18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedawkowanie religi islamskiej przez chłopców.

T3RMINATOR • 2020-09-07, 10:21
Co za głupia religia.


Banik0

2020-09-07, 19:08
MadDave napisał/a:

Dopiero teraz to zauważyłeś ?!



Dopiero teraz bo jestem tu od niedawna... :roll:

McQurwa

2020-09-07, 19:23
Najlepszy jest ten ogór w niebieską kratkę, napie**ala się po łepetynie a tu nie leci nic i to zdz**ko, że jest najgorszym

0_rafiks_0

2020-09-07, 20:44
czarnybombelek napisał/a:

Uuuu ktoś tu się oburzył bo wierzy w zombie-żyda zamiast arabskiego pedofila. No k***a, co za awans



Uuuu ktos chcial napisac cos inteligentnego a wyszlo jak zwykle :D

Nie bierz sie za trudne tematy. Zostan przy grzebaniu kolegom w dupie ;)

Juzwa

2020-09-07, 20:58
Banik0 napisał/a:

Dokładnie o to mi chodziło, ale najwidoczniej za mądry tekst napisałam dla kogoś takiego jak Ty.
Jako jedyny zrozumiałeś. Widzę że na ten portal wchodzi większość niezbyt inteligentnych ludzi skoro nie rozumieją prostej rzeczy, której chcę przekazać. Do tego patrząc na te lajki pod jego komentarzem... Żenada.



Jak coś ci nie pasuje, to jedź do muzułmanów lachy im obciągać. Poza tym, jeśli nie widzi ci się Sadol, to zlikwiduj konto. Nikt po tobie tutaj płakał nie będzie, tak samo jak po tym przydupasie spod twojej wyp***ziny. Poza tym ch*j cię obchodzi co kto napisał i kto daje PIWO a nie lajki buraczaro. Lajków sobie szukaj na pejsbuku. Na PW napisałem co o tobie myślę. Co ty chcesz przekazać, to nas to też ch*ja obchodzi. DO GARÓW! Chłopu (o ile ktoś taką wydrę zechciał) obiad gotować!!!

nano50 napisał/a:

No i właśnie jej o to, k***a, chodziło. Ale widocznie tekst o złożoności szkoły podstawowej Cię przerósł. Pasowałbyś do tego całego Islamu.



Najmimorda się znalazł. Idź jej helmuta pie**olnij jeszcze pacanie.

nano50

2020-09-07, 21:17
Juzwa napisał/a:

Jak coś ci nie pasuje, to jedź do muzułmanów lachy im obciągać. Poza tym, jeśli nie widzi ci się Sadol, to zlikwiduj konto. Nikt po tobie tutaj płakał nie będzie, tak samo jak po tym przydupasie spod twojej wyp***ziny. Poza tym ch*j cię obchodzi co kto napisał i kto daje PIWO a nie lajki buraczaro. Lajków sobie szukaj na pejsbuku. Na PW napisałem co o tobie myślę. Co ty chcesz przekazać, to nas to też ch*ja obchodzi. DO GARÓW! Chłopu (o ile ktoś taką wydrę zechciał) obiad gotować!!!
Najmimorda się znalazł. Idź jej helmuta pie**olnij jeszcze pacanie.



Odezwała się przygłupia moczymorda z kontem od roku. Trochę szacunku i ogłady, bo wystarczy, że ktoś pokaże Ci jakim przygłupem jesteś, żebyś k***ami rzucał.
9 lat na Sadolu, a głupota coraz to nowszych użytkowników coraz bardziej mnie rozpiedala. Naszło się hołoty i taki tego efekt.

:roll:

Eknen

2020-09-07, 21:37
0_rafiks_0 napisał/a:

Niezmienia to jednak faktu, ze nie wiara czyni czuba a ludzie. Nie wiara powoduje roznego rodzaju "odpaly" a ludzie. Ludzie, ktorzy wykorzystuja religie do sowich celow.

Wiare zostaw w spokoju



Ci ludzie na filmikach uszkodzili swoje ciała w imię dziwacznej wiary. Może to jest jakieś wypaczenie ich religii jakieś ekstremalne przypadki, ale nic nie zmieni faktu, że te indywidualne jednostki robią to bo wierzą w coś dziwacznego. To nie jest odpał. Samookaleczanie jest chorobą psychiczną nawet jak robisz to z imieniem boga na ustach. Wiara nimi powoduje, a nie jacyś ludzie I owszem religia jest narzędziem do sprawowania władzy nad wyznawcami i są ludzie, którzy wykorzystują religię do swoich celów, czy to jest terroryzm czy zwykłe zdobywanie głosów wyborców.. I owszem nie każdy wierzący jest czubem, ale jak wyłączysz racjonalne myślenie i zostanie tylko wiara to jesteś na najlepszej drodze do zastania takim czubkiem.

lupek

2020-09-07, 21:57
- Tato mogę pieska?
- Jebinij się w łeb.

