18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przejazd Radiowozem Wśród Żółtych Kamizelek

T3RMINATOR • 2019-02-17, 10:28


Na końcu nagrania można usłyszeć szlochanie policjantki której to 2 miesiąc służby.

ellsworth

2019-02-17, 17:05
Warchlak1920 napisał/a:

Do tych co piszą, że to zwierzęta i strzelać. Rozumiem, że nie lubicie sebixów czy kiboli, jakiś tam durnych zadymiarzy. Jednak od takich protest ów jak "żółte kamizelki" we Francji trzy kroki w bok. Może goście ździebko przesadzają, ale żądania mają słuszne. Próbują w przeciwieństwie od innych narodów zrzucić chomąto z karku i jest to protest autentyczny, oddolny, a nie sztuczny jak nasze kody i inne gamonie. Widzą, że idea demokracji i woli narodu jako suwerena poszła się kochać za sprawą politycznych sp***olin, że zapie**alają ciężko i na ich ekonomiczne reali ch*ja z tego mają, a wszelaka patola żyje za ich, to się wk***ili i władza ma to co ma. To już czwarty miesiąc protestów, w zimie. Co się będzie działo wiosną czy latem, już szykuje popcorn. W okolicach 14 lipca proponuję załatwić sobie wolne
To my i inne nacje jesteśmy pedały, że siedzimy i nic. Widocznie jest za dobrze, albo jesteśmy za ciency w uszach.
Zabawna za to jest policewomen . Taka zadowolona na początku, a potem co, równouprawnienie zadziałało i cipe oszczała.


Weź nie pie**ol! Nazywasz walką o prawa demolowanie i grabienie sklepów, podpalanie ludziom prywatnych samochodów, demolowanie przestrzeni publicznej?? Ty serio uważasz że to wszystko uderza w Macrona i resztę władzy? Ja pie**olę! To uderza tylko i wyłącznie w zwyklych ludzi, którym rozkradziono miejsce pracy, pozbawiono go środka transportu, zdemolowano chodnik po którym codziennie chodzi. I to nie są incydentalne zdarzenia jakich zadymiarzy tylko stała metoda "protestu" tego motłochu. Już dano powinni do nich strzelać ostrą amunicją!

fieryangel

2019-02-17, 17:14
Francja to najlepszy przykład na to, do czego prowadzi lewactwo. Samozagłada narodu dzieje się na naszych oczach.

juniorazNH

2019-02-17, 18:08
Jude jude jude was?Nein!Nein?polisch schweine?pif paf ratatatatatatatata!!!W polsce naszej umilowanej przez Jezuska,Maryje i ojca DYREKTORA umilowanej ze o tej k***ie i s-ka z metra cietej nie wspomne nie mozna nawet pierdnac ze nie wspomne o uczciwych zarobkach bo zaraz bedziesz wrogiem i Cie zamkna,wynajac jakiegos debila,dac mu rpg7 i rozjebac cala ta wiejska k***y zlodzieje,zydy,bolszewiki,pomazance najwieksze scierwo tej bialej cywilizacji...Taki piekny narod z tak bogata historia a takie k***y za sterami...Jeszcze sie k***y na wawelu chowaja,drama...Halinkaaaa,nie chce ale musze;p

Warchlak1920

2019-02-17, 18:52
ellsworth napisał/a:

Weź nie pie**ol! Nazywasz walką o prawa demolowanie i grabienie sklepów, podpalanie ludziom prywatnych samochodów, demolowanie przestrzeni publicznej?? Ty serio uważasz że to wszystko uderza w Macrona i resztę władzy? Ja pie**olę! To uderza tylko i wyłącznie w zwyklych ludzi, którym rozkradziono miejsce pracy, pozbawiono go środka transportu, zdemolowano chodnik po którym codziennie chodzi. I to nie są incydentalne zdarzenia jakich zadymiarzy tylko stała metoda "protestu" tego motłochu. Już dano powinni do nich strzelać ostrą amunicją!




Każde demonstracje czy zamieszki uderzą w zwykłych ludzi k***a. Jakoś na filmach nie widać żeby masowo demolowali miasta i okolice. Nie popieram tego, że zdarza się tam dużo sytuacji, gdzie ofiarami są zwykli ludzi, w takiej masie nie ogarniesz tego ni ch*ja. Udział zwykłych zadymiarzy, korzystających z sytuacji złodziejaszków czy może prowokatorów jest nieunikniony. Nawet komuś może popuszczą nerwy i odpie**oli coś głupiego. Jednak sama idea jest słuszna. No chyba, że popiera się to co się odpie**ala w polityce UE to ok, strzelać do tego bydła! Skąd jesteś "razem" czy fan Biedronia?

