18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protesty aborcyjne.

ra0mir • 2020-10-25, 18:09
Może będzie z tego coś dobrego :diabel:


Ho...........er

2020-10-25, 19:42

htp

2020-10-25, 19:55
BajecznyKrzysztof napisał/a:

myślałem, że jest jeszcze coś takiego, jak antykoncepcja, ale podoba mi się jej tok rozumowania



Co ma do tego antykoncepcja? Chroni przed wadami rozwojowymi?

pankruk

2020-10-25, 20:22
Aborcji w Polsce wykonywało się i tak bardzo mało, chyba dosłownie promil kobiet byłby w stanie zdecydować się na usunięcie ciąży, a więc nie wiem po ch*j robić awanturę na cały kraj. Afera nadmuchana toćka w toćkę jak te jazdy z kodem i rzekomym brakiem demokracji.

pazuzu

2020-10-25, 20:30
Kriuk napisał/a:

Aborcji w Polsce wykonywało się i tak bardzo mało, chyba dosłownie promil kobiet byłby w stanie zdecydować się na usunięcie ciąży, a więc nie wiem po ch*j robić awanturę na cały kraj. Afera nadmuchana toćka w toćkę jak te jazdy z kodem i rzekomym brakiem demokracji.



OK 1000 ciąż było przerywnaych z powodu czy to dużo niby nie ale to jednak 1000 dramatów dla rodziców. Poza tym ugrupowania pro life chcą też wprowadzić zakaz aborcji dzieci poczetych w wyniku gwałtów co jest mega słabe.
W całej sytuacji chodzi o możliwość wyboru, jak matka chce urodzić chore dziecko to spoko gratuluję odwagi i nie mam nic do tego ale są kobiety których perspektywa patrzenia jak umiera twoje nagrodzone dziecko jest ponad ich siły i też powinny mieć wybór przerwać taką ciążę

TytanowyRosomak

2020-10-25, 20:41
pazuzu napisał/a:

Ile adoptowales chorych dzieci obronco życia?



Z chęcią bym cię adoptował :)

qzi666

2020-10-25, 20:49
ale niewiasty róbcie lewatywę mam dość ku*asa w guwnie. a później do buzi to nie

tomgw

2020-10-25, 20:49
Najważniejsze , żeby brała z dupy do buzi, to się liczy i szanuje.

pro_avenger

2020-10-25, 20:55
Pralpunkt napisał/a:

Dawać namiary, widać lubi w kakowe oczko



A co ty ciepły?

godfather1982

2020-10-25, 21:02
pie**ole anal !!! Dupy nie wycierajo !!!

Mietek7567

2020-10-25, 21:22
pazuzu napisał/a:

Wszytkim tym co hejtuja te protesty życzę aby wasze siostry, żony córki urodziły śmiertelnie chore dziecko które umrze w cierpieniu niedługo po porodzie



Większość dzieci zabijanych z powodu wad miało zespół Downa i tym podobne choroby z którymi można żyć.

pazuzu napisał/a:

OK 1000 ciąż było przerywnaych z powodu czy to dużo niby nie ale to jednak 1000 dramatów dla rodziców. Poza tym ugrupowania pro life chcą też wprowadzić zakaz aborcji dzieci poczetych w wyniku gwałtów co jest mega słabe.
W całej sytuacji chodzi o możliwość wyboru, jak matka chce urodzić chore dziecko to spoko gratuluję odwagi i nie mam nic do tego ale są kobiety których perspektywa patrzenia jak umiera twoje nagrodzone dziecko jest ponad ich siły i też powinny mieć wybór przerwać taką ciążę



Jedyną sensowną przesłanką jest ratowanie życia matki jeżeli inne metody ratowania obu żyć się wyczerpały. Nic poza tym.

Eknen

2020-10-25, 21:31
Ho ho to teraz będziemy wydawać kasę na domy specjalnej troski, gdzie w dziesiątkach będą dogorywać we własnym gównie małe nieabortowane mutanty XD Ja pie**ole Polska się wyludnia najszybciej na świecie , a debile zakazują in vitro i aborcję uszkodzonego płodu...Co następne? Jak wam zgwałcą 12 letnią córkę i każą jej rodzić , bo sobie wymyślą, że w ogóle aborcja jest niezgodna z konstytucją?

marinis

2020-10-25, 21:33
Napis na tabliczce został ZMODYFIKOWANY przez IDIOTÓW, a anal to gówno dla zboczeńców.
Poza tym aborcja powinna być na ŻYCZENIE kobiety do końca 12 tygodnia ciąży. Ewentualnie ze względów SPOŁECZNYCH.
Legalna aborcja jest w całej UE i większości krajów świata.

Mietek7567 napisał/a:

Większość dzieci zabijanych z powodu wad miało zespół Downa i tym podobne choroby z którymi można żyć.



Życie dla samego życia nie jest najcenniejsze. Człowiek powinien w miarę możliwości ograniczać rodzenie dzieci z nieuleczalnymi chorobami, czyli nie pozwalać na takie porody. Dla dobra tych dzieci i dla dobra osób, które potem będą się nimi zajmować.

support3

2020-10-25, 21:40
marinis napisał/a:

Napis na tabliczce został zmodyfikowany przez IDIOTÓW, a anal to gówno dla zboczeńców.
Poza tym aborcja powinna być na ŻYCZENIE kobiety do końca 12 tygodnia ciąży. Ewentualnie ze względów SPOŁECZNYCH.
Legalna aborcja jest w całej UE i większości krajów świata.
Życie dla samego życia nie jest najcenniejsze. Człowiek powinien w miarę możliwości ograniczać rodzenie dzieci z nieuleczalnymi chorobami, czyli nie pozwalać na takie porody. Dla dobra tych dzieci i dla dobra osób, które potem będą się nimi zajmować.



PIS potrzebuje bezmózgów bo to ich elektorat dlatego zakazują aborcji

pazuzu

2020-10-25, 22:12
Mietek7567 napisał/a:

Większość dzieci zabijanych z powodu wad miało zespół Downa i tym podobne choroby z którymi można żyć.



Wcale nie większość bo ok 36% aborcji było przez zespół downa.
Poza tym to chyba dobrze ze "ch*jowe" geny nie są przekazywane i nie tworzymy kolejnych pokoleń coraz słabszych ludzi

Belweder

2020-10-25, 23:06
pazuzu napisał/a:

Wcale nie większość bo ok 36% aborcji było przez zespół downa.
Poza tym to chyba dobrze ze "ch*jowe" geny nie są przekazywane i nie tworzymy kolejnych pokoleń coraz słabszych ludzi



Osoby z zespołem downa i tak umierają dość szybko i raczej nie zakładają rodzin/rodzą dzieci a dodatkowo osoba z downem to nie osoba obłożnie chora. To pech rodziców i brak raczej brania odpowiedzialności za trudniejsze życie. Natomiast według mnie gorsze geny to osoby np. wpadające łatwo w uzależnienia czy choroby psychiczne. Może lepiej aborcje wprowadzić dla takich osób? To one bardziej szkodzą niż osoba z downem, biorąc pod uwagę rozmnażanie gatunku? Przekazują wadliwe geny, które często ukrywają.