18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejazd

~_Yarko_ • 2022-07-22, 16:36

Zabójczy szlaban z Dęblina.

kris1978

2022-07-24, 13:38
ProVVe napisał/a:

Albo jest j***nym kretynem i zaj***ł kredyt pod kurek bo dawali za darmo... Takich jełopów z miejsca powinno się usypiać i niech wpie**alaja piach, gruz i co tylko tam sobie chca a pomoc jedyna powinna byc deozylna i ostateczna... k***a justynka znowu wypaliła politycznym politycznym liczac na wituo-piwko... Heliar dokładnie i prosto objaśnił, a ta dalej swoje pie**olenie, zę stoi w kasie i ma 500tys kredytu i ma sny z kaczorem... Jastrzebie k***a wszedzie
NIe do konca. Oni wszyscy sa obrońcami nie przedsiebiorcow nie ludzi, a własnych interesow... Taka jest prawda... Mi nikt nie pomogl nigdy w dobie zadnego kryzysu i nigdy po nic lapy nie wyciagalem.



Sorki, nie miałem na myśli wszystkich przedsiębiorców, tylko tych u których siedzą w kieszeni. Tych pod których robią ustawy. I dotyczy się to wszystkich, SLD, PO, PiS. Dla mnie Kaczor jednak plusuje, ponieważ zaczął wreszcie coś budować w Polsce, a nie jak wszystkie poprzednie, tylko sprzedawać. Cieszę się że tuskaczowi, nie udało się sprzedać Orlenu, Lotu i lasów państwowych. Zachód jest bogaty, bo ma zakłady, floty i firmy a ja nie chcę aby wliczali w to, polskie firmy.
Ostatnio dowiedziałem się, że rolnik jak chce wziąć dotację na ciągnik rolniczy, musi kupić zagraniczny. Nie może wziąć dotacji na Ursusa, pomimo że jest tańszy, niezły i całkiem nowoczesny. Więc jak taka potężna firma miała nie upaść? Tak nas ustawili z tą Unią aby zgnoić Polskę. Kaczor to trochę przyblokował więc jadą po nim, jak np psie a takie matoły, jak tu wyżej się rozpisujący jeszcze temu przyklaskują.