18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przemiana po 2 letnim treningu Street Workout - MOTYWACJA!!!

sooortiero • 2015-05-03, 10:45
Na filmiku ukazane sa moje umiejetnosci gdy zaczynalem street workout 2013 rok i terazniejsze 2015. Pokazana jest tez transformacja w sylwetce. Zapraszam do ogladania, komentowania i czerpania motywacji, jak widac nie trzeba wydawac tyle pieniedzy na diete i silownie zeby jakos wygladac i nabrac sily - potrzebne sa tylko checi !!! POZDRO :)

turtelian

2015-05-03, 16:55
Zawiodłem się na komentarzach, gdzie te z cyklu " tanczy na rurze pedau j***nanany , nie to co prawdziwi mężczyzni piwo i mecz w tv !" ehee :) . Ja w twoim wieku też miałem niezłą formę ( inna dziedzina w ch*j więcej sadła) a teraz ważę 130kg i zacząłem walkę z otyłością, także uważaj na przerwy bo mi jedna się o 2 lata przeciągneła i takie efekty :D

hideharu

2015-05-03, 16:56
T-Will
Wszystko może się odłożyć, aczkolwiek lepszy chudy twaróg powiedzmy z oliwą z oliwek niż wiejski. Tak przynajmniej twierdzi Michał Karmowski więc chyba wie o czym mówi.

pelepele

2015-05-03, 17:18
Ogromny szacunek ziomeczku za to co ze sobą zrobiłeś. Chylę czoła przed Tobą i gdyby tylko wszystkim tak się chciało, ehh.... :)

v1vAz

2015-05-03, 17:21
pokonał raka ćwicząc

Garrison

2015-05-03, 17:46
Siłownia 300m od domu, a mi i tak się nic nie chce, jak po powrocie przekroczę próg...

Aragon1988

2015-05-03, 18:26
Chcesz komentarz? Proszę - uszkadzasz sobie staw łokciowy w taki sposób że już po dwóch latach nosisz opaskę...

Sku3l

2015-05-03, 18:38
Oczywiście piwko leci, trzeba dbać o siebie i mieć pasję ;) Dla tych co pytają skąd bierze się motywację, to jest taka kwestia że na początku większość ludzi się zraża do tego bo za ciężko bo zakwasy itp, ale z czasem zaczynasz to uwielbiać to twoja rutyna i dzień bez ćwiczeń to dzień jakiś pusty i sumienie gryzie. Najważniejsze to wytrzymać początek, później jest tylko super :D I tutaj tak samo jest i z bieganiem, i z siłką, i z sw.

PlumeQ

2015-05-03, 18:48
ch*j, jak każdy pisze coś od siebie to ja też napiszę, jebie mnie to czy ktoś to przeczyta.
Jestem rocznik 1998, w wakacje 2013 gdy napinałem bica w ogóle nie stawał się większy, byłem słaby w ch*j, szukałem, szukałem i znalazłem plan treningowy, jak już napisałem jako że byłem leszcz w ch*j zaczynałem od pompek na kolanach. Mieszkam w bloku = brak piwnicy + brak miejsca, jedyne co mam to Hantle (niebawem drążek do pociągania i ławka do brzuszków, słabo z kieszonkowym). Wracając do sedna, zacząłem 1 września 2013, czyli wraz z dniem w którym stałem się gimbusem 3 poziomu. Co ciekawe, wystarczył 1, tak 1 miesiąc a moja kondycja skoczyła jak wk***iony kangur, na wf biegałem na szarym końcu a tutaj odrazu w pierwszej trójce! Wystarczy się zmotywować a efekty same przyjdą, kiedyś gdy stałem bez bluzki w lustrze to nie chciałem widzieć tego co widziałem, a teraz jestem dumny z swojego 6 paku i z swoich bicków.
1 września 2013 = Waga 55kg, Bicek 25cm!!!!!, 74 cm w pasie
3 maja 2015 = Waga 61,5kg, Bicek 30cm, 84 cm w pasie
Szczerze to nawet nie widziałem że przytyłem 7,5kg. Wiem że nadal mam małego bicka, liczy się to że gdybym nie zaczął to by prawie nic nie urósł. A najlepsze jest to że jeszcze niedawno brat z kumplem mówili "Na ch*j trenujesz, to ci nic nie daje" a teraz gdy stajemy bez koszulek przed lustrem jedyne co od nich słyszę to "No bo ty trenujesz..". Wiem jedno, gdybym nie zaczął trenować to nadal byłbym p*zdą która nie potrafiła zrobić 5 pompek. Teraz możecie się śmiać z mojego 30 cm bicka ale poczekajcie jeszcze 2 lata to będzie 35, a kto wie czy nie więcej? :) I od dzisiaj stwierdzam że zaczynam wpie**alać tyle chociażby chleba z szynką żeby tylko być ciągle nażartym jak świnia, wtedy masa powinna skoczyć, a jak nie to ch*j, skończę szkołę, pójdę do pracy i dieta :)
No i żeby pasowało do tej strony, to tyle grube, spasione knury.

