18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przecież on nic nie zrobił

Jesse.Pinkman • 2021-09-09, 11:30
Według opisu groził bronią pracownikom lokalu. Postrzelony w lewe ramię i prawą rękę zdołał uciec. Namierzony i zatrzymany 5 dni później.

dunik123

2021-09-09, 17:08
Dindu nuffin!

Jesse.Pinkman

2021-09-09, 17:11
Halman napisał/a:

proszę znaleźć komentarz lub jego fragment w którym napisałem że wrzucasz gówno
jak wyżej proszę na poparcie swój słów przedstawić taki komentarz lub jego fragment.


,,widzę ze kolega AntyHalman rozpoczął działalność na sadolu, co sie stało, zwolnili cię z roboty?" - to jest ból dupska o wrzucane materiały, po raz kolejny prosiłeś i zostałeś zaorany. Dziękuję i pozdrawiam Najman :)

CoJaTamKurwaWiem

2021-09-09, 17:12
Halman napisał/a:

ból dupska o postawione piwo? to już trzeba mieć rozwodniony mózg...



Już nie przesadzaj- sam wielokrotnie wytykałeś userom, że postawili komuś piwo -zwłaszcza za komentarze, które były krytyczne wobec ciebie. :kawa:

Halman

2021-09-09, 17:18
Jesse.Pinkman napisał/a:

,,widzę ze kolega AntyHalman rozpoczął działalność na sadolu, co sie stało, zwolnili cię z roboty?" ,


to jest skierowane personalnie w twoją stronę a nie to co wrzucasz no chyba ze masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu ale to juz twój problem.

CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Już nie przesadzaj- sam wielokrotnie wytykałeś userom, że postawili komuś piwo -zwłaszcza w komentarzach, które były krytyczne wobec ciebie.


z tym ze chciałbym zauważyć ze prócz mnie w tym samy komentarzu wiele osób daje piwa krytycznemu komentarzowi wiec to nie tylko moja opina..( a w ogóle to się zamknij) :-D

RayRobinson

2021-09-09, 17:21
Halman napisał/a:

to jest skierowane personalnie w twoją stronę a nie to co wrzucasz no chyba ze masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu ale to juz twój problem.
z tym ze chciałbym zauważyć ze prócz mnie w tym samy komentarzu wiele osób daje piwa krytycznemu komentarzowi wiec to nie tylko moja opina..( a w ogóle to się zamknij)



Jak zawsze masz wytlumaczenie na wszystko. Znowu zostałeś zaorany, wracaj do walenia konia.

Gość przytoczył konkretne twoje slowa i wyjaśnił cie w moment.

Halman

2021-09-09, 19:13
RayRobinson napisał/a:

Jak zawsze masz wytlumaczenie na wszystko. Znowu zostałeś zaorany, wracaj do walenia konia.
Gość przytoczył konkretne twoje slowa i wyjaśnił cie w moment.



dobrze wiedzieć że jesteś jego głupawym przydupasem... flip i flap sadola :amused:

kawior2007

2021-09-09, 19:33
I dlaczego pedał policjant nie strzelił? Potencjalnie niebezpieczny czrnuch ucieka. Akcja z blm osiągnęła zamierzony efekt. Teraz odsiedzi parę lat, wyjdzie i w końcu kogoś zajebie, a tak to by był problem z głowy

An...........20

2021-09-09, 19:40
Zmierzcie się jeszcze na to kto ma większego ku*asa w tym stadzie?
Kłócicie się o głupie piwka jakby to był sens waszego życia :lol:

CoJaTamKurwaWiem

2021-09-09, 20:04
Anosa20 napisał/a:

Zmierzcie się jeszcze na to kto ma większego ku*asa w tym stadzie?
Kłócicie się o głupie piwka jakby to był sens waszego życia



Chyba nie do końca orientujesz się w Sadolowym "Who-Is-Who"....
Posiedzisz, zrozumiesz....

Halman

2021-09-09, 20:10
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Chyba nie do końca orientujesz się w Sadolowym "Who-Is-Who"....
Posiedzisz, zrozumiesz....



stary, nie chcę cię znać jak ty się orientujesz kto ma największego pindola na sadolu... :wyj***ne:

Marcin360360

2021-09-09, 20:11
Teraz już wiecie czemu do tego gatunku strzela się po całym magazynku.

An...........20

2021-09-09, 20:29
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Chyba nie do końca orientujesz się w Sadolowym "Who-Is-Who"....
Posiedzisz, zrozumiesz....



Większość to typowe piwniczaki bez ambicji...

kaziolord

2021-09-09, 20:51
Haha lodziara i muzyczka uratowała filmik

Jesse.Pinkman

2021-09-09, 21:53
Anosa20 napisał/a:

Większość to typowe piwniczaki bez ambicji...


Hipokrytom nie przeszkadza wysyp gówna od najmana a płaczą ostatnio pod każdym moim tematem.

NafazowanyKoleś

2021-09-09, 23:53
Halman napisał/a:


a jak nic nie znajdziesz to stul pysk ty kłamliwa mendo.




On nawet kłamać nie musi (a jak widać nie kłamał) a ciebie i tak nikt nie lubi. Wystawiają ci piwa głównie konta bez jednego posta a ty w piaskownicy się tym flexujesz. Ale poniekąd rozumiem, każdy musi czymś żyć.

Anosa20 napisał/a:

Zmierzcie się jeszcze na to kto ma większego ku*asa w tym stadzie?
Kłócicie się o głupie piwka jakby to był sens waszego życia


Mutant, w dodatku stary i po lekcjach nabijania postów pt. "nie ważne jak mówią byle mówili" u halmana po tym jak mu pokazałeś/aś inne zmutowane elementy, wracaj do wypiździajewa.



Co tu się k***a w ogóle dzieje ostatnimi czasy :amused: