18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedwcześnie wystrzelili

Macq13 • 2011-04-29, 20:51
Bez pilotów samolot był pewnie o wiele lżejszy



spirito

2011-05-01, 18:48
dobra, kevinmarko, po kilku wiadomosciach na pw skomentuje to jednak tutaj tak..

gowno wiesz na temat tego co sie stalo na tym lotniskowcu.
lotnictwo cywilne(w ktore ty sie lapiesz majac licencje ppl) nie ma za duzo wspolnego z lotnictwem wojskowym.

chyba ze mi powiesz.. od kiedy szybowce na ktorych latasz maja silniki odrzutowe ?

ciag silnika ma sie do masy samolotu.
te dwie osoby raczej niz nie zmienily bo ciag ma bardzo duzy zapas.
co sie stalo i definitywnie widac na filmie, to k***a.. za pozno hamulce wcisniete. zdarza sie najlepszym. koniec tematu.

kevinmarko

2011-05-02, 17:28
Spirito, o tym kiedy jest koniec tematu to nie ty decydujesz więc możesz się.. cmoknąć :roll:
O tej całej sytacji na pewno mam większe pojęcie niż ty więc tak naprawde to ty gówno wiesz. A lotnictwem wojskowym się interesuję. Lotnictwo wojskowe a cywilne wiadomo - różni się. Ale statek powietrzny to statek powietrzny, lata na tych samych zasadach jakbyś nie wiedział. I swoim postem nie wnosisz nic ciekawego do tematu bo to co piszesz jest trywialne ;-) zarówno ciąg silników tłokowych i odrzutowych ma się tak samo do masy, nie ważne czy w odrzutowym boeingu 767 czy malutkim MiG'u. Hamulce? Nie rozśmieszaj mnie :lol: to co napisałeś ukazuje tylko i wyłącznie Twój kompletny brak wiedzy w tej dziedzinie więc skończ już się kompromitować i.. proponuję zakończyć ten temat.