18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty w Minneapolis

Jesse.Pinkman • 2021-12-01, 10:06
Tym razem bydło robi burdel domagając się kary dla policjantki Kim Potter, która w tym roku zastrzeliła czarnego podczas kontroli. Źródło.

nebelwerfer

2021-12-01, 11:14
ale co ta Kim Potter jechała tym golfem że oni się tam tak rzucają? ja tego serio nie kumam jak przeszkadzanie zwykłym ludziom ma zaszkodzić policjantom czy zmienić ich zachowanie. Jeśli chcą to niech protestują pod komisariatami i wk***iają ich. Nie wiem niech nie sprzedają im pączków czy coś.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-12-01, 11:29
Może ktoś dla odmiany wrzucić film z zamieszek po zastrzeleniu białego???

zwierzak30

2021-12-01, 13:18
Co nie zmienia faktu że idiotka pomyliła taser z bronią ostrą. W dodatku jest blondynkom. :)

alojz

2021-12-01, 13:24
zwierzak30 napisał/a:

blondynkom.


Nauczmy się się koncówków, a będziemy mieć piątków jak mrówków,


jjuice

2021-12-01, 15:10
alojz napisał/a:

Nauczmy się się koncówków, a będziemy mieć piątków jak mrówków,



i co sie czepiasz, on do szkoły miał pod górkę.

neo001

2021-12-01, 15:59
jjuice napisał/a:

i co sie czepiasz, on do szkoły miał pod górkę.



Pomyśl o tych co wracając ze szkoły mieli pod górkę ;)

RodrigoCortez

2021-12-01, 16:00
asfalty to powinny mieć swój oddzielny stan i wtedy by się okazało jak bardzo są w dupie bez białych.

swampman

2021-12-01, 16:10
zwierzak30 napisał/a:

Co nie zmienia faktu że idiotka pomyliła taser z bronią ostrą. W dodatku jest blondynkom.



idiotka jest blondynkom :lol:

saikomiki

2021-12-01, 16:24
Widzę, że tu już niektóre pojeby próbują uskuteczniać winę policjantki.
To ja tylko naświetlę kim był ten 'niewinny' murzyn (Daunte Wright), którego odstrzeliła bohaterka:

Poszukiwany listem gończym pod oskarżeniem próby uduszenia oraz rabunku z bronią w ręku,
20-letni, czarnoskóry mężczyzna, został śmiertelnie postrzelony przez funkcjonariuszkę policji Kimberly Potter podczas próby zatrzymania za zaległy nakaz aresztowania w Brooklyn Center w Minnesocie.
Po krótkiej walce z oficerami Wright został postrzelony z bliskiej odległości. Następnie odjechał na niewielką odległość, ale jego pojazd zderzył się z innym i uderzył w betonową barierę. Funkcjonariusze wyciągnęli Wrighta z samochodu i przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową, ale ten zmarł na miejscu

Żródła:
https://www.foxnews.com/us/daunte-wright-had-outstanding-warrant-for-attempted-aggravated-robbery-when-he-was-killed
https://en.wikipedia.org/wiki/Killing_of_Daunte_Wright


Policjantka medal powinna dostać, za odstrzelenie zbira w brawurowej akcji, a nie proces...

M.D.

2021-12-01, 17:21
saikomiki napisał/a:

jego pojazd zderzył się z innym i uderzył



Należy podkreślić rasistowski pojazd
build by white for white

Achujwamdotego

2021-12-01, 17:25
Najbardziej rozpie**ala mnie to ze uważają ze policja nie zawsze powinna używać broni to co kirwa maja się dać zajebac ? ch*j im w dupe
saikomiki napisał/a:

Widzę, że tu już niektóre pojeby próbują uskuteczniać winę policjantki.
To ja tylko naświetlę kim był ten 'niewinny' murzyn (Daunte Wright), którego odstrzeliła bohaterka:
Poszukiwany listem gończym pod oskarżeniem próby uduszenia oraz rabunku z bronią w ręku,
20-letni, czarnoskóry mężczyzna, został śmiertelnie postrzelony przez funkcjonariuszkę policji Kimberly Potter podczas próby zatrzymania za zaległy nakaz aresztowania w Brooklyn Center w Minnesocie.
Po krótkiej walce z oficerami Wright został postrzelony z bliskiej odległości. Następnie odjechał na niewielką odległość, ale jego pojazd zderzył się z innym i uderzył w betonową barierę. Funkcjonariusze wyciągnęli Wrighta z samochodu i przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową, ale ten zmarł na miejscu
Żródła:
Policjantka medal powinna dostać, za odstrzelenie zbira w brawurowej akcji, a nie proces...





:-?



:-x



:-?

surojak

2021-12-01, 17:45
Tak z innej beczki. Ja tam im zazdroszcze. Jeden dindu idzie do piachu i całe stado leci na "ratunek" czy słusznie czy nie to rzucają się jak wataha. A u nas? Do lekarza 2 lata trzeba czekać, to mnie to nie dotyczy, czy kobieta zamordowana przez brak aborcji a niech ginie bo to mnie nie dotyczy, czy jak "nasi milcjanci" znęcali się w 6 nad kolesiem w kiblu i nic. Czy jak jakis stary ch*j powiedział na temat pedofila oczywiście w kk, że jego nikt nie zgwałcił i "czarny" może zostac w parafii.
Co jak co ale akurat tego powinniśmy nauczyć się od dindów bo inaczej nas "sejm" zamorduje.

saves

2021-12-01, 18:44
Dżorcz Flojt, święty patron darmowych zakupów, lubi to.