Tak poza tematem, tak jak szanuje szeryfów z USA, to spedalonych pałkarzy z Francji napie**alać siekierami. Jakie to k***y to sobie poczytajcie, masakra, nawet nasze zomo to przy nich przedszkole.

tepad.no

2019-02-17, 18:53
DonVictorioVittutis napisał/a:

Chłop pańszczyźniany oddawał tylko 1/10.
W wolnym kraju dostaje się tylko 60 procent wypracowanej wypłaty, za którą kupuje się tylko około 70 procent towaru.
Tak tylko około 70 procent, bo reszta to Vat i inne opodatkowanie.



Niech mnie ktoś poprawi ale z tego co pamiętam w USA na początku nie było nawet dochodowego. Datki się podwyższa dopóki coś nie jebnie. Jak jebnie to upuszcza się krwi, wskazuje kosła ofiarnego, obwinia obcych - imigrantów, inne grupy religijne, obce pałstwa etc. - tak się teraz dzieje w UK. Zejdzie para i można rzeźbić dalej.

Nie wiem w sumie jakie jest wyjście z tej sytuacji ale raczej nie agresja. Masy muszą chcieć się edukować i musza to robić.

KrólikBugs

2019-02-17, 19:06
@Warchlak1920
No tak średnio bym powiedział, to nie zmieni sytuacji politycznej na zachodzie, no chyba, że wojsko się wpieprzy na całego albo jakiś zamach stanu będzie. Te żółte kamizelki sobie tam weekendami protestują, w jakieś konkretne dni. Na majdanie to się działo, siedzieli tam w ch*j, przewrócili Kijów do góry nogami to był prawdziwy protest i co się takiego zmieniło, że mogą spieprzyć na zachód tylko. To jakiś plebs głównie co im podatki na paliwo przeszkadzają i w ogóle "gorzej się żyje". Oczywiście teraz przyłączyli się do nich tez ludzie z szerszą lista problemów, ale to przechodzi bez większego echa. A na dodatek koniec końców oni sami tez wybiorą innych złodziei i tyle z twojego końca błędnego koła będzie. Gdyby tam jakiś zamach stanu zrobić to może by się coś zmieniło, ale Europa teraz nie jest gotowa na zamachy stanu. Koniec tego błędnego koła myślę, że będzie dużo huczniejszy i jeszcze dłuższą chwile sobie na to poczekamy, no i raczej strzelałbym, że to w Berlinie jeżeli już się zacznie, tam jest teraz centrum zachodniej myśli.

Warchlak1920

2019-02-17, 19:44
Foxlifejenkins napisał/a:

@Warchlak1920
... Te żółte kamizelki sobie tam weekendami protestują, w jakieś konkretne dni.... To jakiś plebs głównie co im podatki na paliwo przeszkadzają i w ogóle "gorzej się żyje"... .



Ogólnie kolego zgadzam się z Tobą, poza tym u góry. Protestują głównie w weekendy, bo w pozostałe dni chodzą do roboty. Tak są plebsem, k***a no a kim? Normalni ludzie co od poniedziałku do piątku zapie**alają i w końcu powiedzieli dość temu co się tam odjaniepawla w państwie. Trochę im zajęło dojście do takich wniosków, ale coś robią w przeciwieństwie od reszty europy. Śmiejemy się tu często, który kraj pierwszy upadnie, Francja była często wymieniana na podium, a tu patrz, jednak do końca ich nie wykastrowali. Ja wiem, że tu na sadistic wszyscy biznesmeni i bogacze, potomkowie arystokracji i skrzydlatej husarii, co mają firmy i zarobieniu są w ch*j. Jednak okazuje się, że ichni "plebs" jest bardziej ogarnięty od naszego, bo przekładając to co jest u nich do tego co jest u nas, to już k***a dawno u nas powinno zabraknąć drzew do wieszania politycznych cwe*i.

Tak tylko do podniecania się Majdanem, to owszem, odj***li kawał roboty, ale czy to było spontaniczne i samoistne, śmiem wątpić. "Żółtymi kamizelkami" też pewnie różni próbują manipulować, wpływać, ale skala inna. Co do tego kogo wybiorą i błędnego koła, już w tym temacie napisałem to samo co mi zarzucasz, więc nie wiem co mam zrobić, zgodzić się sam ze sobą?

