18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przekopa

HezzyN • 2023-03-06, 14:25
Przekopa chłopaczka który skatował psa


daniel1040

2023-03-07, 07:24
Polnischefuhrer napisał/a:

Sam się zesrałeś ułomku, dźganie psa be ale zabijanie prosiaka już gut. c**a jesteś a nie sadol, a co do tego z dupy porównania to to trzeba być debilem, by porównać stosunek i gwałt, ale jak Ci wujek do wanny wchodził to nie widzisz różnicy. Bardziej na miejscu byłby gwałt zwykły "brutalny" i gwałt przez tabletkę, który też możemy nazwać humanitarnym i dobrym. Efekt końcowy jest taki, że zwierzę ginie w obu przypadkach, jak byś tego nie robił ułomie to dalej je zabijasz.



Czyli vegeciota - to wszystko wyjaśnia.
Wybacz powinienem najpierw zapytać bo to nie ładnie tak z upośledzonym się spierać.
Btw j***ć ukrow

Polnischefuhrer

2023-03-07, 07:40
daniel1040 napisał/a:

Czyli vegeciota - to wszystko wyjaśnia.
Wybacz powinienem najpierw zapytać bo to nie ładnie tak z upośledzonym się spierać.
Btw j***ć ukrow



Pudło frajerzyno

:-D

Po prostu nie jestem takim j***nym w dupę hipokrytą jak ty zjebie leśny, wyszedłeś na kreatyna i tyle w temacie

daniel1040 napisał/a:


Btw j***ć ukrow

nie wiem co to ma do tego tematu, ale widać wujek który Cię cwe*ił w wannie był banderowcem stąd ta fantazja o j***niu Ukraińców

MrKun

2023-03-07, 07:46
Ja pie**ole, zmęczyłem się czytaniem komentarzy...

Swooniak

2023-03-07, 09:21
[quote="Bambrych"]
ch*j z psem, zaj***li i tyle. Ale teraz odebrał gnojek lekcje życia.

Akurat na Twoje nieszczęście zjebie, pies został odratowany.

lary53 napisał/a:

skatować psa be ale człowieka już ok logika



Pies został skatowany bez powodu, a człowiecze k***y często same się o wpie**ol proszą. Proszę, o to twoja logika XD

Starger

2023-03-07, 11:57
czy panowie z tego filmiku dostali jakies nagrody? brawo

Frank_Lopez

2023-03-07, 18:56
@Szary_Jeleń
Wiesz co mu kiedyś napisali? Bo wtedy były trochę inne czasy:
'Osobowość socjopatyczna, znacznie upośledzająca zdolności adaptacyjne, uzależnienie od środków odurzających w fazie ostrej. Dalsze leczenie gdzie ? : Monar i poradnia zdrowia psychicznego'' I co? I Marek Kotański jego najlepszym kolegą został. Bardzo dobry film. Pomimo swoich niedoskonałości doskonale pokazuje czym jest ćpanie.

Mohawk

2023-03-08, 10:34
Polnischefuhrer napisał/a:

Od wymierzania kar jest sąd a nie jakieś patusy. Myślicie, że to coś zmieni? XD Typ prawdopodobnie w "odwecie" zajebie kolejnego psa z tą różnicą, że nie pochwali się tym w internecie.



pfff sądy w Polsce od wymierzania sprawiedliwości :D :D :D weź mnie nie rozśmieszaj, już wiece plemienne były bardziej sprawiedliwe :D

Bonsko

2023-03-08, 15:39
było k***e lać do odciny, ale i tak dobra robota

Wypierdalajjdjd

2023-03-08, 17:04
To ten co widłami zabił psa z 14 latka?

Jeśli tak to lekkie przekopanie jest za małe chwast dorośnie zapłodni sobie Julke przypomni sobie jak fajnie się wtedy bawił z tym pieskiem co by było z bombelkiem

radel1996

2023-03-09, 10:46
Dla tych panów, co pobili tego sk***iela dałbym po 1000zł jakby to było możliwe.

heartagram

2023-03-16, 20:11
powinni jeszcze ta k***e zabic i zgwalcic widłami