EDIT. Zapomniałem powiedzieć że mam 180 cm wzrostu.

pemb

2015-05-03, 19:13
"Musisz mieć smutne życie,że nazywasz ludzi ułomnymi nie znając ich.
W ten sposób pogrążasz siebie w oczach innych.Nie potrafisz zrozumieć,że ktoś nie interesuje się tym i pyta z ciekawości?
A skoro ty nie jesteś ułomny,to podaj wzór na dobroć kondensatora i i oblicz całkę xsinxdx.Powinieneś to wiedzieć,w końcu jesteś najmniej ułomny ze wszystkich."

Sorry zagolopowałem się. Niestety znam kilka osób które pakują w siebie masę chemicznego syfu tylko po to żeby mieć 50 cm w łapie. Nie podam bo to nie moja działka. Bez urazy i miłego wieczoru życzę.

brzezo

2015-05-03, 20:04
Na takim streetworkoutcie przybylo Ci tak masy @kura1997 ?

Sz...........jk

2015-05-03, 20:11
Wszystko fajnie, ale mocne kopyto to podstawa! Nogi i plecy to najważniejsze mięśnie w ciele i to one decydują o sile praktycznej.

shadyx

2015-05-03, 21:15
Jak wyglądał twój trening od początku? Na czym się skupiałeś albo czy może jakiś plan miałes. Sam trochę polatałem na SW, ale bez większych efektów u mnie nie było mimo że i tak przytylem w ciągu roku z 56 do 68kg. Teraz skupiłem się na siłce, choć i tak nadal sucho u mnie. Będę mega wdzięczny, jeśli opiszesz po części swoje treningi i jedznie, które na pewno miałeś :P

werewolfer

2015-05-03, 21:36
Fajnie,że koles ma tyle samozaparcia, ale dla mnie cykanie sobie słitfotek i godzinne stanie przed lustrem jest troche hmmm...

NOREEEEK

2015-05-03, 21:49
SW to mistrzostwo. Uprawiam 6 miesięcy (5, jeśli nie licząc dwóch dwutygodniowych przerw) i jestem wstanie zrobić 10 pistoletów, pompkę na jednej ręce i jednej nodze. Brak mi jednak siły w barkach i w plerach. Podciągnę się maks 10 razy, a pompki w staniu na rękach nie zrobię żadnej. Jakieś rady co do progresji? + kura1997 jeśli możesz udostępnij swoje wszystkie plany treningowe. Z góry dzięki i dobra robota.

Szwendak

2015-05-03, 22:40
Jakieś porady dla kolesia 101-102kg który chciałby się podciągać? Bardzo mi to opronie idzie.
PS. Chodze na siłke, ale podciąganie za nic mi nie wychodzi :/