18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedsmak tego co nas czeka

okar19 • 2012-06-12, 20:07
po dzisiejszym meczu
W roli głównej kibicie z Polski jak i Rosji

Bejker

2012-06-12, 22:49
Na moje wszyscy ci w kominiarkach powinni pozdychać razem ze swoimi bliskimi.


Takie moje zdanie..

NieWeszles

2012-06-12, 22:49
evilmatt napisał/a:

Ten kacap przy płotku to chyba spał naj***ny, a na drugim filmie straż miejska sobie stoi i obserwuje zadyme srając przy tym po gaciach zapewne. Co za cyrk :amused:



A niby co mieli zrobić ty pojebie? Bić się z bandą takich przygłupów?! Pomyśl trochę za nim coś napiszesz... We dwóch na pewno by wyłapali 10 kiboli...

chicken515

2012-06-12, 22:56
Koles tabletem foty robil haha

Apollon

2012-06-12, 23:03
shadowflame@
Patriotą specjalnym nie jestem zwłaszcza jak patrzę na to co robią nasi "młodzi sfrustrowani" swoją drogą..
kij Ci do tego co robiÄ™ w wolnym dla siebie czasie...
PS: nie jestem kibicem, bo jak patrzÄ™ na takie dziwne ludziki jak Ty, to izolujÄ™ siÄ™ od tego dziwnego trendu..

ravenzo

2012-06-12, 23:04
ququ napisał/a:

teraz się będziecie spuszczać, że kibole to pojeby i mówić :
"dlatego powinni się powybijać na wzajem, wzrósł by wtedy poziom inteligencji w kraju"

a jaka z was inteligencja, że konia walicie przy patrzeniu na babe z ku*asem i karła r*chającego kozę?



karzeł r*chający kozę musiał mi umknąć , dasz może linka ? ...

YeeZooS

2012-06-12, 23:11
myx napisał/a:

Ale z was hipokryci kilka dni temu pisaliście żeby polskie kibolstwo wpie.rdoliło bolszewikom a teraz gdy to robią się prz.pie**alacie do nich.



Udajesz poj***nego czy takim jesteÅ›?
Zwróć uwagę, że tu chodziło o ten ich cały przemarsz z Flagami ZSRR a nie bić zwykłego człowieka, który przyjechał za swoimi zawodnikami i pije sobie piwo w jakiś lokalu.
Panowie z L w kółeczku się popisali.

paw90

2012-06-12, 23:15
NieWeszles napisał/a:



A niby co mieli zrobić ty pojebie? Bić się z bandą takich przygłupów?! Pomyśl trochę za nim coś napiszesz... We dwóch na pewno by wyłapali 10 kiboli...



Gdyby nieprawidłowo zaparkowali to zabijaliby się żeby blokady pozakładać. Hmm.. a podobno głównym zadaniem straży miejskiej jest "utrzymanie porządku i bezpieczeństwa ludzi"
Tiaa...
Zasada jest prosta: Jeśli wieczorową porą spotkasz gdzieś strażnika miejskiego to możesz być pewny, że to miejsce jest bezpieczne - gdyby było niebezpieczne to strażnicy omijaliby je z daleka..

Mathii90

2012-06-12, 23:16
vajron napisał/a:

Kuerwa nie ma jak zaatakować jakiegoś 50 letniego grubasa w okularach, który sobie spokojnie piwo pije, a potem się jarać "dokopaliśmy ruskom" :homer:



a zaatakowac spokojnie pracujacych ochroniarzy to juz spoko ? wez sie jebnij w leb

shadowflame

2012-06-12, 23:16
Apollon napisał/a:

shadowflame@
Patriotą specjalnym nie jestem zwłaszcza jak patrzę na to co robią nasi "młodzi sfrustrowani"


Cytat z innego postu:
Apollon napisał/a:

obce kraje do których wyjeżdżają nasi rodacy, bardziej sie o nich troszczą niż nasz sam. Wyjedź do legalnej pracy w Niemczech czy innego kraju w Europie (i nie tylko) zobacz ile tam "Państwo" daje obywatelowi a ile dostajesz w Polsce!!!


Weź wypie**alaj do tych swoich niemiec i zapchaj się bawarską kiełbasą. Znalazł się euro pacyfista j***ny...

Wener666

2012-06-12, 23:24
Gdzie byli ci polscy fajterzy gdy ruskie kibole robiły rozrubę? łatwo tłuc słabszych, łatwo bezbronnych łatwo tłuc zwykłych kibiców. WSTYD!! Wstyd mi za to że to są polaczki...

Mathii90 napisał/a:



a zaatakowac spokojnie pracujacych ochroniarzy to juz spoko ? wez sie jebnij w leb



a co ma jedno do drugiego? rozumiem że według Ciebie kibice zaatakowani na filmiku to Ci którzy atakowali ochroniarzy? to Ty się jebnij w łeb i życzę Ci żebyś chwycił wpie**ol w ramach rewanżu za tą akcje. a potem znowu jakiś spokojny rusek dostanie przez naszych patriocików na których żal patrzeć..

Apollon

2012-06-12, 23:24
@shadowflame
skończ waść wstydu swego oszczędź i rób dalej z kiełbasami, to co robisz najlepiej

Ps: Twoje problemy emocjonalne są zrozumiałe, w końcu objęło Cię gimnazjum ;)

speedster

2012-06-12, 23:29
Broń ostra i rozk***ić w ciul.Zomo miało swoje dobre strony...

mateuszowy

2012-06-12, 23:35
Ja pie**olę zawsze k***a j***ne polaczki muszą robić wiochę. Pije sobie facet spokojnie browarka, a jakiś k***a tępy idiota się na niego wpie**ala... <facepalm>

JÃ...........a.

2012-06-12, 23:35
Nie no k***a, sam byłem "Za" wj***niu komuchom. Ale niestety jak widać bydło jebnięte zaczęło napie**alać normalnych ludzi. k***a wstyd, że takie p*zdy które uwidoczniła kamera, będą uznawane za Polaków.

Precz z komuchami i z bezmózgimi.

xon123x

2012-06-12, 23:38
Siebie warte k***y, też niewinnych bija niech się kibole bija a nie h*j . . .