18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejazd Roberta Kubicy w rajdzie Ronde Gomitolo di Lena2012

murad • 2012-09-11, 16:33
Filmik przedstawiający przejazd Roberta Kubicy w Subaru Impreza z rajdu odbywającego się w ostatnią niedzielę.



Przypominam, że jest to pierwszy start Roberta od czasu tragicznego wypadku z 6.02.2011. Mimo tego, że jeszcze nie odzyskał do końca sprawności prawej dłoni Kubica wygrał ze znaczną przewagą nad kolejnym zawodnikiem

Stranuh

2012-09-11, 23:05
Ten filmik trzeba by pokazać ludziom, którzy uważają, że w F1 nie potrzebne są umiejętności.

RadzioC

2012-09-11, 23:49
zesrałem się ... powiem to po raz drugi na sadolu z tą różnica ze yyy... nieważne ..... Kubica jednak jest Mistrzem :)

al...........10

2012-09-11, 23:52
@sanjuro10 tego chyba nikt nie mówi, co? Raczej mówi się, że to nie umiejętności decydują o zwycięstwie w F1 i ciężko się z tym nie zgodzić.

Sl...........nx

2012-09-12, 03:23
murad napisał/a:

Slonx napisał/a:

Tragicznego? Ktoś zginął?


odsyłam kilka postów wyżej...



Wedle tej definicji powinienem rozpaczać, jak obca mi osoba dozna ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. O, przepraszam, według ciebie powinienem rozpaczać.
To nie był tragedia, to co mówisz, w ogóle nie pasuje do definicji. Nie wywołało stanu rozpaczy, nie budzi grozy i jak widać, nie jest też naznaczone nieszczęściem, skoro kierowca wraca do wyczynowego sportu.
Jeżeli dla ciebie tragedią jest to, że ktoś uległ wypadkowi w którym nie zginął i nie został inwalidą, to naprawdę ci współczuję, bo najwyraźniej nie znasz świata i jego okrucieństwo cię zabije.

Corey_09

2012-09-12, 12:30
Co to k***a dla niego, w bolidach zapie**alał ponad 300km/h a tutaj w porywach i to czasem do 200km/h dobije, to pewnie prędkości w ogóle nie czuje :D