18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prowadzący "kocham gotować" z wyrokiem.

Roszp • 2013-08-11, 20:23
Sieeemanko, witam w mojej kuchni!
Autor tego zwrotu wk***iał nie tylko sadoli, ale również producentów żywności. paei100, bo taki ten pan nosi nick na youtube, dostał wyrok związany z testem dwóch produktów. Nie wiadomo niestety o jakiego producenta chodzi, jakie były zarzuty i jaki jest wyrok.


demz

2013-08-11, 22:53
Pierwsze słyszę o gościu. Cóż za poryty kraj, że idzie się do więzienia za pokazywanie prawdy. Może dlatego Kolonko nagrywa ze Stanów a nie z naszego kraju. Ciekawe ile listów gończych już za nim jest?

kam332

2013-08-11, 22:57
Szaler normalnie jakbym słyszał Kamila Steinbacha :)

is...........ay

2013-08-11, 23:02
I dobrze mu tak! Niech gnije w pierdlu. Było nie wszczykiwać gupich filmików w judentuba. :evil:
Tak w ogóle to o kim mowa?

bezimienny90

2013-08-11, 23:04
komentarz na innym portalu mnie rozwalił:

"Siemanko! Proszę wstać, sąd idzie..."

Roszp

2013-08-11, 23:04
demz napisał/a:

Ciekawe ile listów gończych już za nim jest?


Takie się ma poglądy jak się dupy zza biurka nie wystawia.
Wytłumaczę może w tym miejscu, co to jest wolność słowa. Otóż wolność słowa polega na wygłaszaniu swoich poglądów, podkreślę - dowolnych poglądów, z poszanowaniem dobra drugiego człowieka. Nie mogę więc stanąć na rynku i krzyknąć: Ktośtam jest debilem, bo to może tego kogoś urazić a co za tym idzie - ta osoba może mnie pozwać do sądu. To tak w skrócie, dla gimbazy co pie**oli takie farmazony.

sedes001

2013-08-11, 23:18
Prawnikiem nie jestem, ale zgaduję, że jak koleś darowałby sobie niektóre komentarze o chemii, barwnikach i świeceniu w nocy to nikt by nie dał rady się do niego doj***ć a efekt filmiku byłby ten sam.

Endiegs

2013-08-11, 23:31
Mimo wszystko szacunek dla niego.

Bl3s

2013-08-11, 23:45
Ależ on pie**oli jak potłuczony... Dorwał się lamus do internetu i próbuje rewolucjonizować zawartość naszych lodówek. Jedyna słuszna rzecz to fakt, że może uświadomi niektórym jak słabe są produkty dostępne w sklepach, ale poza tym jest tak niekonkretny, nierzeczowy i niekompetentny, że aż szkoda go oglądać. Napie**olił głupot w tym filmiku z tatarem, że ja pie**ole. Najgorsze jest to, że te głupoty ktoś komuś przekazuje i potem krąży taka głupota wśród ludzi, nieświadomych ludzi. Szkoda słów.

Horton

2013-08-11, 23:49
ADbuster dożywocie dostanie haha :D

Joseph_Fritzl

2013-08-11, 23:58
Jeszcze strzele posta. Lubię go, bo ma pasje, ma ciotowaty głos, moje chude ciało 1,70metra wyciąga niższe tony ale interesuje się czymś i dobre żarcie można u niego znaleźć, przepisy są OK. Ale parówki.. tego mu k***a nie daruje, culineo i sie zżygał? Przepraszam bardzo... Zajebiste parówki, zawsze wpie**alam po 5 z chrzanem i miud cut malyna. Przesadził i to grubo..

niwet

2013-08-12, 00:04
tutaj rozchodziło się o to , że on tego tatara wrzucił na patelnie, a sam tatar powinien być podany taki jaki jest, to mięso jest tak zrobione a nie inaczej - nie wolno go smażyć, po prostu tutaj leży problem, bo producent zastrzega ( nie wiem gdzie), że tak już jest i jeśc proszą na surowo, widocznie jest coś co pozwala zachować świeżość.

