18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prowadzący "kocham gotować" z wyrokiem.

Roszp • 2013-08-11, 20:23
Sieeemanko, witam w mojej kuchni!
Autor tego zwrotu wk***iał nie tylko sadoli, ale również producentów żywności. paei100, bo taki ten pan nosi nick na youtube, dostał wyrok związany z testem dwóch produktów. Nie wiadomo niestety o jakiego producenta chodzi, jakie były zarzuty i jaki jest wyrok.


ma...........00

2013-08-11, 20:46
Sokołów-Tatar i Culineo-parówki

WonsatyDrwal

2013-08-11, 20:46
śmialiście się z niego, że jest pedałem i cipą a wychodzi na to że jest gangsterem wyjętym spod prawa

qbcki

2013-08-11, 21:00
Szkoda, że na szczęście. Ot co.

Roszp

2013-08-11, 21:01
marcinm000 napisał/a:

Culineo-parówki


No k***a, to najlpesze parówki z biedry, a on się po nich porzygał. Nic dziwnego, że to się tak skończyło.

Radzimierz

2013-08-11, 21:37
Chodzi o ten filmik:


Producent podał go do sądu i wygrał. Na jakim poj***nym świecie my żyjemy? Nie można już nawet pokazać jakim chemicznym gównem karmią nas różne firmy, bo dostanie się wyrok? ŻAŁOSNE

Szkoda tylko, że ktoś nie wie, że dzięki sprawie w sądzie sprawi, że reuploady tych filmików staną się popularne. Wystarczy to jakoś tylko nagłośnić. No bo jaki jest najlepszy sposób, żeby zachęcić ludzi do czegoś? Zabronić tego!

LaBomba

2013-08-11, 21:38
Haha, nie lubiłem go. Może w więzieniu wyrośnie z niego chop a nie pipka.

zypon

2013-08-11, 21:50
@up
ale wy macie problemy, ja pie**ole. Gość sobie zrobił kanał, robi co robi - ja oglądałem parę filmików o sądzę że jest ok - nie podoba ci sie to po prostu nie oglądaj. jakim ch*jowym człowiekiem trzeba być żeby tak wszystkiego i wszystkich nienawidzić

~CanesPL

2013-08-11, 21:59
Koleś sp***olił sprawę na etapie produkcji. W takich materiałach kamera nie ma prawa ani na chwilę zejść z obiektu.

Roszp

2013-08-11, 22:09
Radzimierz napisał/a:

Producent podał go do sądu i wygrał. Na jakim poj***nym świecie my żyjemy? Nie można już nawet pokazać jakim chemicznym gównem karmią nas różne firmy, bo dostanie się wyrok? ŻAŁOSNE


Pewnie chodzi o to, że pokazał produkt tego konkretnego producenta, a reszta robi tak samo. I zresztą zgodnie z prawem - inaczej takiego "świństwa" nie dopuszczono by do obrotu.

Loaloa

2013-08-11, 22:13
Jestem ciekaw treści pozwu, orzeczenia sądu i uzasadnienia wyroku. Polska to do szpiku kości przeżarty korupcją i zdegenerowany kraik, z "wymiarem sprawiedliwości" będącym dość udaną parodią prawdziwego systemu sądowniczego. Do czego to doszło? Producent taniej paszy dla bydła poczuł się urażony, bo jeden z niewielu świadomych sztuk nie smakują jego wyroby.

maciek1234517

2013-08-11, 22:34
Może i wyglądem przypominał pedałka, ale filmy miał całkiem ciekawe, więc szkoda chłopa :p

Szaler

2013-08-11, 22:40
adbustera też do sądu k***a! Ja pie**ole co za kraj xD

ng...........th

2013-08-11, 22:41
Loaloa napisał/a:

Jestem ciekaw treści pozwu, orzeczenia sądu i uzasadnienia wyroku. Polska to do szpiku kości przeżarty korupcją i zdegenerowany kraik, z "wymiarem sprawiedliwości" będącym dość udaną parodią prawdziwego systemu sądowniczego. Do czego to doszło? Producent taniej paszy dla bydła poczuł się urażony, bo jeden z niewielu świadomych sztuk nie smakują jego wyroby.



Moim zdaniem chodziło o zniesławienie firmy. Ciężko wygrać sprawę pokazując na filmiku produkt danego producenta podkreślając niejednokrotnie jego nazwę i wady.

Podobna sprawa była kiedyś z Saturnem i Media Marktem, bowiem oba markety w telewizji reklamowały się obrażając siebie nawzajem. Saturn w swoich reklamach namawiał do odwiedzania ich punktów sprzedaży, przy okazji oczerniając Media Markt i odwrotnie.

W tym przypadku jednak nie można było nikomu wytoczyć sprawy, gdyż właściciel Saturna i Media Marktu to ta sama osoba, a ten sposób reklamowania okazał się bardzo efektywny ;-)