18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przecież się mieści

Flodzia • 2022-07-14, 16:52

Czitowanie z rozmiarem bagażu podręcznego :-D

sard

2022-07-14, 23:10
Kuźwa debile z tymi walizkami na kółeczkach... zwykły plecak zawsze się zmieści w wymaganych rozmiarach, a przewieziesz w nim ile się odważysz :)

ritu4l

2022-07-14, 23:17
rastaban napisał/a:

Noga w buta?



Nie ch*j w buta a o co chodzi?

ProVVe

2022-07-15, 04:02
Ludzie co piszą "nie latam bo mnie nie stać". Wiecie ze np w listopadzie czy też lutym(chyba luty) macie loty do nawet j***nego Jemenu za 40zl, jakiejś portugali, Hiszpanii 19zl etc etc etc... Z walizkami (ja nie muszę więcej niż 10kg) to wam nie wiem wyjdzie z 400-500zl w dwie strony max... Akurat taniej latac i jechać na wakacje za granicę niż w Płocku. Jak planujesz gdzieś daaaaaleko poza Europe to opłaca się kupić bilet parę miesięcy przed i masz za guziki. Więc nie musisz płacić "bajońskich kwot" ;-) . A jak jesteś kozak pokaz ile beny i po drodze wydasz z np Krakowa nad morze i w jakim czasie zajedziesz :-D

Kidl3r

2022-07-15, 04:10
ProVVe napisał/a:

Ludzie co piszą "nie latam bo mnie nie stać". Wiecie ze np w listopadzie czy też lutym(chyba luty) macie loty do nawet j***nego Jemenu za 40zl, jakiejś portugali, Hiszpanii 19zl etc etc etc... Z walizkami (ja nie muszę więcej niż 10kg) to wam nie wiem wyjdzie z 400-500zl w dwie strony max... Akurat taniej latac i jechać na wakacje za granicę niż w Płocku. Jak planujesz gdzieś daaaaaleko poza Europe to opłaca się kupić bilet parę miesięcy przed i masz za guziki. Więc nie musisz płacić "bajońskich kwot" . A jak jesteś kozak pokaz ile beny i po drodze wydasz z np Krakowa nad morze i w jakim czasie zajedziesz



Bieda to nie pojęcie stanu konta, a mentalności. Miałem bilet dk Norwegii za 36 zł. Ludzie się boją, a bo nie znają języka, a bo h*j wie jaką wymówkè łatwo znaleźć żeby lenia pieścić przy "trudnych sprawach". Na to jest zawsze czas i pieniądze. Do tego flacha, fajki i podsumowanie" jestem biedny"

KarpKiller

2022-07-18, 12:40
Musiał coś wcześniej cfaniakować, że mu kazali zmierzyć. Walizka podobna do tej niebieskiej z końca filmu i nie na tyle duża, żeby się obsługa przypie**alała. Zwykle wyciągają te stelaże przymiarkowe bardziej jako pokazówkę niż do faktycznego użytku. Są często krzykacze wk***iający ludzi na gejtach. Mi ostatnio jakiś rusek pyskował, że przeszedłem przed niego na kolejce, wiec mu pokazałem bilet z priority żeby zamknął ryj, ale co się naszczekał to jego. Powinni mu i bagaż i dupę przetrzepać na security. Inna sprawa, że naszym poj***nym kraju przystawienie rękawa przerasta zwykle obsługę i na 80% lotów zapie**ala się autobusem więc ten rusek wsiadł do samolotu razem ze mną i miał taki uśmiech na twarzy że mi było smutno :-( :-(