18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedmieścia Paryża już nie są jak kiedyś.

aparacik • 2018-02-20, 20:48
Do zdarzenia doszło na przedmieściach Paryża. Policja zatrzymała trzech mężczyzn pod zarzutem kanibalizmu. Podejrzani podczas kłótni o pieniądze skonsumowali część ucha i wargi innego mężczyzny.



Jak donosi newsbook.pl, wszyscy zatrzymani są mieszkańcami Zielonego Przylądka. Dramat wydarzył się, kiedy w gminie Clichy-sous-Bois (wschodni Paryż) ok. godziny 18 w niedzielę rozmawiali z czwartym mężczyzną. Według informacji z Le Parisien, szybko doszło do rękoczynów. Podczas bójki podejrzani ogryźli ofierze lewe ucho i dolną wargę. Fragmenty ciała połknęli. Zaatakowanemu mężczyźnie udało się odeprzeć atak kryminalistów. Jednego z nich ranił w kostkę.



Obecnie trwa dochodzenie. Ofiara i jeden z podejrzanych przebywają w szpitalu – donosi newsbook.pl.



Clichy-sous-Bois jest jedną z trudnych dzielnic Paryża. Panuje tam wysokie bezrobocie. Tereny te zamieszkuje duża liczba imigrantów, którzy często wywołują zamieszki z policjantami.




Źródło:

newsbook.pl

SaveTheTrees

2018-02-20, 20:51
„Mieszkańcy Zielonego Przylądka" mieszkający w Paryżu, no popatrz...

mygyry

2018-02-20, 21:27
Jaka Francja?! Praworządność w Polsce k***a!
:szydera:

Salieri16000

2018-02-20, 21:37
Cytat:

Ofiara i jeden z podejrzanych przebywają w szpitalu – donosi newsbook.pl.



Ofiara- wiadomo. A podejrzany bo się gnijącym mięsem (w polewie z gównianej czekolady) zatruł :P

St...........on

2018-02-20, 21:40
aparacik napisał/a:


Clichy-sous-Bois jest jedną z trudnych dzielnic Paryża. Panuje tam wysokie bezrobocie. Tereny te zamieszkuje duża liczba imigrantów, którzy często wywołują zamieszki z policjantami.



A ja mam pomysł jak tam wskrzesić gospodarkę! Niech zorganizują safari na ciapatych, dla bobatych ludzi :krejzi:

mazin

2018-02-20, 21:49
I to się nazywa ubogacenie kulturowe. Kulinarna różnorodność kuchni francuskiej.

Argeusz

2018-02-20, 22:09
To część ich kultury, wy j***ne rasistowskie ksenofobiczne bestie!!!

cucho

2018-02-20, 22:34
Ciemny kolor skóry - jest
Walka - jest
Kawałek ucha - jest (a właściwie nie ma)

No k***a Mike Tyson!


saves

2018-02-21, 00:05
Ciekawe ile mu dali gwiazdek Michelin?

cucho

2018-02-21, 00:36
cuurniprime napisał/a:

@up ch*ja tam się znasz kolego



OOO wypraszam sobie! Jaki kolego? Wódki z Tobą nie piłem, konia mordą mi nie waliłeś!

poligon6

2018-02-21, 19:18
"A teraz niech ponoszą konsekwencje. Jebie mnie los j***nych żabojadów. k***y bez honoru i bez tradycji."

Chyba lep[iej mieć za sąsiada zdegenerowane lewactwem słabe państwo, niż pręzny, fanatyczny kalifat.

eruaknem

2018-02-21, 19:49
Barszcz z uszkami.

poligon6

2018-02-21, 20:05
@up

Uwielbiam optymistów. Ale wystarczy poptrzeć na starozytny Rzym jak skończył. Podbili go prymitywni, niepismienni barbarzyńcy. Potem troszkę się cywilizowali by za około 600-800 lat osiagnać poziom Rzymian.

Wtedy tez były migracje, wpuszczanie w granice barbarzyńców, akceptacja dla obcej kultury, i tak zwana tolerancja. A tolerancja to ostatnia cnota upadającej cywilizacji. Europa zostanie kalifatem, taka jest smutna prawda.