Mors_Nigra

2019-02-17, 21:41
Ale się wk***iłem! Płacz tej SZMATY jest o-dra-ża-jący!!! Idziesz do policji, to masz mieć psychę na to i się nadawać, piróg między nogami czy nie! Wyobraźcie sobie, że k***a facet jest w tej sytuacji i sobie k***a szlocha za kierownicą ze stresu, strachu i ch*j wie czego bo rzucają jakimś gównem, w większości pastikowymi butelkami z napojem w auto. No k***a mać!!! Policjant to nie facet, policjant to nie baba, policjant to policjant, a to gówno za kierownicą to gówno nie policjant! Nuclear war now!!! żeby zresetować to sp***olone społeczeństwo!!!

kkulesza

2019-02-17, 23:34
Kierowczyni daje zły przykład milusińskim, korzystając ze smartfona podczas jazdy.
Dlatego wnoszę o przeniesienie nagrania do sekcji H.

Krak

2019-02-18, 09:09
Warchlak1920 napisał/a:

Do tych co piszą, że to zwierzęta i strzelać.


Nie pierol. Nich idą po siedzibę rządu, pod lokum prezydenta a nie rozpie**alać wszystko co popadnie.


Danlew

2019-02-18, 13:43
Warchlak1920 napisał/a:

Do tych co piszą, że to zwierzęta i strzelać. Rozumiem, że nie lubicie sebixów czy kiboli, jakiś tam durnych zadymiarzy. Jednak od takich protest ów jak "żółte kamizelki" we Francji trzy kroki w bok. Może goście ździebko przesadzają, ale żądania mają słuszne. Próbują w przeciwieństwie od innych narodów zrzucić chomąto z karku i jest to protest autentyczny, oddolny, a nie sztuczny jak nasze kody i inne gamonie. Widzą, że idea demokracji i woli narodu jako suwerena poszła się kochać za sprawą politycznych sp***olin, że zapie**alają ciężko i na ich ekonomiczne reali ch*ja z tego mają, a wszelaka patola żyje za ich, to się wk***ili i władza ma to co ma. To już czwarty miesiąc protestów, w zimie. Co się będzie działo wiosną czy latem, już szykuje popcorn. W okolicach 14 lipca proponuję załatwić sobie wolne
To my i inne nacje jesteśmy pedały, że siedzimy i nic. Widocznie jest za dobrze, albo jesteśmy za ciency w uszach.
Zabawna za to jest policewomen . Taka zadowolona na początku, a potem co, równouprawnienie zadziałało i cipe oszczała.



Argumenty do protestu mają słuszne. Ale ja tu nie widzę chwały, gdy rozwalają sklepy i dorobki prywatnych ludzi lub zakłócać im życie. Niech te swoje chomąto zrzucają na firmach i spółkach skarbu państwa. Przecież ci politycy to się z nich śmieją jak oni rozwalają sklepy, domy czy samochody prywatnych ludzi. Niech ruszą na ratusz czy co tam mają zaraz ich przegonią.

Warchlak1920

2019-02-18, 19:22
Krak napisał/a:

Nie pierol. Nich idą po siedzibę rządu, pod lokum prezydenta a nie rozpie**alać wszystko co popadnie.



Danlew napisał/a:

Argumenty do protestu mają słuszne. Ale ja tu nie widzę chwały, gdy rozwalają sklepy i dorobki prywatnych ludzi lub zakłócać im życie. Niech te swoje chomąto zrzucają na firmach i spółkach skarbu państwa. Przecież ci politycy to się z nich śmieją jak oni rozwalają sklepy, domy czy samochody prywatnych ludzi. Niech ruszą na ratusz czy co tam mają zaraz ich przegonią.



Pisałem w innych postach, co o tym sądzę, k***a nie chce mi się chyba 3 raz tego powtarzać. Co do zarzutów, że nie idą pod siedziby władz, weźcie lepiej się nie wypowiadajcie, bo pie**olicie. Nawet tutaj chyba latał filmik jak wjechali w jakiś urząd czy nawet ministerstwo koparką. Szef tego urzędu ponoć oknem uciekał przed nimi. Śmieją to się z nas, oni chociaż coś próbują, a my siedzimy na p*zdach i płaczemy, tyle zastało z potomków husarii. Wystarczyło 2000 pln netto i 500+ i jesteśmy większymi dz**kami niż nasze fekaliowe fotomodelki z Dubaju.

