18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemysław Wipler wypowiedź

markop4321 • 2013-03-26, 16:54
Brawo dla tego gościa

tamsadrzwi

2013-03-26, 18:50
ktoś wrzucił gówno na sadola.. po ch*uj drążyć temat?

donRafael

2013-03-26, 18:51
ŻADEN polityk nie jest godny mojego głosu w najbliższych wyborach. Może jest parę sympatycznych, albo inteligentnych wyjątków, ale każdy jest przyciśnięty programem swojej partii.
Także tego.. Myślę, że powinniśmy sami założyć jakiś klub, partię i sami wejść do parlamentu..

danis008

2013-03-26, 18:52
rokus43 napisał/a:

nic tylko trzeba glosować na Korwina on z nimi zrobi porządek.....




ch*ja zmieni jego zdaniem przetrwają "silniejsi" w społeczeństwie do tego jest zbyt poj***ny w różnych kwestiach aby "szaraczki" na niego zagłosowały. żeby nie było nie jestem za zj***nym sk***ysyńskim po ch*jowym pis i innego gówna które jest obecnie.

je...........ę

2013-03-26, 19:01
Dwie sprawy:
Kto by nie był byłby ten sam cyrk tylko małpy inne,

Druga:
Jak takie k***y mogą patrzeć w lustro i udawać,że nic się nie dzieję jak mogą nie widzieć nienawiści innych ludzi,krzywy jaką im wyrządzają jak ich dzieci mogą wiedzieć,że ich starzy to k***y bez serca i umiaru?niektórych dzieciaki to takie same k***y w sumie co śpią na kasie a dalej po hajs ryje pchają.Ludzie k***a znajcie umiar nawpie**alaliście się?Dajcie też najeść się innym przecież korona z głowy wam nie spadnie chyba,że chcecie zapisać się na kartach historii jako k***y co zniszczyły i wysprzedały ten kraj! A zapomniałem to wy wraz z ch*jowatymi mediami mówicie jaka jest prawda,historia i co jest rzeczywistością.

Śmierć k***om bez honoru,plującym na nasz naród! ch*j wam w dupę politycy k***y bez zasad.

Ant1984

2013-03-26, 19:09
A co jeśli on jest podstawiony i tylko odgrywa swoją rolę sprawiając, że wyborcy znów popatrzą przychylniej na politykę?

YoogiGoogi

2013-03-26, 19:24
no zadał pytania i co?



:kupa:




:idzwch*j: dopóki nie zobaczę skutków, a nie samych działań, nigdy nie uwierzę w Polaków.. w politykę nie będę się pchał, ale wszystkie takie działania będą miały moje poparcie.

torpeda1

2013-03-26, 20:04
Panie i Panowie, zostawcie swoje polityczne poglądy i opinie na stronach przeznaczonych do takiej dyskusji, to jest SADISTIC , forum poświęcone humorowi w internecie. Proszę Was, nie napinajcie się tak ;-)

kielbasem

2013-03-26, 21:10
chodziłem z tym gościem do równoległej klasy w liceum, ale nic z tego nie wynika, więc nie wiem co tu mądrego napisać.

torpeda1

2013-03-26, 21:33
kielbasem napisał/a:

chodziłem z tym gościem do równoległej klasy w liceum, ale nic z tego nie wynika, więc nie wiem co tu mądrego napisać.


To po co to piszesz? :mrgreen:

danis008

2013-03-26, 21:43
kielbasem napisał/a:

chodziłem z tym gościem do równoległej klasy w liceum, ale nic z tego nie wynika, więc nie wiem co tu mądrego napisać.






Resterwers

2013-03-26, 22:05
Nie będę wypowiadał się na temat poglądów politycznych ale powiem jedno, hasło końcowe mnie zniszczyło :D

Nie kradnij, rząd nie lubi konkurencji :D

spiepszaj_dzbanie

2013-03-26, 22:13
Co za pie**olec, Kaczosław zrobiłby to samo. Ryży ch*j jest "be" ale kto mu pozwala tak se poczynać? Sam nie może więc...

lipa889

2013-03-26, 23:40
popełni samobójstwo

tekkit

2013-03-26, 23:55
Pis do władzy i cyrki hahaha a co masz teraz ?! Cyrk na kolkach i to mony pythona stary.. Leczcie sie ludzie.... wszystko tylko nie po i lewaki..

FkUNoob

2013-03-27, 01:00
przyjdą wybory a ciemnota i tak powie " a co mam na kaczora głosować" bo przecież k***a w Polsce są tylko 4 partie, no ja pie**ole jak ta komuna umysłowa wreszcie się skończy to może wtedy coś tu się zmieni