nie srajcie juz z tą chemią, bo kto chce to kupi sobie mięso z dobrego miejsca i nie da się dymać reklamom. Bo szynka kupiona od domowego producenta jest gorzej zapakowana? Może ma krótszą datę ważności, albo to co uwielbiam u niektórych : przecież nie dam za szynkę 35zł(plus minus, tak wiem są droższe) to samo z parówkami, wystarczy kupić sobie dobre parówki cielęce, od dobrego sprzedawcy a nie pie**olić, to samo z warzywami, chcecie warzywa to won na targ a nie w markecie kupicie bo sa takie ladne na obrazku albo promocja jest.

naturalna hodowla jest bardzo droga, nie wliczam już czasu który trzeba w to włożyć ale są efekty.
swoją drogą nawet podniesione z trawy jabłko staje się powoli problemem, sporo ludzi przemywa takie jabłko pod wodą z kranu, zamiast po prostu zjeść, takie c*pki denerwują mnie najbardziej, pozniej jedzą takie gówno chemiczne albo "czyste" a alergie go prawie zabijają, alergie nie biorą się znikąd, ja, moi znajomi, rodzice i sporo osób które znam nie jest na nic uczulona, w ogóle jeżeli są uczuleni to na orzechy czy inne alergie totalnie popularne, ale zamykanie się w bańce czystości sprawia ze zabijamy się sami.

freaky

2013-08-12, 00:11
Wcześniej Julian Assange i Edward Snowden, teraz on... Historia co prawda uczy, że rewolucje kończą się w łagrach, ale niekoniecznie kuchenne. Autor filmiku pewnie pierdnie za swoje, no chyba że Drobinex udzieli jakiegoś azylu.

solight

2013-08-12, 00:57
Roszp napisał/a:


Takie się ma poglądy jak się dupy zza biurka nie wystawia.
Wytłumaczę może w tym miejscu, co to jest wolność słowa. Otóż wolność słowa polega na wygłaszaniu swoich poglądów, podkreślę - dowolnych poglądów, z poszanowaniem dobra drugiego człowieka. Nie mogę więc stanąć na rynku i krzyknąć: Ktośtam jest debilem, bo to może tego kogoś urazić a co za tym idzie - ta osoba może mnie pozwać do sądu. To tak w skrócie, dla gimbazy co pie**oli takie farmazony.


Czyli ze ktos sie obrazil bo youtuber obrazil jego mieso ? :facepalm:
Popie**olilo chyba, niedlugo slowa powiedziec nie bedzie mozna bo sie pojdzie w paski pierdziec. Wpie**alajcie dalej te tatary i parowki to bardziej wam mozgi zryje.

PS poza tym on te pie**olone mieso kupil wiec chyba moze powiedziec co o nim sadzi... Czy moze to k***a dziala na zasadzie licencji - producent miesa udziela licencji na zjedzenie go ale z prawnego punktu nie jestescie jego (miesa) wlascicielami... no k***a ludzie obudzcie sie...

PPS co do parowek culineo to sa ch*jowe ale nie az tak aby po nich rzygac

Johanes

2013-08-12, 01:11
demz napisał/a:

Pierwsze słyszę o gościu. Cóż za poryty kraj, że idzie się do więzienia za pokazywanie prawdy. Może dlatego Kolonko nagrywa ze Stanów a nie z naszego kraju. Ciekawe ile listów gończych już za nim jest?



On na pewno w takim wypadku nie pójdzie do więzienia. Firma wytoczyła mu proces CYWILNY (nie karny) o naruszenie dobrego imienia, wprowadzanie w błąd itp. Sankcją dla niego mogło być np. wyemitowanie przeprosin na kanale lub zapłata odszkodowania za straty, które wskutek jego programu mogła ponieść firma. Za kratki więc na pewno nie pójdzie, ale trochę mogło go to kosztować.