18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejazd

~_Yarko_ • 2022-07-22, 16:36

Zabójczy szlaban z Dęblina.

Heliar

2022-07-22, 19:00
Justynka99 napisał/a:

Ano śnią się. W obecnej sytuacji ekonomicznej, do jakiej te gnoje doprowadziły to chyba każdemu, kto nie jest na utrzymaniu mamusi, albo na socjalu.



Prowadzę własną działalność i sypiam spokojnie, żadne kaczory, tuski ani inne polityczne tałatajstwo snu mi nie zakłóca. Jak ktoś se nie radzi z obecną rzeczywistości i siada mu na psyche, proponuję nakręcić filmik na harda. Czy to z sobą, czy to że zmorą co we snach nawiedza.

AnalAcrobat

2022-07-22, 19:09
Justynka99 napisał/a:

Ano śnią się. W obecnej sytuacji ekonomicznej, do jakiej te gnoje doprowadziły to chyba każdemu, kto nie jest na utrzymaniu mamusi, albo na socjalu.



Zmień pracę i weź kredyt.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-22, 19:13
Heliar napisał/a:

Prowadzę własną działalność i sypiam spokojnie, żadne kaczory, tuski ani inne polityczne tałatajstwo snu mi nie zakłóca. Jak ktoś se nie radzi z obecną rzeczywistości i siada mu na psyche, proponuję nakręcić filmik na harda. Czy to z sobą, czy to że zmorą co we snach nawiedza.



Koleżanko nie bądź ofiarą medialnej propagandy, która wmawia ludziom jak jest źle.

Ramiell

2022-07-22, 20:03
Ee myślałem że przynajmniej tam zginie chociaż zostanie ciężko ranna

baronturbina

2022-07-22, 20:55
AnalAcrobat napisał/a:

Zmień pracę i weź kredyt.


Teraz to kredyt by ja zniszczył i następne piec pokoleń w przód. Zły pomysł.

wyateh

2022-07-22, 21:43
Dęblin to poj***ne miasto :-D

iwantms

2022-07-22, 23:10
I tak pewnie ch*ja się nauczy

radko79

2022-07-22, 23:17
Po ch*j się kretynka pie**olona pchała??

ChrisBrs

2022-07-22, 23:47
Jebło w caban!

JebacPis100procent

2022-07-23, 05:18
Czemu te wszystkie stare mohery ładują się na czerwonym świetle? Czy to przejście dla pieszych czy przejazd kolejowy. Oni naprawdę uwierzyli, że są lepszym sortem?

kris1978

2022-07-23, 09:48
Justynka99 napisał/a:

Ano śnią się. W obecnej sytuacji ekonomicznej, do jakiej te gnoje doprowadziły to chyba każdemu, kto nie jest na utrzymaniu mamusi, albo na socjalu.



Zesrałeś się! Jak mogłaś!

Pamiętam, nie tak odległe czasy rządów PO. Uwierz, że było gorzej. Podczas kryzysu w 2008, rząd Tuska w niczym nie pomógł. Ba, kryzys w Europie i na świecie skończył się po dwóch latach a w Polsce trwał do końca panowania PO. Uwierz, że jeżeli ta wojna trafiła by na panowanie Tuska, to polska stałaby po stronie putinowca i żaden Polak nie otrzymałby pomocy. Tusk to obrońca przedsiębiorców, co ludzi ma w dupie a kto myśli inaczej jest debilem

ProVVe

2022-07-23, 16:05
Justynka99 napisał/a:

Ano śnią się. W obecnej sytuacji ekonomicznej, do jakiej te gnoje doprowadziły to chyba każdemu, kto nie jest na utrzymaniu mamusi, albo na socjalu.



Albo jest j***nym kretynem i zaj***ł kredyt pod kurek bo dawali za darmo... Takich jełopów z miejsca powinno się usypiać i niech wpie**alaja piach, gruz i co tylko tam sobie chca a pomoc jedyna powinna byc deozylna i ostateczna... k***a justynka znowu wypaliła politycznym politycznym liczac na wituo-piwko... Heliar dokładnie i prosto objaśnił, a ta dalej swoje pie**olenie, zę stoi w kasie i ma 500tys kredytu i ma sny z kaczorem... Jastrzebie k***a wszedzie

kris1978 napisał/a:

Zesrałeś się! Jak mogłaś!
Pamiętam, nie tak odległe czasy rządów PO. Uwierz, że było gorzej. Podczas kryzysu w 2008, rząd Tuska w niczym nie pomógł. Ba, kryzys w Europie i na świecie skończył się po dwóch latach a w Polsce trwał do końca panowania PO. Uwierz, że jeżeli ta wojna trafiła by na panowanie Tuska, to polska stałaby po stronie putinowca i żaden Polak nie otrzymałby pomocy. Tusk to obrońca przedsiębiorców, co ludzi ma w dupie a kto myśli inaczej jest debilem



NIe do konca. Oni wszyscy sa obrońcami nie przedsiebiorcow nie ludzi, a własnych interesow... Taka jest prawda... Mi nikt nie pomogl nigdy w dobie zadnego kryzysu i nigdy po nic lapy nie wyciagalem.

to...........10

2022-07-23, 17:35
Oho! Ale się obrońcy ścierw pisowskich rozbeczeli! :amused:

Wiewór

2022-07-23, 18:07
BarmanInternetu napisał/a:

Jeszcze staruchom po mandacie bo zabrania się wjazdu jak sygnalizacja mruga
Jeszcze staruchom po mandacie bo zabrania się wjazdu jak sygnalizacja mruga
Nikt nie zabrania dużo zarabiać a jak ktoś nie potrafi normalnie zarobić to może dupą zarabiać i nie narzekać na sytuację materialną



No jako wyznawca PiS to na pewno pierwszy zapie**alasz w robocie aż ci się z dupy kurzy.

Laci

2022-07-23, 22:36
Typowy pedalarz. Wjeżdża na przejazd kiedy nie może. Z reszta pedalarze i znajomość przepisów to jak inteligencja i wyborca pisu. No nie można tego powiedzieć w jednym zdaniu