18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przecież on nic nie zrobił

Jesse.Pinkman • 2021-09-09, 11:30
Według opisu groził bronią pracownikom lokalu. Postrzelony w lewe ramię i prawą rękę zdołał uciec. Namierzony i zatrzymany 5 dni później.

oleyu

2021-09-09, 11:54
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

trochę siara że taki ulany,pie**olony murzyn im sp***olił



i jeszcze poszczelony :D

xaydor

2021-09-09, 11:58
oleyu napisał/a:

i jeszcze poszczelony



"poszczelony" to ty jesteś

swampman

2021-09-09, 13:20
wyj***l caly magazynek z 2m i postrzelil go tylko w reke? chyba juz im zaczeli slepaki ladowac co 2 naboj :lol:

Hexagon

2021-09-09, 13:22
Gliniarz sieje pestkami tak po ulicy (szczególnie w drugim ujęciu 1:05) jak tam był większy tłum to by z 5 innych jeszcze postrzelił :)

Rikardino

2021-09-09, 13:36
Żygam juz tymi policyjnymi tematami.

Igorek95

2021-09-09, 15:12
Hexagon napisał/a:

Gliniarz sieje pestkami tak po ulicy (szczególnie w drugim ujęciu 1:05) jak tam był większy tłum to by z 5 innych jeszcze postrzelił



Też tak pomyślałem, a potem sobie przypomniałem że tam policjanci potrafią strzelać, bo ich tego uczą. W Polsce pewnie byłoby tak jak mówisz + ranny sam strzelający :lol:

Mzimu

2021-09-09, 15:45
Igorek95 napisał/a:

Też tak pomyślałem, a potem sobie przypomniałem że tam policjanci potrafią strzelać, bo ich tego uczą. W Polsce pewnie byłoby tak jak mówisz + ranny sam strzelający



Na strzelnicy w skupieniu nie uda Ci się strzelić w tym tempie i odległości, a co dopiero podczas pościgu do ruchomego celu. Oni są poj***ni, że walą pół magazynka na ulicy.

RayRobinson

2021-09-09, 16:31
Rikardino napisał/a:

Żygam juz tymi policyjnymi tematami.


Przemówił k***a szczęśliwy posiadacz niczego czyli 2 posty 0 tematów. Co za głąb.

Ps.Haha piwko od sralmana, sralman z zazdrości zagryza wary xd

Ostatnio został tyle razy zaorany że woli siedzieć cicho

ProVVe

2021-09-09, 16:39
k***a szkoda ze nie trafili w ten czarny łeb

Halman

2021-09-09, 16:44
RayRobinson napisał/a:


Ps.Haha piwko od sralmana, sralman z zazdrości zagryza wary xd


ból dupska o postawione piwo? to już trzeba mieć rozwodniony mózg...

Jesse.Pinkman

2021-09-09, 16:55
Halman napisał/a:

ból dupska o postawione piwo? to już trzeba mieć rozwodniony mózg...


A jak nazwiesz ból dupska o wrzucanie dobrych materiałów? Rozwodniony mózg? Ty masz to od dawna, przecież ty sobie typie sam piwka wystawiałeś. Teraz płaczesz jak pipka, że więcej jest moich tematów niż twojego gówna a ja i inni się śmiejemy z tego i czekamy dalej na twoje żale.

Halman

2021-09-09, 17:04
Jesse.Pinkman napisał/a:

A jak nazwiesz ból dupska o wrzucanie dobrych materiałów?


proszę znaleźć komentarz lub jego fragment w którym napisałem że wrzucasz gówno i mam o to ból dupy

Jesse.Pinkman napisał/a:

Teraz płaczesz jak pipka, że więcej jest mojego dobrego contentu niż twojego pedalstwa


jak wyżej proszę na poparcie swój słów przedstawić taki komentarz lub jego fragment.


a jak nic nie znajdziesz to stul pysk ty kłamliwa mendo.