18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedsmak tego co nas czeka

okar19 • 2012-06-12, 20:07
po dzisiejszym meczu
W roli głównej kibicie z Polski jak i Rosji

vajron

2012-06-13, 17:55
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:



Kuerwa nie ma jak zaatakować czterech 40 letnich stewardów, którzy ochraniali mecz, a potem się jarać "dokopaliśmy Polakom" :homer:



Z tego co widze na tym filmiku, to nie atakują żadnych stewardów, tylko piją piwo w knajpie. Ale może oślepłem...

gryzly123

2012-06-13, 20:11
vajron napisał/a:



Z tego co widze na tym filmiku, to nie atakują żadnych stewardów, tylko piją piwo w knajpie. Ale może oślepłem...



Następny niewtajemniczony. O tym że ruski nawalały polskich pracowników dzień wcześniej to już się nie słyszało, co? :D

W ogóle połowa komentarzy jedzie po ruskich, a ostrzeżenia za nienawiść poszły tylko cztery :amused:
Ale ch*j tam, ja płakać nie będę, jednak wciąż utrzymuję swoje zdanie - oko za oko, ząb za ząb, więc ch*j mnie obchodzi kto dostanie wtrąb ;)

vajron

2012-06-13, 22:07
gryzly123 napisał/a:



Następny niewtajemniczony. O tym że ruski nawalały polskich pracowników dzień wcześniej to już się nie słyszało, co? :D

W ogóle połowa komentarzy jedzie po ruskich, a ostrzeżenia za nienawiść poszły tylko cztery :amused:
Ale ch*j tam, ja płakać nie będę, jednak wciąż utrzymuję swoje zdanie - oko za oko, ząb za ząb, więc ch*j mnie obchodzi kto dostanie wtrąb ;)



Widziałem, bo przeglądam sadola. Czyli jak jakiś polak w rosji pobije czyjąś laskę to nie masz nic przeciwko, żeby jakiś rusek w odwecie pobił twoją? To jest sprawiedliwe? Nie protestowałbyś? Ci ludzie tutaj nic nikomu nie zrobili. Ci z wrocławia mają 5 letni zakaz wstępu do strefy shengen (czy jak to się pisze) i zostali wydaleni z Polski. Zostali ukarani, nie rozumiem czemu bicie jakiegoś grubego faceta miało coś wspólnego z tamtym incydentem...

EdmundKemper

2012-06-14, 09:57
vajron napisał/a:



Z tego co widze na tym filmiku, to nie atakują żadnych stewardów, tylko piją piwo w knajpie. Ale może oślepłem...



A tamci stewardzi to co ? Gwałcili im matki ? Jeśli nie masz chociażby takich myśli, żeby odpłacić się pięknym za nadobne to Ci powiem, że w życiu nie spotkałem tak spokojnego człowieka.