18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Przechodzenie przez szlaban

CrazyEdek • 2024-01-26, 12:57
Chytry sk***esyn.


Erqti

2024-01-26, 13:23
musiałem to obejrzeć dwa razy...

dżonyłojlker

2024-01-26, 13:36
Najlepsze jak go zmroziło gdy zobaczył znak - zakaz ruchu pieszych.

Obecnie chyba już go transportują w tej hermetycznej kapsule na osiedle kontenerowe i szykują w nagrodę kolejną szczypawkę + gratis chip.

Ustanack

2024-01-26, 13:59
I to sa właśnie kolejne pokolenia debili

nowynick

2024-01-26, 14:05
Takich ludzi nic nie zatrzyma

Bacownik

2024-01-26, 14:10
Dziękuje, wychodzę. Na dziś za dużo internetu.

bercisko

2024-01-26, 14:38
"Przechodzenie przez szlaban" - ja widzę pod szlabanem :-)

JanJankowski

2024-01-26, 14:46
Wychowanek Tik Tomas pełnej krasie

holbi

2024-01-26, 14:49
To młodzież po lewackiej reformie edukacji

Ha...........dy

2024-01-26, 15:11
Tak naprawdę to gość mógł być po prostu zamyślony i nie ogarnął innej drogi do osiągnięcia celu. Ewentualnie było pite.

bakus1233

2024-01-26, 15:39
A może zrobił to celowo wiedząc, że jest kamera.

SkoPio1

2024-01-26, 15:42
HardyTwardy napisał/a:

Tak naprawdę to gość mógł być po prostu zamyślony



Macierewicz, to ty?
Twoja komisja już nie działa, możesz przestać produkować debilizmy...

bekora

2024-01-26, 16:17
nowynick napisał/a:

Takich ludzi nic nie zatrzyma



nie sp***olisz.

coś czuję, że ty wyszedłeś z jakiejś kopiarki POwskich trolli, dawaj zrobimy szybki test:

1. Jakie jest twoje zdanie na temat aborcji?
2. Czy Polska powinna szerzej otworzyć granice dla legalnej imigracji?
3. Czy Polska powinna szerzej otworzyć granice dla nielegalnej imigracji?
4. Jakie masz zdanie o Żołnierzach Wyklętych?
5. Czy Polska powinna ograniczyć emisję dwutlenku węgla?
6. Jak oceniasz akcję Brauna z gaśnicą?

~Velture

2024-01-26, 16:48
kasiakamyczek napisał/a:

IQ =1000



Nie IQ 1000 tylko to są chiny gdzie masz napie**olone pierdyliard kamer na metr kwadratowy z których 90% służy do rozpoznawania twarzy.
W chinach dostajesz mandat z miejsca za wykroczenia i od razu sobie z twojego konta bankowego ściągają hajs na jego opłacenie. Dodatkowo masz tam "social credit score" gdzie każde twoje działanie wpływa na jego wynik. Im wyższy tym lepiej możesz żyć w tym kraju jak normalny człowiek mając dostep do usług itp.
Kiedy ten wskaźnik ci spadnie za nisko to nie weźmiesz pożyczki/kredytu, nie kupisz mieszkania ani samochodu a inni ludzie w swoich telefonach dostaną informację aby ciebie unikać (jak się nie zastosują to wtedy oni zostaną również ukarani poprzez obniżenie wskaźnika social credit score.)

Gość po prostu nie chciał k***a płacić mandatu jak widzi wielki oczojebny znak z czarnym ludzikiem na białym tle w przekreślonym czerwonym okręgu.

Pewnie ktoś pomyśli, że ja sobie żartuję albo w ch*ja lecę ale wszystko co napisałem to prawda. Na yt sobie możecie nawet poszukać jak mają naj***ne elektroniczne billboardy które pokazują w czasie rzeczywistym np. przechodniów którzy przeszli na czerwonym świetle aby ich piętnować (poza piętnowaniem od razu social credit w dół a z konta bankowego od razu zabrane pieniądze na mandat który dostała osoba za przechodzenie na czerwonym)