18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejazd Roberta Kubicy w rajdzie Ronde Gomitolo di Lena2012

murad • 2012-09-11, 16:33
Filmik przedstawiający przejazd Roberta Kubicy w Subaru Impreza z rajdu odbywającego się w ostatnią niedzielę.



Przypominam, że jest to pierwszy start Roberta od czasu tragicznego wypadku z 6.02.2011. Mimo tego, że jeszcze nie odzyskał do końca sprawności prawej dłoni Kubica wygrał ze znaczną przewagą nad kolejnym zawodnikiem

dystansr19

2012-09-11, 18:29
"Wrócił Król, niech żyje Król" !!!


Szprotka

2012-09-11, 18:30
Kurcze, Robert to jest jednak kurcze profesjonalista.

chubert

2012-09-11, 18:41
Już tak do końca kariery (dzięki swojej głupocie) będzie się ścigał o pietruszke ;)

bartekmmm

2012-09-11, 18:55
161ZT650 napisał/a:



Ty głupi penisie, to że Ty nawet nie wiesz kto startował w tym rajdzie nie znaczy że byli to amatorzy.

1 Robert Kubica Subaru Impreza WRC 5:52,6
2 Omar Bergo Mini John Cooper Works WRC +16,5
3 Franco Uzzeni Subaru Impreza S14 WRC +19,5

Nie powiem że są to mistrzowie ale na pewno nie amatorzy. Strasznie mnie wk***iają takie wypowiedzi jak tego penisa na górze.

Ronde Gomitolo di Lana- poprawna nazwa :)

Ładnie go pokroili widać...

Obrazek



No to widzę, że mamy sadolowego Wojtyłę, powiesz coś źle na guru to wszyscy ciśnienie 300 i cali opluci. Pajace. Jebnijcie sobie ołtarzyki w chałupach.

NomadUG

2012-09-11, 19:13
Na prawde wspaniale że Robertowi udało się wyjść z opresji zawsze będę go podziwiał i wspierał najlepszą opinią, dajesz Robert dajesz !!!!!

Numernabis

2012-09-11, 19:14
@bartekmmm
ma racje i dobrze Ci powiedzial, najpierw pie**olisz o amatorach a teraz sie prujesz bo ktos Ci pokazal ze to jednak nie byli amatorzy. Idz do domu kotles.

Sl...........nx

2012-09-11, 19:25
murad napisał/a:


Przypominam, że jest to pierwszy start Roberta od czasu tragicznego wypadku z 6.02.2011.



Tragicznego? Ktoś zginął?

Pewnie, że współczułem wtedy Kubicy, ale nie nadużywajmy słowa "tragiczny", bo traci swój wydźwięk.

PytaCz

2012-09-11, 19:25
Może ktoś mi potwierdzić informację, że Robert nie będzie mógł przez pewien czas jeździć bolidem ze względu na to, że jest za szeroki? Oglądając wiadomości na pasku było napisane, że musi przez to poczekać.

@bartekmmm: Przestań się kompromitować. Koleś Ci wszystko wyjaśnił i Cię przytkało, a teraz próbujesz być fajnym, broniąc się za pomocą polityków... Zauważ, że Robert długo nie jeździł, ma ledwo co sprawną rękę (dowodem może być np. witanie się z ludźmi lewą), a WRC' kami się w ch*j trudno jeździ (temperatura dochodzi do 60 stopni, kierownica tak łatwo nie chodzi jak w remizowym Golfie II i dodatkowo zapie**alasz przy zakrętach 60-90 stopniowych. Jestem ciekaw, jak tobie by poszło. Zapewne dokonaniem byłoby rozj***nie się na drugim, a nie pierwszym drzewie :roll: Tak pie**olnijmy sobie ołtarzyk, przecież On nic nie potrafi poza jazdą samochodami. Powinniśmy czcić naszych piłkarzy, którzy ch*ja potrafią...

murad

2012-09-11, 19:30
Slonx napisał/a:



Tragicznego? Ktoś zginął?

Pewnie, że współczułem wtedy Kubicy, ale nie nadużywajmy słowa "tragiczny", bo traci swój wydźwięk.



odsyłam kilka postów wyżej...

PytaCz napisał/a:

Może ktoś mi potwierdzić informację, że Robert nie będzie mógł przez pewien czas jeździć bolidem ze względu na to, że jest za szeroki? Oglądając wiadomości na pasku było napisane, że musi przez to poczekać.



Pewnie chodzi o to że bolid jest za wąski tak? W samochodzie WRC kierowca ma stosunkowo dużo swobody na ruchy rękoma. W kokpicie bolidu F1 nie ma takiego komfortu i kierowca siedzi wciśnięty, obudowany ze wszystkich stron co skutkuje bardzo małą swobodą ruchów. Dodatkowo w F1 mamy do czynienia z duzo bardziej zaawansowaną kierownicą mającą liczne przyciski i przełączniki.

Jazzek

2012-09-11, 19:44
Czesiek181 - daj mu czasz. pojedzie... i bedzie pierwszym mistrzem F1

161ZT650

2012-09-11, 19:57
bartekmmm napisał/a:



No to widzę, że mamy sadolowego Wojtyłę, powiesz coś źle na guru to wszyscy ciśnienie 300 i cali opluci. Pajace. Jebnijcie sobie ołtarzyki w chałupach.



Masz niby 32 lata ale mózgu to zero.

Kubica nie jest moim guru, interesuje się rajdami i nie tylko.Strasznie wk***ia mnie pie**olenie farmazonów takich ignorantów i debili jak Ty którzy chca zabłysnąc ale im się nie udaje.

bartekmmm

2012-09-11, 21:15
Tak jest znawcy, przejrzyjcie na oczy, to był lokalny prowincjonalny wyścig, żadnej punktacji do żadnego pucharu, a wy już szczacie po majtach. Cieszy mnie, że chłopak daje radę, ale nie obsrałem się jak wy z powodu dożynkowego rajdu.
Mój syn też dzisiaj wyj***ł 2 oesy po ogródku z autem na sznurku wykręcając najlepszy czas, ale żadnego mojego auta mu jeszcze nie oddam.

krysteq

2012-09-11, 22:43
W Polsce dawno obcięli by mu ręce i nogi stwierdzając że nie da się ich poskładać... A za granica proszę.

Kris LaMuerte

2012-09-11, 22:58
@Up W Polsce by się wykrwawił, bo daliby mu termin wizyty u chirurga na Październik następnego roku.