18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty w Minneapolis

Jesse.Pinkman • 2021-12-01, 10:06
Tym razem bydło robi burdel domagając się kary dla policjantki Kim Potter, która w tym roku zastrzeliła czarnego podczas kontroli. Źródło.

Syriush79

2021-12-02, 14:35
RodrigoCortez napisał/a:

asfalty to powinny mieć swój oddzielny stan i wtedy by się okazało jak bardzo są w dupie bez białych.



Faktycznie, byłoby po czym jeździć, zero zieleni, tylko asfalt, jak okiem sięgnąć.
Można by tam jeszcze ekologów rozjeździć.

surojak napisał/a:

Tak z innej beczki. Ja tam im zazdroszcze. Jeden dindu idzie do piachu i całe stado leci na "ratunek" czy słusznie czy nie to rzucają się jak wataha. A u nas? Do lekarza 2 lata trzeba czekać, to mnie to nie dotyczy, czy kobieta zamordowana przez brak aborcji a niech ginie bo to mnie nie dotyczy, czy jak "nasi milcjanci" znęcali się w 6 nad kolesiem w kiblu i nic. Czy jak jakis stary ch*j powiedział na temat pedofila oczywiście w kk, że jego nikt nie zgwałcił i "czarny" może zostac w parafii.
Co jak co ale akurat tego powinniśmy nauczyć się od dindów bo inaczej nas "sejm" zamorduje.



Jak już to, to powinni wrzucać go do głębokiej dziury np leju krasowego, gdyby reszta rzuciła mi się na ratunek, można by ich zasypać. Byłby z tego pożytek.

polakwrocek

2021-12-02, 17:14
JEBAĆ POLICJĘ ! JEBAĆ policję j***ć !!!!

Ktoś potrącił kilku nygusów...Halo halo policja ? Mamy numer mordercy na drodze ! Ratujcie , zabija niewinnych !

Córka_Spawacza

2021-12-05, 06:02
nebelwerfer napisał/a:

ale co ta Kim Potter jechała tym golfem że oni się tam tak rzucają? ja tego serio nie kumam jak przeszkadzanie zwykłym ludziom ma zaszkodzić policjantom czy zmienić ich zachowanie. Jeśli chcą to niech protestują pod komisariatami i wk***iają ich. Nie wiem niech nie sprzedają im pączków czy coś.



Ale czego można się spodziewać po zwierzętach. murzyny atakują z Nienacka i ciężko określić ile mogą przy tym szkody wyrządzić. Apartheid powinien zostać przywrócony na kilka lat. Zrobić czystki i po problemie.