18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przekopa

HezzyN • 2023-03-06, 14:25
Przekopa chłopaczka który skatował psa


UnderCloud

2023-03-06, 19:57
BrainOsw napisał/a:

Takich debili co za byle zwierzę katują człowieka wyłapał bym po kolei i porozpie**alał, ameby umysłowe, a debile w komentarzach jeszcze ich chwalą za to. Tpfu takim śmieciom jak wy w mordy, pety na strzała do zgaszenia, silni w grupie i w komentarzach. Ciekaw jestem, jakby ktoś na was zrobił samosąd np za to, że zabiliście komara albo muchę? Przecież to też swego rodzaju zwierzę, i też ma życie co nie? Jesteście p*zdy, nie sadyści i wypie**alać z tego portalu pajace.



Pięknie się cioto zesrałeś. Katował bezbronnego, to niech teraz poczuje to samo, to jest sprawiedliwość i nic poza tym.

trytodie

2023-03-06, 20:02
Słychać przeszedł mutacje od ostatniego nagrania :mrgreen:
Serio, ktoś wierzy w te opisy…

Worbix

2023-03-06, 20:06
Zoroo napisał/a:

Szybko go namierzyli. Jeśli to on na tym filmie to gratulacje



wlasnie najlepsze w tym wszystkim jest to ze to nie jest ten od psa, gosc co dostaje przekope dostal za dlugi, zreszta slychac jak jeden gosc gada cos o 100 kola

wunhei

2023-03-06, 20:07
widłami sk***iela bym dźgał!

Emis

2023-03-06, 20:13
Ale jesteście pelikanami, gość pójdzie siedzieć i dobrze, ale popieranie samosądów i takich ebanych prymitywów którzy większość z was też by skopali nawet za pomówienie to jest idiotyzm im też bym dowalił po wyrokach za pobicie i wszystkie szkodliwe elementy na wyjeździe by były, stawiać piwo można dla ludzi którzy codziennie ratują życie innym a nie patusom.

robo72

2023-03-06, 20:41
ech uwielbiam jak są w grupach tacy hero,wyłapiesz każdą k***ę z osobna to płacz i rączki do bozi

PIs

2023-03-06, 20:49
I to jest właśnie przykład jak Wami głupimi polaczkami można manipulować. Przecież to nie jest ten typek od tego kundla, tylko jakiś inny. Ale przeczytaliście opis, i ch*j nic innego się nie liczy.

Kozłastopa

2023-03-06, 20:49
kodi22 napisał/a:

Kurde, dobre chłopaki , piwo dla nich



Normalnie, piekna akcja. Mam nadzieje ze na koncu kazali mu jeszcze zjesc kupe.

lary53 napisał/a:

skatować psa be ale człowieka już ok logika



Karma suko.

daniel1040

2023-03-06, 22:49
Polnischefuhrer napisał/a:

ale McDonald smaczny co? To, że na tych fermach zwierzęta są katowane pewnie ch*ja cię interesuje (były nawet takie filmy na sadolu gdzie typ rzucał kurczakami o ścianę). Ale tutaj się spuszczasz, że jakiś pojeb dźga psa. Może najpierw zastanów się nad swoim życiem hipokryto, bo sam przyczyniasz się do masowego mordu zwierząt.



a takiego, od lat jem mięso od znajomego co wiem/widzę w jakich warunkach żyją tam krowy/świnie/kurczaki, tak samo mleko czy jaja a 70% reszty mam z własnej ziemi - więc wstawaj maciek bo się zesrałeś, leć do biedry bo promka jest.

Frank_Lopez

2023-03-06, 23:09
Emis napisał/a:

Ale jesteście pelikanami, gość pójdzie siedzieć i dobrze, ale popieranie samosądów i takich ebanych prymitywów którzy większość z was też by skopali nawet za pomówienie to jest idiotyzm im też bym dowalił po wyrokach za pobicie i wszystkie szkodliwe elementy na wyjeździe by były, stawiać piwo można dla ludzi którzy codziennie ratują życie innym a nie patusom.



rozpłacz się p*zdo

Robajson

2023-03-06, 23:18
Niestety ten przekopany, to nie jest ten typ. Tamten siedzi w areszcie.

Szary_Jeleń

2023-03-06, 23:23

Polnischefuhrer

2023-03-06, 23:46
daniel1040 napisał/a:

a takiego, od lat jem mięso od znajomego co wiem/widzę w jakich warunkach żyją tam krowy/świnie/kurczaki, tak samo mleko czy jaja a 70% reszty mam z własnej ziemi - więc wstawaj maciek bo się zesrałeś, leć do biedry bo promka jest.



pie**ol pie**ol ja posłucham :lol: z resztą dalej jest to mordowanie zwierząt, jest to tylko odrobinę lepsze zachowanie niż to w wykonaniu tego zjeba z widłami xD dalej ZABIJASZ ZWIERZĘ więc jebnij się w ten pusty łeb panie moralizator. Tutaj chcesz powiesić sk***ysyna, a sam jesz mięso które powstało w wyniku zabicia zwierzęcia. On lubi się znęcać nad zwierzętami a ty lubisz jeść ich zwłoki, moglibyście się dogadać.

daniel1040

2023-03-07, 00:26
Polnischefuhrer napisał/a:

pie**ol pie**ol ja posłucham z resztą dalej jest to mordowanie zwierząt, jest to tylko odrobinę lepsze zachowanie niż to w wykonaniu tego zjeba z widłami xD dalej ZABIJASZ ZWIERZĘ więc jebnij się w ten pusty łeb panie moralizator. Tutaj chcesz powiesić sk***ysyna, a sam jesz mięso które powstało w wyniku zabicia zwierzęcia. On lubi się znęcać nad zwierzętami a ty lubisz jeść ich zwłoki, moglibyście się dogadać.



zabijanie w humanitarny sposób (aka usypiacz i pręt) a znęcanie się - taka różnica jak między stosunkiem a gwałtem ale jak widać tego też nie kumasz bo tata mówił że to to samo?
A ty co? Vegeciota że nazywasz jedzenie mięsa jedzeniem zwłok?
Weź se zrób rozciąganie bo od tej gimnastyki mentalnej zakwasów dostaniesz, zesrałeś się i tyle.

Polnischefuhrer

2023-03-07, 05:23
daniel1040 napisał/a:

zabijanie w humanitarny sposób (aka usypiacz i pręt) a znęcanie się - taka różnica jak między stosunkiem a gwałtem ale jak widać tego też nie kumasz bo tata mówił że to to samo?
A ty co? Vegeciota że nazywasz jedzenie mięsa jedzeniem zwłok?
Weź se zrób rozciąganie bo od tej gimnastyki mentalnej zakwasów dostaniesz, zesrałeś się i tyle.



Sam się zesrałeś ułomku, dźganie psa be ale zabijanie prosiaka już gut. c**a jesteś a nie sadol, a co do tego z dupy porównania to to trzeba być debilem, by porównać stosunek i gwałt, ale jak Ci wujek do wanny wchodził to nie widzisz różnicy. Bardziej na miejscu byłby gwałt zwykły "brutalny" i gwałt przez tabletkę, który też możemy nazwać humanitarnym i dobrym. Efekt końcowy jest taki, że zwierzę ginie w obu przypadkach, jak byś tego nie robił ułomie to dalej je zabijasz.