Danlew

2019-02-19, 13:52
Warchlak1920 napisał/a:

Pisałem w innych postach, co o tym sądzę, k***a nie chce mi się chyba 3 raz tego powtarzać. Co do zarzutów, że nie idą pod siedziby władz, weźcie lepiej się nie wypowiadajcie, bo pie**olicie. Nawet tutaj chyba latał filmik jak wjechali w jakiś urząd czy nawet ministerstwo koparką. Szef tego urzędu ponoć oknem uciekał przed nimi. Śmieją to się z nas, oni chociaż coś próbują, a my siedzimy na p*zdach i płaczemy, tyle zastało z potomków husarii. Wystarczyło 2000 pln netto i 500+ i jesteśmy większymi dz**kami niż nasze fekaliowe fotomodelki z Dubaju.



I w Polsce był akcje gdzie rolnik wysypał gówno pod urząd oraz pod bank. Jedyny filmik widziałem gdzie koleś wjechał koparką do budynku, przez to że mu nie zapłacili a inny robotnicy go powstrzymywali. Tu chodzi o miejsca które przynoszą dochód skarbu państwa. A nie urząd który i tak odbudują za podatki. Jak do tej pory to widzę przeważnie filmy jak niszczą własność prywatną. Więc nie ściskaj zwieraczy plus fakt masz racje. Hańbą jest to że w Polsce przez jedynie głupie podatki jest tak ciężko. Ale powód jest jasny i wszystkim dobrze znany dlaczego tak jest. A w ogóle nikt ci nie broni zostać uczonym, menadżerem dużej firmy czy lekarzem.

KrólikBugs

2019-02-19, 16:25
@Warchlak1920
Szczerze to mam gdzieś co oni tam wyprawiają, zwłaszcza, że siedzę 1500km od nich, z przed monitora. To co oni robią to walka z wiatrakami, obniża im te podatki na paliwo to podwyższą co innego, jak w każdej socjal-demokracji. Mogli tak protestować jak im imigranty desant robiły. Wtedy byli bierni, nie mieli jaj kiedy było trzeba, a teraz to dogorywanie eunuchów. W końcu na socjal dla Abdula trzeba zarobić. Obudzili się trochę nie w porę i na dodatek wzięli sobie jakiś marginalny problem. Jak w Polsce mają robić burdel bo akcyza, to ja już wole żeby nie było protestów. Moim zdaniem robić protest na całego albo nie robić wcale i z konkretnymi problemami. To co ludzie u nas czy u nich płacą w paliwie to pryszcz ile nam zabierają w dochodowych, vatach na wszystko czy ubezpieczeniach co ludziom gówno dają. Zaczęli by protestować nad zlikwidowaniem dochodowego (czy co oni tam mają) albo zniesieniem skali podatków i ograniczeniem opiekuńczości państwa, to ja bym nawet z sympatią na to spojrzał. A jak oni za takie głupoty robią burdel to tylko uświadcza mnie w przekonaniu, że to kraj upadły.

Warchlak1920

2019-02-19, 18:35
@Danlew, Nie za bardzo rozumiem, o co Ci teraz chodzi? Atakują rządzących źle, nie atakują też źle?? Ja nie popieram wszystkiego co robią, zwłaszcza niszczenia mienia czy to prywatnego czy państwowego/wspólnego. Rozumiem, że potępiasz każdy protest w którym ktoś coś zniszczy, uszkodzi, złamie prawo? Pamiętaj też, że "żółte kamizelki" to tak szerokie spektrum protestujących, że znajdziesz tam wszystko. Tego tygla nikt nie ogarnia, nie kieruje nim w sumie. To największa słabość, a zarazem największa siłą tego buntu. Poza tym widzimy tylko to co, ktoś chce żebyśmy widzieli, to chyba rozumiesz.

Co do ostatniego to już kiedyś słyszałem podobne: zmień prace, weź kredyt. Na uczonego jestem za głupi, na lekarza też, poza tym się nie nadaje. Na menadżera, ah te zagraniczne tytuły zawodowe, mam za mało sk***ysyństwa we krwi i za dużo godności żeby robić pajace z siebie za parę złoty więcej, albo po prostu brak ambicji. Jeden dyrektor w rodzinie starczy, ja mogę być nawet sprzątaczem, przepraszam cleaner manager. No i tam zasadniczo czy ja Ci narzekam na swój los, że mi dajesz jakieś rady jak go mam zmienić. Narzekam na to, że mnie okradają z uczciwie zarobionych pieniędzy i to w świetle prawa i ch*ja mogę z tym zrobić. Przez to mi zwieracze ściskają, a nie że gdzieś tam ktoś się tłucze.



@Foxlifejenkins, Jak masz to gdzieś, to po cholerę się produkujesz. Poza tym, tu nie chodziło o zwykłą podwyżkę podatku na paliwo. Poczytaj sobie trochę, to zrozumiesz jakie głupoty wypisujesz. Tak dla ułatwienia Francja=diesel.