18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty aborcyjne.

ra0mir • 2020-10-25, 18:09
Może będzie z tego coś dobrego :diabel:


Tr...........ty

2020-10-25, 23:22
qzi666 napisał/a:

ale niewiasty róbcie lewatywę mam dość ku*asa w guwnie. a później do buzi to nie



Przyzwyczaisz się do tego smaku

RyszardPetru

2020-10-26, 06:32
marinis napisał/a:

Napis na tabliczce został przez IDIOTÓW, a anal to gówno dla zboczeńców.
Poza tym aborcja powinna być na ŻYCZENIE kobiety do końca 12 tygodnia ciąży. Ewentualnie ze względów SPOŁECZNYCH.
Legalna aborcja jest w całej UE i większości krajów świata.
Życie dla samego życia nie jest najcenniejsze. Człowiek powinien w miarę możliwości ograniczać rodzenie dzieci z nieuleczalnymi chorobami, czyli nie pozwalać na takie porody. Dla dobra tych dzieci i dla dobra osób, które potem będą się nimi zajmować.


Adolf Hitler ba pewno by ciebie pokochał. pie**olisz jak prawdziwy esesmani.

pytolsky

2020-10-26, 09:26
pazuzu napisał/a:

Wszytkim tym co hejtuja te protesty życzę aby wasze siostry, żony córki urodziły śmiertelnie chore dziecko które umrze w cierpieniu niedługo po porodzie



a ja tobie życzę, żeby ci baba bez twojej wiedzy dzieciaka wyskrobała, bo przecież mogła a facet i tak by go nie chciał

Cloverface

2020-10-26, 10:37
Tak przy okazji tego samego dnia już była nabita na bolca nie tylko w dupala, Nie prze ze mnie, bo ja wale konia w piwnicy, ale moi znajomi r*chają.

ra0mir

2020-10-26, 11:32
TranzystorWyklęty napisał/a:

Przyzwyczaisz się do tego smaku



wierzymy ci na słowo ;)

Sv...........ge

2020-10-26, 11:59
NataliaW napisał/a:

Konstytucja konstytucja

Masz rację bo jestem niebinarnym krzesłem



Jesteś katościerą. Nie pozdrawiam

PieronJasnySzlag

2020-10-26, 19:26
Pomijając dyskusje aborcyjne czy sam wyrok TK to warto zauważyć że protestujące "kobiety" to takie bydło że nawet kibole to mistrzowie intelektu przy tym plebsie.
Pobazgrane kościoły i jedyne okrzyki to jebac pis, j***ć kaczyńskiego i rodzine jego, jarek co ty k***o, zdychaj k***o...
Ja pie**ole, serio, przy ich poziomie rynsztok wydaje się lazurowym wybrzeżem. Czekam aż zabiją jakiegoś Bogu ducha winnego księdza ale i wtedy tvn nie będzie widział problemu.

Pamiętam sytuacje na Legii kiedy zmarł jeden znany kibic? i kibice poprosili o ogłoszenie podczas najbliższego meczu minuty ciszy za zmarłego, ITI oczywiście się niezgodził.
Jak na ironie jakiś czas później zmarło się jednemu z dyrektorów ITI i kiedy ma meczu spiker ogłosił minute ciszy to kibice zaskandowali "jeszcze jeden". Pamiętam tą kryje - w tvn-ie o tym tydzień pie**olili że zwierzęta, że nie ludzie, że prymitywy.
Ta sytuacja pokzuje na jakim etapie rozwoju są pospolite kibole a na jakim lewicujące feminazistki. Niebo a ziemia.

pankruk

2020-10-26, 22:09
Generalnie już jestem przekonany, że w aferze nie chodzi o tę pie**oloną ustawę tylko o paraliż państwa. Opcje są dwie, albo wywiad coś nam tu miesza albo prezes zwija partię bo mu młodzi zaczynają się za bardzo łokciami rozpychać.

atrock92

2020-10-27, 15:30
NataliaW napisał/a:

Większości tych kobiet co protestują ciąża nie grozi bo sa to stare raszple, którym że względu na wiek ciąża nie grozi i młode pasztety których nawet użytkownicy tego portalu by nie tykali...
I Margot też w ciążę nie zajdzie



Musisz byc strasznie brzydka, zakompleksiona, niespelniona i niedor*chana raszpla, ze tak gadasz.
Dziesiatki moich znajomych, ktore nie sa takie jak przez Ciebie opisane byly na protestach.
Wiec do garow wypie**alaj. No chyba ze nie jestes gruba brzydka to daj fotke.
Pozdro

xfx

2020-10-27, 19:34
dz**ki znowu będą miały pełno roboty :roll:

chicuke

2020-10-27, 21:40
A nikt nie wpadł na to, że chodzi raczej o to, że władza już przesadziła? Ograniczeń się nazbierało dużo więcej: tabletki "po" na receptę, LGBT jako nie ludzie, słynna klauzula sumienia... zaostrzenie ustawy aborcyjnej przelało czarę goryczy i kobiety, a wraz z nimi 3/4 narodu, dostało szału.
.
.
.
.
Gdzie znajdę żarty o martwych płodach? Znowu się to zrobi bardzo na czasie

PieronJasnySzlag

2020-10-27, 22:06
atrock92 napisał/a:


Dziesiatki moich znajomych, ktore nie sa takie jak przez Ciebie opisane byly na protestach.


nie ma to jak się chwalić znajomymi o IQ cegły :D Gratulacje.



chicuke napisał/a:

kobiety, a wraz z nimi 3/4 narodu, dostało szału


Ile? :D 3/4 ? :D Raczej max 10% Reszta ma wyj***ne na te wasze walki plemienne - komuchy vs komuchy.
Ludzie chcą normalnie żyć a nie słuchać pod oknem jak plebs dre mordy albo blokuje ulice.