Juzwa

2020-09-08, 08:34
nano50 napisał/a:

Odezwała się przygłupia moczymorda z kontem od roku. Trochę szacunku i ogłady, bo wystarczy, że ktoś pokaże Ci jakim przygłupem jesteś, żebyś k***ami rzucał.
9 lat na Sadolu, a głupota coraz to nowszych użytkowników coraz bardziej mnie rozpiedala. Naszło się hołoty i taki tego efekt.



To, że jesteś przygłupie od 9 lat tutaj na stronie DLA DOROSŁYCH, skoro masz 24 lata czyli od momentu gdy miałeś lat 15 pajacu, to jesteś przygłupem do potęgi entej. A tak w ogóle, to przygłupem jesteś od urodzenia czy wcześniej, jak matka skakała na pięty z taboretu żeby cię wytrząsnąć?

0_rafiks_0

2020-09-08, 08:52
Eknen napisał/a:

Ci ludzie na filmikach uszkodzili swoje ciała w imię dziwacznej wiary. Może to jest jakieś wypaczenie ich religii jakieś ekstremalne przypadki, ale nic nie zmieni faktu, że te indywidualne jednostki robią to bo wierzą w coś dziwacznego. To nie jest odpał. Samookaleczanie jest chorobą psychiczną nawet jak robisz to z imieniem boga na ustach. Wiara nimi powoduje, a nie jacyś ludzie I owszem religia jest narzędziem do sprawowania władzy nad wyznawcami i są ludzie, którzy wykorzystują religię do swoich celów, czy to jest terroryzm czy zwykłe zdobywanie głosów wyborców.. I owszem nie każdy wierzący jest czubem, ale jak wyłączysz racjonalne myślenie i zostanie tylko wiara to jesteś na najlepszej drodze do zastania takim czubkiem.



Mieszasz watki. Ludzie to ludzie i oni robia bledy itp. Wiara sama w sobie nie. Jest narzedziem, czasami a to juz inna bajka.

Eknen napisał/a:

Samookaleczanie jest chorobą psychiczną.



Czyli kazda osoba z kolczykiem, tatuazem jest chora psychicznie?

nano50

2020-09-08, 08:55
Juzwa napisał/a:

To, że jesteś przygłupie od 9 lat tutaj na stronie DLA DOROSŁYCH, skoro masz 24 lata czyli od momentu gdy miałeś lat 15 pajacu, to jesteś przygłupem do potęgi entej. A tak w ogóle, to przygłupem jesteś od urodzenia czy wcześniej, jak matka skakała na pięty z taboretu żeby cię wytrząsnąć?



:ja_pie**ole:

Mokebe

2020-09-08, 12:06
Eknen napisał/a:

wiara czyni czuba



to nazwa kolumny w tygodniku "NIE"

8-)

Eknen

2020-09-08, 12:23
0_rafiks_0 napisał/a:

Mieszasz watki. Ludzie to ludzie i oni robia bledy itp. Wiara sama w sobie nie. Jest narzedziem, czasami a to juz inna bajka.



Wiara czyni czuba tak samo jak obsesja na punkcie kobiety tworzy stalkera. Nie ma wiary - nie ma czuba. Nie ma obsesji- nie ma stalkera. To tylko zwykły efekt przyczynowo - skutkowy. ;-)

Co więcej wiara nie może wziąć nożyczek i obciąć łechtaczkę kobiecie w celu zachowania jej moralnej czystości, ale człowiek, który wierzy, że obcięcie łechtaczki spowoduje, że kobieta będzie cnotliwa już tak. Wiara nie może popełniać błędów - wiara może być tylko błędna lub nie, nieetyczna, niemoralna lub nie.

PS.
kolczyki , tatuaże zgodnie z klasyfikacją chorób psychicznych DS5 nie są samookaleczeniami .

0_rafiks_0

2020-09-08, 13:14
Eknen napisał/a:

Co więcej wiara nie może wziąć nożyczek i obciąć łechtaczkę kobiecie w celu zachowania jej moralnej czystości, ale człowiek, który wierzy, że obcięcie łechtaczki spowoduje, że kobieta będzie cnotliwa już tak.



Potwierdzasz to co napisalem. To ludzie sa zli.


Eknen napisał/a:

wiara może być tylko błędna lub nie, nieetyczna, niemoralna lub nie.



Przeciez to bzdura jest :D


PS. Czyli to ludzie decydoja co jest choroba psychiczna a co nie? A moze wiara w to, ze cos jest choroba?
Kiedys zbierze sie ekipa w WHO i ustali, ze walenie sie po glowie tasakiem to nie jest choroba. Bedzie to wina wiary czy ludzi?

Go...........Fr

2020-09-09, 06:37
k***a niech se serce wyprują