiązaniem jest w ogóle nie głosować. Bedzie taka ilość głosów że unieważnią wybory i chyba nowe partie powstaną? (WoS miałem bardzo dawno temu ale wiem że chyba poniżej 30% głosów oddanych w ogóle może spowodować unieważnienie wyborów) Może tak otrzeźwieją Ci z wiejskiej jak zobaczą, że Polacy już w ogóle nie chcą wybierać "najmniejszego zła" a chcą wybrać dobro dla siebie i przyszłych pokoleń.

go...........ek

2013-03-26, 17:34
pewnie 90% sadoli to gimbaza więc wy nic nie zmienicie bo nawet nie macie prawa głosu co najwyżej dla protestu możecie nie iść do gimnazjum:) a reszta sama wybiera rząd

Biker50

2013-03-26, 17:36
PIS-iory tylko mordę drą i nić więcej nie robią!! Byli już przy władzy i ch*ja zrobili!! (wiem wiem tylko 2 lata! zawsze to słyszę)

Zawsze partia opozycyjna drze mordę i krytykuje rząd. Tak jest od dwudziestu kilku lat.

Tyle że PIS drze ryja a sam nie ma pomysłu na rządzenie!!!

JEDNA MAĆ!! WSZYSTKIE PARTIE W POLSCE SĄ ch*jA WARTE!!!

TAKI KRAJ!

job_twaju_mać

2013-03-26, 17:37
Dopóki pokolenie 'PRL-owców mentalnie' (szacuję, że będzie to rocznik 75 w dół, poprawcie mnie jeżeli się mylę) nie wyginie, nie ma sensu liczyć na lepsze czasy.

Jeżeli tusk jest z wykształcenia historykiem, to k***a jakim prawem może wypowiadać się w dziedzinach ekonomii. Dzisiaj jak usłyszałem w radiu, że nie zgodził się na obniżenie podatku z 23 do 22%, bo "kryzys", to krew mnie zalała.

malinp

2013-03-26, 17:41
Trzeba o tym przypominać, gość ma rację, dlaczego wydając 100zł te sk***ysyny dzierżą prawie 1/4 tej kwoty? To naprawdę jest zdzierstwo kurestwo i złodziejstwo.
Ciekawe jak wygląda lista posortowana wg. wielkości podatków, i na którym miejscu ulokowana jest Polska..

Bl3s

2013-03-26, 17:42
@Będę_go_zjadł:
tyle tylko, że młodzi uczą się od mentalnych PRL-owców, więc dużo wody w Wiśle jeszcze upłynie, zanim coś się zmieni.

job_twaju_mać

2013-03-26, 17:43
Bl3s napisał/a:

@Będę_go_zjadł:
tyle tylko, że młodzi uczą się od mentalnych PRL-owców, więc dużo wody w Wiśle jeszcze upłynie, zanim coś się zmieni.



Młodzi uczą się od internautów.

Możesz się z tym zgodzić lub mnie, ale cała ta nagonka na tuska w internecie daje trochę do myślenia, a jak młodzież spędza większość czasu nie muszę mówić.

proXe

2013-03-26, 17:44
Coś czuje, że niedługo popełni samobójstwo.