18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Protest

thorold289 • 2014-02-25, 10:49
Wczorajszy protest przeciwko dyskryminacji Polaków w UK, który odbył się w Londynie. Mało mi oczy z orbit nie wyskoczyły, gdy zobaczyłem poniższe zdjęcie.

:shock: :shock: :shock:

Eld3r

2014-02-25, 21:23
Czytanie tych Waszych wypocin zmusiło mnie do założenia pierwszego posta. Uprzedzam, że szykuje się ból dupy. Byłem na proteście i spieszę z wyjaśnieniami:

Protest odbył się żeby zaprotestować w obronie Polaka, ktory został wcześniej napadnięty i brutalnie pobity przez kilkunastu(!) Brytyjczykow za używanie swoich symboli narodowych (flaga na kasku motocyklowym)

Przy okazji zaprotestowaliśmy przeciw zrzucaniu na nas winy o wykorzystywanie systemu socjalnego(MaestroRCS dobrze to opisuje). Przypominam niedawną wypowiedź Camerona o Polakach, którzy pracują na Wyspach i rzekomo pobierają zasiłki w kraju. Jeśli nasz rząd nie reaguje stanowczo na takie slowa, to sami musimy walczyć o swoje.

Sam protest przebiegał spokojnie, nie było burd i blokowania ulic - organizator nad wszystkim panował a brytyjska policja nie musiała w żaden sposób interweniować. Oprócz wsparcia żydów, którzy podkreślali swoje polskie korzenie, wspierali nas Węgrzy i Rumuni(To nie cyganie). Całość zakończyła się złożeniem petycji do Davida Camerona.

vang napisał/a:

Ale o co oni strajkują - jak się im tam nie podoba to niech wyjadą z tego kraju oO, to nie ich kraj. To tak samo jak by u nas cyganie/ciapaci strajkowali że ich Polacy dyskryminują... Jasne że jeśli pojedzie jeden z drugim do jakiegoś obcego kraju i po rocznym pobycie nie potrafi wydukać w ich języku sensownie zdania to będzie dyskryminowany, taka niestety jest większość Polaków za granicą. Dyskryminacja skądś bierze siłę napędową - to paliwo dostarczają właśnie Polacy, zamiast strajkować niech się ogarną.



Więc uważasz, że jesteśmy gorszym narodem od Brytyjczyków? Jestem dumny z tego, że jestem Polakiem i nie dam sobą pomiatać. Mam swoją godność i będę o nią walczyć. Jeśli Ci to nie odpowiada, zrezygnuj z obywatestwa i wyjeżdzaj.

BaciaNowy napisał/a:

jaki ku*wa protest? Nie podoba się? To WON do siebie! Tu można narzekać do woli, a nie na obczyźnie się rzucać.. Jesteście, protestujący, emigrantami. Jak wam nie pasuje - to albo zachodzi zmiana w was, albo wracacie skąd przyszliście. Jak Rządowi nie pasuje - to się do was nie dostosuje...



I właśnie przez takie lemingi jak Wy nic się w Polsce nie zmieni i trzeba wyjeżdzać. Nie macie na tyle cywilnej odwagi żeby wyjść na ulice, a co dopiero zaprotestować przeciw rządowi.

p4nk1

2014-02-25, 23:47
Kiedyś idąc ulicą Św. Tomasza w Krakowie zauważyłem jak pięciu brytoli sobie na ulicy kopie taką piłeczkę (jakby plastikowa, po kopnięciu się powiększała, a jak odbijała się od stopy to zmniejszała, z takich patyczków jakby...) Nie wiem co to kuchwa było, w każdym bądź razie widziałem jak tą piłeczką (ewidentnie NIE specjalnie) trafili przechodnia, jakiegoś Krakusa przypadkowego. Piłeczka się odbiła mu od twarzy, troszkę podrapała, ale koleś niemal nie zareagował, tylko złapał się za twarz, rzekł "o k***a" po czym zaczął iść dalej machnąwszy ręką. A Tych pięciu rozwydrzonych debili zaczęło go przepychać, kląć i pomiatać nim na ulicy bo wszedł między nich w trakcie "gry". Ja tam chudy i nieduży próbowałem zareagować, ale mam zbyt małą moc przerobową, jednak kilku przechodniów widząc moje starania pomogło i rozpędziło brytyjską hołotę. Także, czy w domu czy w gościach jesteśmy traktowani jak gówno przez tą wyspiarską rzeszę. Wielki dildo w ich dupska.