18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Przedmieścia Paryża już nie są jak kiedyś.

aparacik • 2018-02-20, 20:48
Do zdarzenia doszło na przedmieściach Paryża. Policja zatrzymała trzech mężczyzn pod zarzutem kanibalizmu. Podejrzani podczas kłótni o pieniądze skonsumowali część ucha i wargi innego mężczyzny.



Jak donosi newsbook.pl, wszyscy zatrzymani są mieszkańcami Zielonego Przylądka. Dramat wydarzył się, kiedy w gminie Clichy-sous-Bois (wschodni Paryż) ok. godziny 18 w niedzielę rozmawiali z czwartym mężczyzną. Według informacji z Le Parisien, szybko doszło do rękoczynów. Podczas bójki podejrzani ogryźli ofierze lewe ucho i dolną wargę. Fragmenty ciała połknęli. Zaatakowanemu mężczyźnie udało się odeprzeć atak kryminalistów. Jednego z nich ranił w kostkę.



Obecnie trwa dochodzenie. Ofiara i jeden z podejrzanych przebywają w szpitalu – donosi newsbook.pl.



Clichy-sous-Bois jest jedną z trudnych dzielnic Paryża. Panuje tam wysokie bezrobocie. Tereny te zamieszkuje duża liczba imigrantów, którzy często wywołują zamieszki z policjantami.




Źródło:

newsbook.pl

Tarab85

2018-02-21, 20:24
alexandrus napisał/a:



A ja mam pomysł jak tam wskrzesić gospodarkę! Niech zorganizują safari na ciapatych, dla bobatych ludzi :krejzi:



Zgodnie z prawem popytu i podaży klienci nie musieliby być wcale tacy strasznie bogaci :D

skandal

2018-02-21, 20:48
żródło newsbook.pl ? Naprawdę ? Artykuły z SE.PL też będziesz przepisywał ?

żmij

2018-02-21, 21:25
Kuchnia francuska :)

biciu86

2018-02-21, 23:03
To byli w końcu z Zielonego Przylądka (czyli z Senegalu) czy z Republiki Zielonego Przylądka, bo to jednak zasadnicza różnica? Szczerze powiedziawszy temat z dupy wzięty (tak wiem, nie mam żadnych swoich tematów :P )

greony12

2018-02-22, 03:09
13 dzielnica, kojarzy ktoś?

rokmix

2018-02-22, 12:44
Jakby szybko wysrał te ucho i łympę, to może poszkodowanemu zdążyli by przyszyć