18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przedawkowanie religi islamskiej przez chłopców.

T3RMINATOR • 2020-09-07, 10:21
Co za głupia religia.


0_rafiks_0

2020-09-07, 13:26
Eknen napisał/a:

wiara czyni czuba



Bardziej durnego tekstu nie moglas wrzucic?

Eknen napisał/a:

chciałabym , żeby to była prawda. Niestety ten fanatyzm nie rodzi się z niskiego statusu kobiety. To efekt biedy, braku pracy, braku perspektyw , braku edukacji.
Nawet gdyby kultura była matriarchalna , to w danych warunkach skończyłaby tak samo z tą różnicą , że byłoby więcej bojowniczek. :/



A jednak moglas :D

humalien

2020-09-07, 14:01
Eknen napisał/a:

chciałabym , żeby to była prawda. Niestety ten fanatyzm nie rodzi się z niskiego statusu kobiety. To efekt biedy, braku pracy, braku perspektyw , braku edukacji.
Nawet gdyby kultura była matriarchalna , to w danych warunkach skończyłaby tak samo z tą różnicą , że byłoby więcej bojowniczek. :/



Śmieszne bo Polacy uważają się za kraj wykształcony.... do czasu aż ksiądz, po Kolendzie nie chodzi. :D

Eknen

2020-09-07, 14:01
0_rafiks_0 napisał/a:

Bardziej durnego tekstu nie moglas wrzucic?



"Wiara czyni czuba (tytuł oryg. Religulous) – komedia dokumentalna produkcji amerykańskiej z 2008 w reżyserii Larry’ego Charlesa, którego scenariusz napisał i główną rolę zagrał amerykański komik Bill Maher. Angielski tytuł filmu jest kontaminacją słów „religion” (religia) i „ridiculous” (śmieszny). Film jest jednocześnie analizą i szyderstwem z wiary religijnej i religii zorganizowanej......"

ja tego nie wymyśliłam

nano50

2020-09-07, 14:33
Juzwa napisał/a:

Zapewniam cię, że tam kobieta ma tyle do powiedzenia, co mrówka pod lupą w słońcu. Więc schowaj sobie te teorie.



No i właśnie jej o to, k***a, chodziło. Ale widocznie tekst o złożoności szkoły podstawowej Cię przerósł. Pasowałbyś do tego całego Islamu.

0_rafiks_0

2020-09-07, 14:36
Eknen napisał/a:

Religulous)



Niezmienia to jednak faktu, ze nie wiara czyni czuba a ludzie. Nie wiara powoduje roznego rodzaju "odpaly" a ludzie. Ludzie, ktorzy wykorzystuja religie do sowich celow.

Wiare zostaw w spokoju :D

swieca

2020-09-07, 14:38
Puknij się w łeb, najlepiej maczetą :D

0_rafiks_0

2020-09-07, 14:50
swieca napisał/a:

Puknij się w łeb, najlepiej maczetą



Zeby pozniej miec, podobnie jak ty, sieczke w glowie? Nie, dziekuje. Cieszy mnie wylacznie obserwacja debili :D

jjacekk15

2020-09-07, 16:04
Spojler:

nikt nie wybucha.

ph5i5

2020-09-07, 16:18
Ashura - najważniejsze szyickie świeto, upamiętniające męczeńską śmierć immama Aliego, który rozpoczął rozłam islamu na dwa główne nurty sunniucki i szyicki.
To co na filmie to light, to sobie zobaczcie..




Banik0

2020-09-07, 16:55
Juzwa napisał/a:

Zapewniam cię, że tam kobieta ma tyle do powiedzenia, co mrówka pod lupą w słońcu. Więc schowaj sobie te teorie.



Dokładnie o to mi chodziło, ale najwidoczniej za mądry tekst napisałam dla kogoś takiego jak Ty. ;-)

nano50 napisał/a:

No i właśnie jej o to, k***a, chodziło. Ale widocznie tekst o złożoności szkoły podstawowej Cię przerósł. Pasowałbyś do tego całego Islamu.



Jako jedyny zrozumiałeś. Widzę że na ten portal wchodzi większość niezbyt inteligentnych ludzi skoro nie rozumieją prostej rzeczy, której chcę przekazać. Do tego patrząc na te lajki pod jego komentarzem... Żenada.

Kurde26

2020-09-07, 16:55
Gdzie maseczki ja się k***a pytam?

MadDave

2020-09-07, 17:08
Banik0 napisał/a:

Widzę że na ten portal wchodzi większość niezbyt inteligentnych ludzi .



Dopiero teraz to zauważyłeś ?!

cz...........ek

2020-09-07, 17:12
0_rafiks_0 napisał/a:

Bardziej durnego tekstu nie moglas wrzucic?


Uuuu ktoś tu się oburzył bo wierzy w zombie-żyda zamiast arabskiego pedofila. No k***a, co za awans

sard

2020-09-07, 18:39
Tak się dzieje, jak się napletka nie szanuje - to potem pie**oli się we łbie od braku czucia w główce. W sumie jak przy wszystkich samookaleczeniach - niech ci allah czy inne bogo gówno pomoże.